Діти Запоріжжя лого

Юля Фірсова

28 квітня 2021, 14:55 999 Автор: Ольга Мочернюк Майбутньому кондитеру відчайдушно потрібна наша з вами допомога в боротьбі з муковісцидозом.

Юля Фірсова

Юля Фірсова, 09.04.2007 року народження

Діагноз: Муковісцидоз.

Як допомогти?

Звіт про надхоження пожертв та їх витрати

Юля Фірсова

"Привіт! Мене звуть Юля, і мені 14. Я мрію відкрити власну кондитерську!» - жваво починає свою розповідь наша нова підопічна.

У Юлі рідкісне генетичне захворювання «муковісцидоз». Вона щодня витрачає кілька годин на боротьбу зі своєю хворобою. Кожен день виконує по 2 - 3 інгаляції, робить дихальні вправи і приймає жмені препаратів. Жоден день не залишається без спорту.

Шкільний режим не вписується в такий графік, тому Юля вже шість років на домашньому навчанні. Зараз вона закінчує 8 клас, і з сумом мріє повернутися до школи. Дівчинка майже не пам'ятає, як це - вчитися разом з однокласниками і бавитися на перервах. «Мені потрібно робити інгаляції рано вранці, в обід і ввечері. Вони мені так набридли! Але від ліків залежить моє життя », - сумно ділиться Юля.

Юля Фірсова

Але ось в очах спалахують іскорки - Юля розповідає про своє захоплення випічкою: про свій перший торт, різні сорти печива, налісники і пироги. У вільний час Юля багато читає, із задоволенням грає з сестрою і подругою в настільні ігри. Як і більшість підлітків, любить посидіти в телефоні, стежить за трендами і улюбленими блогерами.

У Юлі важка форма муковісцидозу. З кожним роком її мамі стає все важче забезпечувати лікування дочки. «Три - чотири рази на рік ми лягаємо із загостренням в лікарню. Юлі проводять ряд процедур: бронхоскопію, довенний курс антибіотиків, крапельниці. Донечка росте, і разом з нею зростає список препаратів. Частину ліків нам видають за бюджетні кошти, решту доводиться купувати, так як немає фінансування. Своїх коштів вже не вистачає, тому я змушена просити про допомогу», - ділиться мама Олена.

На підтримку роботи серця, печінки і легенів Юлі щомісяця потрібно більше 5000 гривень. Також треба оновити річний набір до ингалятору і купити дихальні тренажери - це ще 4000 гривень. Будь ласка, підтримайте нашу талановиту і життєрадісну дівчинку!

Юля мешкає в с. Лобачів, Київська область.

За додатковою інформацією Ви також можете звернутися до співробітників Фонду "Щаслива дитина"Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Антон Захаров
Антон Захаров

вроджені вади розвитку статевої системи

Допомогти зараз
Денис Вечірній
Денис Вечірній

Гострий лімфобластний лейкоз

Допомогти зараз

У 2023 ви допомогли на суму, грн.

4 043 122

Витрати фонду в 2023
24 хворим дітям 254 841 грн.
Мед. обладнання: 14 761 грн.
Гуманітарна допомога: 1 102 323 грн.
Дітям з інвалідністю: 529 783 грн.
Дитячому экоселу: 16 444 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 22 240 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 9 286 грн.
Службові витрати: 84 710 грн.
Загалом витрат: 2 037 007 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

126 501 475