Діти Запоріжжя лого

Юля Фірсова

28 квітня 2021, 14:55 418 Автор: Ольга Мочернюк Майбутньому кондитеру відчайдушно потрібна наша з вами допомога в боротьбі з муковісцидозом.

Юля Фірсова

Юля Фірсова, 09.04.2007 року народження

Діагноз: Муковісцидоз.

Як допомогти?

Звіт про надхоження пожертв та їх витрати

Юля Фірсова

"Привіт! Мене звуть Юля, і мені 14. Я мрію відкрити власну кондитерську!» - жваво починає свою розповідь наша нова підопічна.

У Юлі рідкісне генетичне захворювання «муковісцидоз». Вона щодня витрачає кілька годин на боротьбу зі своєю хворобою. Кожен день виконує по 2 - 3 інгаляції, робить дихальні вправи і приймає жмені препаратів. Жоден день не залишається без спорту.

Шкільний режим не вписується в такий графік, тому Юля вже шість років на домашньому навчанні. Зараз вона закінчує 8 клас, і з сумом мріє повернутися до школи. Дівчинка майже не пам'ятає, як це - вчитися разом з однокласниками і бавитися на перервах. «Мені потрібно робити інгаляції рано вранці, в обід і ввечері. Вони мені так набридли! Але від ліків залежить моє життя », - сумно ділиться Юля.

Юля Фірсова

Але ось в очах спалахують іскорки - Юля розповідає про своє захоплення випічкою: про свій перший торт, різні сорти печива, налісники і пироги. У вільний час Юля багато читає, із задоволенням грає з сестрою і подругою в настільні ігри. Як і більшість підлітків, любить посидіти в телефоні, стежить за трендами і улюбленими блогерами.

У Юлі важка форма муковісцидозу. З кожним роком її мамі стає все важче забезпечувати лікування дочки. «Три - чотири рази на рік ми лягаємо із загостренням в лікарню. Юлі проводять ряд процедур: бронхоскопію, довенний курс антибіотиків, крапельниці. Донечка росте, і разом з нею зростає список препаратів. Частину ліків нам видають за бюджетні кошти, решту доводиться купувати, так як немає фінансування. Своїх коштів вже не вистачає, тому я змушена просити про допомогу», - ділиться мама Олена.

На підтримку роботи серця, печінки і легенів Юлі щомісяця потрібно більше 5000 гривень. Також треба оновити річний набір до ингалятору і купити дихальні тренажери - це ще 4000 гривень. Будь ласка, підтримайте нашу талановиту і життєрадісну дівчинку!

Юля мешкає в с. Лобачів, Київська область.

За додатковою інформацією Ви також можете звернутися до співробітників Фонду "Щаслива дитина"Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Крістіна Асатрян
Крістіна Асатрян

Ураження центральної нервової системи, вроджена атрофія зорових нервів обох очей

Допомогти зараз
Микита Зуєнко
Микита Зуєнко

Cаркома Юінга малого таза, черевної порожнини

Допомогти зараз

У 2021 ви допомогли на суму, грн.

8 252 131

Витрати фонду в 2021
267 хворим дітям 4 843 712 грн.
Мед. обладнання: 78 230 грн.
Будинкам для дітей з інвалідністю: 1 130 545 грн.
Дитячому экоселу: 447 547 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 69 606 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 312 116 грн.
Службові витрати: 1 023 205 грн.
Загалом витрат: 8 360 437 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

86 686 924

Дитині потрібна родина