Діти Запоріжжя лого

Маша Зозуля

30 вересня 2022, 13:25 1306 Автор: Яна Лобанок Збір припинено! Кошти зібрано, дякуємо. Курс реабілітації заплановано на травень у місті Харків.

Маша Зозуля

Маша Зозуля, 15.02.2013 року народження

Діагноз: Синдром Вольфа-Хіршхорна; ЗПМР; тетрапарез.

Новини про лікування Марії Зозулі

Консультативний висновок

Рахунок

Як допомогти?

Звіт про надходження пожертв

УВАГА! СТАНОМ НА 17.03.2023 р.: Збір припинено! Кошти зібрано, дякуємо. Курс реабілітації заплановано на травень у місті Харків.

UPD на 30.09.2022:

Після піврічної перерви Маша розпочала курс реабілітації. Весь цей час дівчинка займалася вдома з мамою, але коли за справу беруться фахівці, результати стають значно кращими!

Маша вже може самостійно стояти біля опори, але зробити перший крок ще не наважується. Окрім психологічного бар’єру, на заваді стає недостатній фізичной розвиток. Саме над цим і працюють фахівці у реабілітаційному центрі.

За результатами генетичного обстеження Маші підібрали спеціальну дієту. Завдяки правильному харчуванню дівчинка стала більш активною та уважною, а також набрала чотири кілограми ваги. Це неабияке досягнення, бо набрати вагу для Маші завжди було проблемою.

Завдяки вашій допомозі, ми оплатили реабілітаційний курс для Маші на цілий місяць! Дякуємо, друзі! Але наш збір продовжується, бо регулярні заняття для дівчинки - це запорука подальшого розвитку!

=====================================

Маша – унікальна дівчинка, у світі таких одиниці. Дефект гену привів до рідкісної генетичної мутації – синдрому Вольфа-Хіршхорна.

Довгий час про справжній діагноз ніхто не здогадувався. Замість нього в Машиній медичній картці були перераховані вади розвитку, частина з яких поступово була виправлена хірургами. З рештою їй доводиться жити.

Машина мама провела величезну роботу з пошуку інформації. Завдяки цьому, у п'ять рочків генетичний аналіз прояснив ситуацію: у Маші маловивчене та вкрай рідкісне генетичне захворювання. Лікарі не зустрічаються з ним і майже не знають, як полегшити життя таких дітей.

Ось вже три роки, як Маша кілька разів на тиждень ходить до реабілітолога та логопеда, відвідує заняття для психічної корекції. За цей час стався величезний стрибок у розвитку. Маша начебто прокинулася і почала досліджувати навколишній світ. Жестами і звуками дівчинка висловлює свої бажання: хоче їсти - повзе в кухню, до свого стільчика. А для прогулянки дістає одяг із шафи та притискає до себе. Маша ще не вміє ходити, тож вона пересувається по квартирі, сидячи на попі. І в неї це чудово виходить!

Маша Зозуля

Неймовірно, але дівчинка, яка ще кілька років тому була у постійній дрімоті та апатії, зараз дивиться мультики та слухає казки! Ось він, результат праці зі спеціалістами та домашньої роботи з мамою. Але щоденні заняття слід продовжувати. Без них Маша знову впадає в «сплячку», і її життя перетворюється на існування.

Ми з вами вже кілька разів допомагали Маші відвідувати заняття, завдяки чому дівчинка могла розвиватися. Підтримайте Машуню і цього разу, і вона обов'язково потішить новими досягненнями!

20 січня на платформі dobro.ua розпочався проект "Незвичайна Маша. 2". Отже допомогти Маші можна і на сайті наших партнерів.

Сім'я мешкає у м. Запоріжжі.

За додатковою інформацією Ви також можете звернутися до співробітників Фонду "Щаслива Дитина"Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

3 055 731

Витрати фонду в 2024
55 хворим дітям 1 009 328 грн.
Мед. обладнання: 55 278 грн.
Гуманітарна допомога: 789 661 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 461 340 грн.
Дитячому экоселу: 39 956 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 109 001 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 555 992 грн.
Службові витрати: 501 158 грн.
Загалом витрат: 4 600 784 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

142 296 019