Дети Запорожья лого

Розумна благодійність – це соціалізація спортом!

10 августа 2019, 10:30 1423 Автор: Наталія Мороз, Юрій Ковалевський deti.zp.ua Вихованці Молочанської спеціальної школи-інтернату сподіваються на підтримку небайдужих людей. Від цього залежать їх перемоги у спорті та подальша соціалізація у дорослому житті.

Спорт – найкращий спосіб реабілітації та соціалізації дітей, які з різних обставин опинились у спеціальних освітніх закладах. Участь у масштабних спортивних заходах надає таким дітям сформувати і підготовити себе як особистість до дорослого життя ще в стінах школи-інтернату. І вже багато років такою благодійною справою займається спортивний клуб «Шквал-Молочанськ» на базі Молочанської спеціальної школи-інтернату. Вагомість цієї справи підтвердили перемоги в 2019 році у конкурсі «Благодійне Запоріжжя», в номінації «Добро починається з тебе», у обласному конкурсі «Ми – це місто», а також увійшли у «ТОП-100» кращих соціальних проектів України. Такі відзнаки надихнули на нові звершення не тільки тренерів клубу, а і юних «шквалістів».

З вересня починаються змагання нового спортивного сезону 2019-2020 «Всеукраїнської Флорбольної Ліги» та «Спеціальної Олімпіади України». З’явилась унікальна можливість для дітей-сиріт, дітей з інвалідністю та дітей із багатодітних малозабезпечених сімей, які навчаються в Молочанській школі-інтернаті, позмагатись за Кубки України з флорболу Всеукраїнської Флорбольної Ліги серед жіночих і юніорських команд. І звичайно, прийняти участь у Всеукраїнських фіналах серед дітей з інвалідністю з флорболу, волейболу, футболу, баскетболу «Спеціальної Олімпіади України».

Для успішного старту в сезоні дуже необхідна допомога в придбанні спеціального флорбольного інвентаря і спортивного спорядження, необхідного для змагань.

Діти від щирого серця висловлюють велику вдячність всім друзям, які довгий час допомагають їм відчувати себе справжніми спортсменами і гідними членами суспільства. Юні спортсмени обіцяють своїм друзям, партнерам та спонсорам і в цьому році залишитись справжніми бійцями.

Ви можете допомогти нашим маленьким переможцям, підтримавши наш проект «Від спорту – до соціальної інтеграції!» на «Українській біржі благодійності»

Отчёт о поступивших пожертвованиях и расходах

Фонд «Счастливый ребенок» — эффективная помощь наиболее нуждающимся детям Запорожской области

Им нужна наша помощь
Саша Островский
Саша Островский

ДЦП, сенсоневральная тугоухость 2-3 степени

Помочь сейчас
Полина Алексюк
Полина Алексюк

Рассеянный склероз

Помочь сейчас
Маша Зозуля
Маша Зозуля

Синдром Вольфа-Хиршхорна

Помочь сейчас

В 2022 вы помогли на сумму, грн.

276 282

Расходы фонда в 2022
34 больным детям 176 402 грн.
Детдомам для инвалидов: 55 973 грн.
Детcкому экоселу: 41 273 грн.
Сиротам и малообеспеченным: 4 200 грн.
Служебные расходы: 14 875 грн.
Всего расходов: 298 463 грн.

Всего с 2007 оказано помощи, грн.

87 899 969

Ребенку нужна семья