Діти Запоріжжя лого

Сергій Матвейчук

10 травня 2017, 18:45 842 Автор: Вовк Ольга Без необхідних медикаментів, стан буде, тільки погіршаться, і я з жахом чекаю наступного загострення, так як антибіотики, які я міг би купити, мені вже не допоможуть.

Сергій Матвейчук, 12.02.1993 року народження

Діагноз: Муковісцидоз (кістозний фіброз), важкий перебіг.

Новини про лікування Сергія Матвейчук

Консультативний висновок: 1 стор, 2 стор

Медико-соціальна експертиза

Як допомогти?

Звіт про надходження пожертв

Сергій Матвейчук пише нам про себе: «Мене звуть Сергій Матвейчук, народився в м. Суми в 1993 році. Протягом трьох років з 1996 по 1999 часто хворів пневмоніями і бронхітами. Лікарі довго не могли з'ясувати причину і тільки один лікар з Обласної лікарні за результатами аналізів зміг поставити діагноз - МУКОВІСЦИДОЗ, який був підтверджений в м. Киев в Інституті ПАГ. Діагноз підтверджений генетичною експертизою, носій мутаційного гена F508. Було призначено коригуюча терапія - «Креон» («Креон 8.000»). Пізніше виробник даного препарату випустив продукт - «Креон 10.000», який я приймаю і до сих пір. З моменту призначення збільшувалася доза даного препарату.»

Навіть коли є проблеми ми не повинні забувати про головне: «У 2000 році пішов в школу і відразу почав займатися спортивними бальними танцями, щоб розробляти дихальну систему, тому що під час танців потрібно правильно дихати. У школі вчився не дуже добре, тому що пропускав заняття через хворобу. За станом здоров'я і рішенням Педагогічного колективу середньої школи був переведений на домашнє навчання. Бальними танцями займався в школі Ольги Гараніної, брав участь в змаганнях, займав призові місця.»

З 1999 р по 2011 р забезпечений лікарськими препаратами за безкоштовними рецептами лікаря - педіатра. З випискою на місяць перелік ліків - «Креон 10.000» кол-ве 37 упаковок, у міру необхідності - «Гепабене», «Лазолван» і антибіотики.

Завжди є моменти коли у нас щось не виходить, але не потрібно опускати руки адже

«Провал - це тільки коли не спробувала!»: «У 2010 році закінчив середню школу і з великими труднощами надійшов в Сумський Державний університет (м. Суми, Україна) на факультет ЕЛІТ на спеціальність «Інформатика», тому що хотів стати программістом. Оскільки середній бал за атестатом і результатами ЗНО був низький я зміг пройти тільки на контрактну форму навчання. За підсумками 1-го семестру був переведений на бюджетну форму навчання. Поступово своєю наполегливістю і знаннями зміг завоювати повагу викладачів і студентів. За порадою педагогів був переведений в найсильнішу групу, де готували до аспірантури. Брав участь у багатьох навчальних та наукових конференціях, що проводяться як і нашим інститутом так і іншими. За результатами відбору проходив навчання в Літній школі Універсіте та Кобденц-Ландау (м. Конленц, Німеччина).

«Поступово довелося залишити заняття спортивними бальними танцями. На першому курсі університету посещалзанятія в секції Легкої атлетики, організованої при університеті, а й їх довелося кинути, тому що навчання і заняття науковою діяльністю займали багато времени.Но четвертому курсі університету був запрошений в фірму «NETCRAСKER» до відділу технічної підтримки.»

Хвороба поступово набирає обертів, створюючи все більше проблем, і навіть коли ситуація не дуже на допомогу завжди приходять найрідніші люди: «Протягом всього часу з 1999 року по 2017 рік я борюся за своє життя. У цьому мені допомагають мама і дідусь з бабусею, які постійно займаються боротьбою з медичної бюрократією. Уже тривалий час виписка безкоштовного рецепта на найважливіший препарат - «Креон 10.000» в кількості 37 упаковок займає багато часу і сил. Дідусь дуже часто приїжджає в МОЗ на прийом до міністра і його заступникам. Вони постійно домагаються моєї участі в програмах Міністерства щодо забезпечення всіма необхідними лікарськими препаратами, але результат «0» (нульовий). Мені виписують тільки - «Креон 10.000» в кількості 37 упаковок, починаючи з 2017 року після коригування завідуючої гастроентерологічних відділенням СГКБ №5 (Сумська міська клінічна лікарня №5) на січень і лютий 2017 року були не виписані безкоштовні рецепти на лікарський препарат - «Креон 10.000 »в кількості 50 упаковок. Всі необхідні препарати, наприклад, при загостренні - антибіотики, гепатопротектори, муколітики для розрідження мокроти мені доводиться купувати засвоі гроші. Мені вообщенікогда не доводилося проводити інгаляції Стакі препаратом, як «Пульмозім», «Колістін/Коломіцин», «Тобраміцин-Гоббі/ Брамітоб» «Ульсофальк» я знову ж купував за власні гроші, так як терміново знадобилася ця терапія.

Навіть у святкові дні ворог не на хвилину не залишає Сергія ігото в будь-який момент завдати удару:

«Починаючи з грудня 2016 року у тлі вірусної інфекції, у мене почалося легеневе загострення, яке в подальшому спричинило пневмонію. З 04.01.2017 р по 18.01.2017 р Я перебував на стаціонарному лікуванні в Сумській центральній міській лікарні №1 у відділенні пульмонології. Згідно призначення обласного пульмонолога мені були Призначено препарати: «Моксифлоксацин», «Лінозолід», «Реамберін», «Метонат», «Мукосол», пізніше «Моксифлоксацин» і «Лінозолід» були замінені на «Амікацин» і «Цефтазидим». Ця терапія мені не дуже допомогла, піднімається температура кожен день.»

«За призначенням Генетика, мені потрібні інгаляції з наступними препаратами «Колістін/Коломіцин»,« Тобраміцин-Гоббі/Брамітоб», «Пульмозім», які я не можу собі дозволити.»

Я пам'ятаю дитинство, коли міг бігати, пройти велику відстань без перепочинку і зупинок, тоді все здавалося таким яскравим і веселим, зараз же це все не так. Я хочу нормально ходити, говорити без перепочинку, і повернутися у спорт, але такий стан мені цього не дозволяє. Кожен день, вранці і ввечері я роблю дихальну гімнастику, але це тільки крапля в лікуванні. Без необхідних медикаментів, стан буде, тільки погіршаться, і я з жахом чекаю наступного загострення, так як антибіотики, які я міг би купити, мені вже не допоможуть.

Наш фонд всіма силами намагається допомогти Сергію Матвейчук! І ми сподіваємося що ВИ не залишите цього хлопця одного з цим ненаситним злом!!!

Сім'я мешкає в м Київ.

За додатковою інформацією Ви також можете звернутися до співробітників Фонду "Щаслива дитина"Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Кіра Каргієва
Кіра Каргієва

Порушення нейророзвитку, розлади аутистичного спектру

Допомогти зараз

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

3 291 115

Витрати фонду в 2024
57 хворим дітям 1 052 195 грн.
Мед. обладнання: 88 381 грн.
Гуманітарна допомога: 969 402 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 492 190 грн.
Дитячому экоселу: 39 956 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 124 248 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 553 987 грн.
Службові витрати: 514 833 грн.
Загалом витрат: 4 915 462 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

142 531 403