Діти Запоріжжя лого

Владик Петрейко

25 листопада 2021, 11:01 127 Автор: Яна Лобанок Збір коштів закритий! Ми частково сплатили реабілітацію Владика у центрі "Вікторія". Дякую за допомогу, друзі!

Владик Петрейко

Владик Петрейко, 11.01.2015 року народження

Діагноз: ДЦП, спастична тетраплегія, судомний синдром.

Висновок

Рахунок

Як допомогти?

Звіт про надходження пожертв

УВАГА! ЗА СТАНОМУ НА 14.01.2022 р.: Збір коштів закритий!

Ми частково сплатили реабілітацію Владика у центрі "Вікторія". Дякую за допомогу, друзі!

=====================================

Відразу після народження у Владика розвинувся менінгоенцефаліт – одночасне ураження головного мозку та його оболонок. При цьому діагнозі кожен п'ятий новонароджений помирає, а в половини з тих, хто вижив, ускладнення залишаються на все життя.

Перший місяць свого життя Владик провів у запеклій боротьбі. Хвороба зруйнувала більшу частину мозку. Вже тоді було зрозуміло, що його шлях буде непростим.

Щойно Владик потрапив додому, батьки зайнялися його реабілітацією. Адже поки дитина маленька, здорові клітини мозку можуть взяти на себе частину втрачених функцій. Масажі, лікувальна фізкультура, заняття з реабілітологами не припиняються вже шість років.

Владик Петрейко

Владик побував у багатьох центрах України, а між поїздками займався вдома. Тепер він впевнено тримає голову, перевертається з живота на спинку й бере легкі іграшки. Досягнень було б набагато більше, якби не епілепсія. Вперше судоми сталися, коли Владику було три роки. З того часу іноді трапляються напади, не дозволяючи хлопчику повноцінно розвиватися.

У вересні цього року Владик пішов до інклюзивної групи дитячого садка. Спілкування з дітьми дало величезний поштовх у емоційному розвитку хлопчика: з'явилися нові звуки та емоції.

Сім'ї, де є особливі дітки, завжди в тонусі. Батьки знають: якщо змиритися й пустити все на самоплив, розвиток дитини зупиниться, а то й відкотиться назад. Тому Владик та його батьки дуже просять нас допомогти сплатити курс занять у центрі «Вікторія» вартістю 26500 гривень. Це стане ще одним маленьким кроком у розвитку хлопчика!

Родина мешкає в м. Бахмут, Донецка область.

За додатковою інформацією Ви також можете звернутися до співробітників Фонду "Щаслива дитина"Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Андрій Щенніков
Андрій Щенніков

Ідіопатичний правобічний грудний сколіоз 4 ступеню

Допомогти зараз
Тигран Давидов
Тигран Давидов

Епендимома головного мозку

Допомогти зараз

У 2022 ви допомогли на суму, грн.

455 928

Витрати фонду в 2022
39 хворим дітям 247 658 грн.
Мед. обладнання: 0 грн.
Будинкам для дітей з інвалідністю: 148 647 грн.
Дитячому экоселу: 54 354 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 2 190 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 122 грн.
Службові витрати: 29 312 грн.
Загалом витрат: 488 163 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

88 079 616

Дитині потрібна родина