Діти Запоріжжя лого

Нові кроки назустріч меті

15 грудня 2021, 18:21 55 Автор: Наталья Мороз Збір коштів припинено! Необхідну суму для проведення операції зібрано. Дякую, що допомагаєте дітям!

Діма Овчаренко

Рахунок

В той час як інші дев'ятирічні хлопчаки за вікном ганяють м'яча, Діма, заради своєї мети - навчитися самостійно ходити - виконує найскладніші фізичні вправи, витримуючи і біль, і втому.

Крім постійної фізичної роботи над собою Діма встигає ще й «заковтувати» знання в навчанні. Сьогодні він, учень 5 класу школи з поглибленим вивченням англійської, бере участь в олімпіадах, займаючи призові місця. Крім того, він багато років вже вивчає китайську, а нещодавно захопився й німецькою мовою.

Діма Овчаренко

Діма про себе:

“Я цікавлюся астрономією, хімією та природою. Правда, мені сумно, що в мене цих предметів [у школі] досі ще немає... А ще люблю тварин і хотів би ходити до зоопарку своїми ногами. Мені хочеться нормально жити. А поки що дивлюся пізнавальні відео та читаю про астрономію. Нещодавно захопився новим хобі – готувати страви. Це в мене від мами, вона часто радує мене смакотою!”

Сім'я Діми вже багато років у боротьбі. Хто має особливу дитину, знає, що життя часто перетворюється на низку реабілітацій, далеко не всі з яких приносять відчутні результати. Мама навчилася ретельно підходити до вибору методів відновлення сина, адже дитина росте, й кожен прожитий день – на вагу золота.

Діма Овчаренко

Нещодавно до реабілітаційного методу фахівці запропонували новий – оперативне лікування. Сенс операції полягає в особливій техніці розтину тільки патологічно змінених частин м'язів кінцівок спеціально сконструйованим скальпелем – без пошкождення шкіри та здорових м'язів. Усунення м'язових контрактур і больового синдрому дозволить досягти значного збільшення обсягу рухів, сприятиме отриманню нових та вдосконаленню вже наявних рухових навичок.

Навесні 2021 року Дімі було проведено першу операцію, яка вже принесла помітні покращення. Але курс лікування оперативним методом включає кілька етапів хірургічного втручання. Тому вже у лютому 2022 лікування необхідно повторити. На даний час для оплати операції не вистачає 15 тисяч гривень.

Ви можете допомогти цьому чудовому хлопчику прямо зараз. Велика чи маленька допомога має значення та робить бажане реальним. Давайте разом підтримаємо Діму й дозволимо йому зробити ще кілька кроків назустріч своїй меті!

Звіт про пожертвування та їх витрати

Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога

У 2022 ви допомогли на суму, грн.

357 900

Витрати фонду в 2022
39 хворим дітям 247 658 грн.
Мед. обладнання: 0 грн.
Будинкам для дітей з інвалідністю: 148 647 грн.
Дитячому экоселу: 43 283 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 2 190 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 0 грн.
Службові витрати: 29 312 грн.
Загалом витрат: 476 970 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

87 981 587

Дитині потрібна родина