Діти Запоріжжя лого

Живу лише завдяки вам!

13 червня 2021, 12:04 910 Автор: Ольга Вовк Збір коштів закритий, в зв'язку зі смертю дитини!Віолетта закінчила свій земний шлях. Приносимо щирі співчуття рідним та близьким.

Віолетта Юрченко

Виписка: стор. 1, стор. 2, стор. 3, стор. 4, стор. 5, стор. 6, стор. 7, стор. 8, стор. 9,

У Віолетти з народження безліч діагнозів, з якими вона веде боротьбу за кожен день життя! Головний з них – важка ниркова недостатність 5 ступеня. Аби дівчинка жила, їй щодня необхідно приймати велику кількість ліків і проводити процедуру перитонеального діалізу. Останній рік свого життя дівчинка провела в Києві, в клініці Охматдит. В кінці квітня лікарі зважилися виписати дівчинку з мамою додому.

Віолетта Юрченко

На початку травня мама дівчинки повідомила співробітників фонду про те, що вони знаходяться в Запорізькій області, в орендованому будинку, що в них немає ліків, а донечці погано. Зазвичай ми не виїжджаємо до сімей, які перебувають за межами міста, оскільки, на жаль, наші людські й фінансові ресурси обмежені. Але цього разу було зроблено виняток: на підсвідомому рівні закралося передчуття біди. Як виявилося пізніше, саме воно врятувало Віолі життя.

На момент нашого візиту дівчинка була знесилена: з мокрими від холодного поту обличчям і волоссям, вона не їла другу добу, а за цей час через трубочку, що йде від нирки назовні, було виведено менше 100 мл сечі; синюшний колір шкіри, температура ледь сягає 34 градусів. Наші співробітники змушені були втрутитися в ситуацію й узяти на себе вирішення питання про екстрену госпіталізацію дитини.

Віолетта Юрченко

Віолетта була госпіталізована в реанімаційне відділення обласної лікарні у вкрай важкому стані. Завдяки допомозі небайдужих людей нам вдалося знайти кошти й забезпечити крихітку усіма необхідними ліками, які на той момент були відсутні в лікарні. Слава Богу, стан Віоли вдалося стабілізувати, її виписали з лікарні. На жаль, потреби сім'ї нікуди не зникнуть, поки не відбудеться трансплантація. Віола стоїть у черзі на посмертну трансплантацію нирки – час очікування може вимірюватися роками.

Щодня Віолетті необхідно приймати від 5 до 12 препаратів в залежності від самопочуття, щовечора проводити процедуру перитонеального діалізу. Вартість ліків на місяць перевищує 10 000 гривень. Віолочку виховує тільки мама-сирота, яка теж страждає на захворювання нирок. Всі свої надії вона покладає на небайдужих людей. Життя її доньки – в наших і ваших руках.

Звіт про надходження пожертв та їх витрати

Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Лев Устінов
Лев Устінов

Cиндром аутистичного спектру

Допомогти зараз
Олексій Марчук
Олексій Марчук

ДЦП, спастичний тетрапарез

Допомогти зараз

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

3 291 115

Витрати фонду в 2024
57 хворим дітям 1 052 195 грн.
Мед. обладнання: 88 381 грн.
Гуманітарна допомога: 969 402 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 492 190 грн.
Дитячому экоселу: 39 956 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 124 248 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 553 987 грн.
Службові витрати: 514 833 грн.
Загалом витрат: 4 915 462 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

142 531 403