Діти Запоріжжя лого

Живу лише завдяки вам!

13 червня 2021, 12:04 75 Автор: Ольга Вовк На початку травня Віолетта Юрченко опинилась на межі життя й смерті. Об'єднавши зусилля, ми змогли стабілізувати її стан. Проте наразі знову необхідна допомога небайдужих людей!

Віолетта Юрченко

Виписка: стор. 1, стор. 2, стор. 3, стор. 4, стор. 5, стор. 6, стор. 7, стор. 8, стор. 9,

У Віолетти з народження безліч діагнозів, з якими вона веде боротьбу за кожен день життя! Головний з них – важка ниркова недостатність 5 ступеня. Аби дівчинка жила, їй щодня необхідно приймати велику кількість ліків і проводити процедуру перитонеального діалізу. Останній рік свого життя дівчинка провела в Києві, в клініці Охматдит. В кінці квітня лікарі зважилися виписати дівчинку з мамою додому.

Віолетта Юрченко

На початку травня мама дівчинки повідомила співробітників фонду про те, що вони знаходяться в Запорізькій області, в орендованому будинку, що в них немає ліків, а донечці погано. Зазвичай ми не виїжджаємо до сімей, які перебувають за межами міста, оскільки, на жаль, наші людські й фінансові ресурси обмежені. Але цього разу було зроблено виняток: на підсвідомому рівні закралося передчуття біди. Як виявилося пізніше, саме воно врятувало Віолі життя.

На момент нашого візиту дівчинка була знесилена: з мокрими від холодного поту обличчям і волоссям, вона не їла другу добу, а за цей час через трубочку, що йде від нирки назовні, було виведено менше 100 мл сечі; синюшний колір шкіри, температура ледь сягає 34 градусів. Наші співробітники змушені були втрутитися в ситуацію й узяти на себе вирішення питання про екстрену госпіталізацію дитини.

Віолетта Юрченко

Віолетта була госпіталізована в реанімаційне відділення обласної лікарні у вкрай важкому стані. Завдяки допомозі небайдужих людей нам вдалося знайти кошти й забезпечити крихітку усіма необхідними ліками, які на той момент були відсутні в лікарні. Слава Богу, стан Віоли вдалося стабілізувати, її виписали з лікарні. На жаль, потреби сім'ї нікуди не зникнуть, поки не відбудеться трансплантація. Віола стоїть у черзі на посмертну трансплантацію нирки – час очікування може вимірюватися роками.

Щодня Віолетті необхідно приймати від 5 до 12 препаратів в залежності від самопочуття, щовечора проводити процедуру перитонеального діалізу. Вартість ліків на місяць перевищує 10 000 гривень. Віолочку виховує тільки мама-сирота, яка теж страждає на захворювання нирок. Всі свої надії вона покладає на небайдужих людей. Життя її доньки – в наших і ваших руках.

Звіт про надходження пожертв та їх витрати

Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Вікторія Четвертак
Вікторія Четвертак

ВПР головного мозку, синдром Веста

Допомогти зараз
Денис Вечірній
Денис Вечірній

Гострий лімфобластний лейкоз, рецидив

Допомогти зараз

У 2021 ви допомогли на суму, грн.

5 017 882

Витрати фонду в 2021
219 хворим дітям 3 325 863 грн.
Мед. обладнання: 45 427 грн.
Будинкам для дітей з інвалідністю: 712 881 грн.
Дитячому экоселу: 219 252 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 63 108 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 222 676 грн.
Службові витрати: 634 916 грн.
Загалом витрат: 5 431 323 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

83 452 674

Дитині потрібна родина