Діти Запоріжжя лого

Мирон Борисов

30 квітня 2024, 21:00 1469 Автор: Яна Лобанок deti.zp.ua Корекційні заняття допоможуть Мирону адаптуватися до звичайного життя.

Мирон Борисов

Мирон Борисов, 22.08.2018 року народження

Діагноз: Дитячий аутизм.

Новини про лікування

Довідка

Рахунок

Як допомогти?

Звіт про надхоження та витрати пожертв

Коли Мирончик ще тільки збирався з'явитися на світ, його старша сестричка отримала важку травму хребта, та залишилась прикута до інвалідного візка. Чи то стрес під час вагітності, чи то подвійне обвиття пуповиною та кесарів розтин спричинили порушення розвитку і в Мирона.

Від народження у нього часто підвищувалась температура. Після чергового нападу, що супроводжувався судомами, Мирон опинився в лікарні. Там виявили порушення сечовивідної системи, що спричиняло постійне запалення нирок та загрожувало їхньою атрофією. Крихітний хлопчик витримав безліч крапельниць із різними антибіотиками, аж поки йому виповнилося пів рочку, і з'явилась можливість провести складну операцію.

Невдовзі Мирон перехворів ще на важку вірусну інфекцію. Після неї він став байдужим до рідних та нічого не помічав навкруги. Мама каже, що хлопчик став «як лялька». Батьки знов звернулися до лікарів, і після генетичного обстеження йому було призначено дієту без казеїну, глютену та цукру. Проте Мирон все одно погано набирав вагу та суттєво відставав у розвитку.

Мирон Борисов

У трирічному віці Миронові встановили діагноз «Аутизм». Його життя добре описує префікс «гіпер»: хлопчику важко всидіти на одному місті, він бігає навіть під час прийому їжі, та погано спить. Мирон ніби й хоче гратися з іншими дітками, але в нього виходить тільки ламати та відбирати іграшки.

Черговий стрес спричинило повномасштабне вторгнення росії та переїзд сім'ї з рідної Костянтинівки до Запоріжжя. Але тут з'явилась можливість відвідувати корекційні заняття в дитячому центрі. Мирону дуже подобається, коли спеціалісти його хвалять, а він у відповідь працює ще більш завзято!

Для подальшого розвитку Мирона потрібні регулярні заняття з фахівцями, де він навчиться керувати своїми емоціями та спілкуватися з дітками. Маємо на меті зібрати 24780 гривень на два місяці занять. Будь ласка, підтримайте хлопчика, аби він мав можливість почувати себе комфортно у цьому світі.Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Кіра Каргієва
Кіра Каргієва

Порушення нейророзвитку, розлади аутистичного спектру

Допомогти зараз

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

3 624 871

Витрати фонду в 2024
64 хворим дітям 1 219 273 грн.
Мед. обладнання: 88 381 грн.
Гуманітарна допомога: 1 038 608 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 587 126 грн.
Дитячому экоселу: 45 956 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 209 558 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 686 953 грн.
Службові витрати: 615 591 грн.
Загалом витрат: 5 571 765 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

142 904 935