Діти Запоріжжя лого

Сьогодні в очах Даринки Цигипи блискавки перемоги!

30 жовтня 2024, 19:30 374 Автор: Яна Лобанок deti.zp.ua 7 жовтня стало для неї переламним днем: в дитячому центрі «Охматдит» була проведена операція з метою вирівнювання та стабілізації хребців.

Сьогодні в очах Даринки Цигипи блискавки перемоги!

7 жовтня стало для неї переламним днем: в дитячому центрі «Охматдит» була проведена операція з метою вирівнювання та стабілізації хребців. Медичною мовою це називається "задня корегуюча інструментація хребта полісегментарною конструкцією".

Ще місяць тому дівчина страждала від болю внаслідок сколіозу IV ступеню. Родина ніяк не могла наважитись на операцію через її складність. Адже навіть лікарі не могли передбачити остаточний результат. А її вартість — то взагалі було окреме питання.

Однак зволікання додавало дівчинці все нових складнощів в житті, тому невідворотність операції з часом стала очевидною. Ми з вами взяли на себе найбільшу частину витрат — вартість корегуючої пластини, 275 тисяч гривень.

Зараз Даринка вже вдома, пристосовується до життя з пластиною, яка назавжди стала частиною її тіла. І вже надолужує втрачене спілкування з домашніми улюбленцями й намагається потроху сидіти.

Дякуємо за підтримку Даринки! Продовжуємо робити важливі справи разом!

Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога

У 2025 ви допомогли на суму, грн.

7 976 592

Витрати фонду в 2025
64 хворим дітям 1 390 585 грн.
Мед. обладнання: 863 132 грн.
Гуманітарна допомога: 407 838 грн.
Дітям з інвалідністю: 743 279 грн.
Дитячому экоселу: 83 400 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 246 391 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 234 026 грн.
Службові витрати: 556 633 грн.
Загалом витрат: 4 578 097 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

158 604 029