Діти Запоріжжя лого

Захар Бондар

5 квітня 2023, 19:20 244 Автор: Наталья Мороз deti.zp.ua Захар через низький імунітет знаходиться на домашньому навчанні. Кожні три місяці хлопцю потрібно проходити обстеження внутрішніх органів та спостерігати за показниками крові.

Захар Бондар

Захар Бондар, 15.06.2008 року народження

Діагноз: Лімфаденопатія.

Новини про лікування

Медичні виписки стр.1, стр.2, стр.3

Як допомогти?

Звіт про надхоження та витрати пожертв

Захар дуже любить тварин, особливо свого маленького улюбленця Чакі. З ним та друзями завжди намагається проводити свій вільний час. А ще мріє про політ літаком і далекі подорожі, однак, поки що їздить на самокаті чи велосипеді. Так багато планів на життя у хлопця! Та, на жаль, через проблеми зі здоров'ям, мрії поки що чекають на здійснення.

Вперше фонд підтримав родину Захара, коли йому виповнилось 5 років. Ми допомогли в оплаті обстеження МРТ головного мозку хлопця. Тоді було виявлено збільшення розміру судин в лівій скроневій частці. З того часу хлопець перебуває на обліку у невропатолога та періодично проходить обстеження МРТ голови та шиї.

Захар Бондар

В 2018 році Захар захворів на інфекційний мононуклеоз. Піднялася висока температура, збільшились лімфовузли. На КТ виявили збільшення лімфовузлу у середостінні та зміни у печінці. Згодом додався діагноз Лімфаденопатія. Фонд продовжив підтримку хлопця, періодично

оплачуючи обстеження.

Минулий 2022 рік був особливо важким для сім'ї. Через російську агресію у багатьох українців виникли проблеми з роботою. Завод, на якому працювала мати Захара, тимчасово зупинив свою роботу. До того ж, чергове обстеження на КТ знову показало збільшення лімфовузла у середостінні. А через знижений імунітет стали кришитися нігті і випадати зуби. Знову величезні витрати для родини. І знову допомога від фонду була просто необхідна.

На початку 2023 року чергове обстеження на КТ показало зменшення розміру лімфовузла на 2 мм. Також покращилися покази крові. Мама хлопця вперше за тривалий час тихенько раділа результатам. Але розслаблятися поки зарано. Попереду нові контрольні обстеження та хвилювання.

Захар через низький імунітет знаходиться на домашньому навчанні. Та знання йому даються легко, тому залишається час ще й на улюблені заняття. Хлопець із задоволенням відвідує музичну школу і грає на гітарі. В березні цього року відбувся перший його концерт, і він дуже пишається цим!

Кожні три місяці Захару потрібно проходити обстеження грудної клітини, органів черевної порожнини та малого тазу. Також обов'язково спостереження за показниками крові. За результатами обстежень призначається лікувальна чи підтримуюча терапія. Разом – це близько 7 000 гривень.

З 2014 року фонд підтримав Захара на суму понад 30 тис. гривень, у тому числі 6 тис. з початку 2023 р. Незабаром - нові витрати на лікування.

Підтримайте хлопця, бо без нас родині не впоратися!Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Олексій Марчук
Олексій Марчук

ДЦП, спастичний тетрапарез

Допомогти зараз

У 2023 ви допомогли на суму, грн.

7 545 780

Витрати фонду в 2023
80 хворим дітям 1 419 588 грн.
Мед. обладнання: 35 205 грн.
Гуманітарна допомога: 3 605 894 грн.
Дітям з інвалідністю: 2 237 587 грн.
Дитячому экоселу: 138 594 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 480 125 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 12 446 грн.
Службові витрати: 578 098 грн.
Загалом витрат: 8 518 708 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

130 482 638