Діти Запоріжжя лого

Фандрайзер: Ольга Мочернюк

Кожна людина може стати благодійником, навіть без грошей. Бути волонтером, віддати непотрібні речі тим людям, яким вони зможуть ще послужити і принести користі, просто прийти в лікарню і пограти з дітьми.

«За професією я банківський працівник. До декрету працювала керівником відділу одного з українських банків. У мене народилася дочка з рідкісним невиліковним генетичним захворюванням - муковісцидозом. Ця хвороба потребує постійного лікування та великих фінансових вкладень. Фонд почав допомагати моїй сім'ї, коли доньці було 3 роки: у нас уже тоді не вистачало для цього фінансів. До 6 років я змушена була за станом здоров'я доньки перебувати з нею. Отримуючи допомогу для лікування моєї дитини, у мене виникло непереборне бажання бути причетною до допомоги іншим дітям, брати участь у роботі фонду. Цілий рік я просилася на роботу до фонду.

Зараз моя робота заключається у підтримці зв'язку з жертводавцями. Коли є гостра потреба для підопічних фонду – я точно знаю, до кого можу звернутися за допомогою. При цьому я постійно перебуваю на зв'язку з жертводавцями і надаю їм повний звіт про використання їхньої допомоги, самопочуття та справи наших підопічних дітей. Також у мої обов'язки входить пошук нових жертводавців для того, щоб діти отримали лікування, медикаменти та все необхідне для якіснішого та тривалішого життя. На даний момент в Україні із 10 дітей, які народилися з муковісцидозом, до 18 років доживає лише один. Ми всіма силами намагаємося змінити цю сумну статистику на краще, адже в Європі більшість пацієнтів з цим діагнозом доживає до 40 років і старше, завдяки хорошому медичному забезпеченню та терапії. У нас в Україні все по-іншому.

«Кожна людина може стати благодійником, навіть без грошей. Бути волонтером, віддати непотрібні речі тим людям, яким вони зможуть ще послужити та принести користь, просто прийти до лікарні та пограти з дітьми»

Нині я щаслива на роботі, я на своєму місці. Як колись у банку з клієнтами, так і зараз із жертводавцями. Я проводжу роботу з нашими донорами, знаю, на які напрями людина хоче допомогти. Хтось – дітям-сиротами, хтось – хворим дітям. Я знаю про потреби кожного з наших відділів, тому мені простіше знайти жертводавця для вирішення проблеми.

Я ніколи в житті не думала про роботу у цій сфері. Те, чим я зараз займаюся – це дуже цінно, це змусило мене переосмислити цінності у житті. У нас чудова команда. Кожен із співробітників – на своєму місці. Мої колеги не сидять за зарплату, робота приносить їм душевне задоволення, вони роблять це від щирого серця. У нас зараз реалізується все більше проектів, у тому числі для дітей з муковісцидозом. Ми шукаємо нових партнерів, активно долучаємо до роботи нових людей».

Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Марія Ківнюк
Марія Ківнюк

ДЦП, спастичний тетрапарез

Допомогти зараз

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

876 406

Витрати фонду в 2024
28 хворим дітям 364 642 грн.
Мед. обладнання: 51 157 грн.
Гуманітарна допомога: 488 891 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 014 539 грн.
Дитячому экоселу: 20 005 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 25 377 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 277 592 грн.
Службові витрати: 179 196 грн.
Загалом витрат: 2 429 080 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

140 039 235