Діти Запоріжжя лого

Шанс для Ростислава!

6 травня 2021, 9:02 85 Автор: Ольга Мочернюк Можливість, яка подарує шанс на краще життя Ростиславу.

Ростислава Чорновол

З Ростиславом ми познайомилися в 2016 році, він тоді тільки-тільки закінчив школу. Зараз йому 23. Ростик знає, чого хоче від життя, і будує плани на щасливе майбутнє! Його найближче завдання - пройти лікування і важливе обстеження.

Після школи Ростик не став вступати до ВНЗ. Щоденні інгаляції, кінезіотерапія, дихальна гімнастика і прийом препаратів забирає більшу частину життя. Крім того, три - чотири рази на рік він проходить лікування в стаціонарі, і такий режим не вписується в навчальний процес. Між госпіталізаціями Ростислав шукає підробіток. Але з другою групою інвалідності та рекомендаціями лікарів не переохолоджуватися і не перевтомлюватися, роботу знайти складно.

До пандемії Ростислав із задоволенням ходив на риболовлю, надихався подорожами і поїздками на велосипеді. Коронавірус забрав те позитивне, що було в житті хлопця. У пошуках виходу Ростик підібрав для себе онлайн-курси по менеджменту. Він не хоче бути тягарем для сім'ї, планує в майбутньому самостійно заробляти на своє лікування.

Ростислава Чорновол

Ростислав пише: «В теперішній час я лікуюся від чергового загострення, яке почалося дуже важко - з кровотечі. Моя сім'я самостійно дістала всі ліки, щоб я зміг пройти курс довенної терапії протягом 21 дня. З кожним роком стан моїх легень погіршується. Ми намагаємося будь-яким чином їх підтримати, щоб відтягнути питання трансплантації. Я мрію про те, щоб знайшли ліки для лікування муковісцидозу. В інших країнах вже застосовують генні коректори, які зупиняють руйнування легень. Головне - знати, який саме ген «зламаний» в моєму випадку. Для цього треба пройти обстеження у Львові. Його вартість - близько 7500 гривень. Ще 5500 гривень мені потрібні на спеціалізовані вітаміни і заміну річних наборів до інгалятору. Для моєї родини це непідйомна сума. Але це мій шанс!»

Ростислава Чорновол

Сім'я Ростислава звертається до нас за допомогою, щоб дати хлопцеві шанс на щасливе майбутнє. Всього треба зібрати 13 тисяч гривень.

Звіт про надходження пожертв та їх витрати

Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Вікторія Четвертак
Вікторія Четвертак

ВПР головного мозку, синдром Веста

Допомогти зараз

У 2021 ви допомогли на суму, грн.

4 379 959

Витрати фонду в 2021
193 хворим дітям 2 568 826 грн.
Мед. обладнання: 28 427 грн.
Будинкам для дітей з інвалідністю: 799 424 грн.
Дитячому экоселу: 182 476 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 59 794 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 211 733 грн.
Службові витрати: 513 824 грн.
Загалом витрат: 4 550 685 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

82 814 752

Дитині потрібна родина