Діти Запоріжжя лого

Фандрайзер: Ольга Мочернюк

Кожна людина може стати благодійником, навіть без грошей. Бути волонтером, віддати непотрібні речі тим людям, яким вони зможуть ще послужити і принести користі, просто прийти в лікарню і пограти з дітьми.

«За професією я банківський працівник. До декрету працювала керівником відділу одного з українських банків. У мене народилася дочка з рідкісним невиліковним генетичним захворюванням - муковісцидозом. Ця хвороба потребує постійного лікування та великих фінансових вкладень. Фонд почав допомагати моїй сім'ї, коли доньці було 3 роки: у нас уже тоді не вистачало для цього фінансів. До 6 років я змушена була за станом здоров'я доньки перебувати з нею. Отримуючи допомогу для лікування моєї дитини, у мене виникло непереборне бажання бути причетною до допомоги іншим дітям, брати участь у роботі фонду. Цілий рік я просилася на роботу до фонду.

Зараз моя робота заключається у підтримці зв'язку з жертводавцями. Коли є гостра потреба для підопічних фонду – я точно знаю, до кого можу звернутися за допомогою. При цьому я постійно перебуваю на зв'язку з жертводавцями і надаю їм повний звіт про використання їхньої допомоги, самопочуття та справи наших підопічних дітей. Також у мої обов'язки входить пошук нових жертводавців для того, щоб діти отримали лікування, медикаменти та все необхідне для якіснішого та тривалішого життя. На даний момент в Україні із 10 дітей, які народилися з муковісцидозом, до 18 років доживає лише один. Ми всіма силами намагаємося змінити цю сумну статистику на краще, адже в Європі більшість пацієнтів з цим діагнозом доживає до 40 років і старше, завдяки хорошому медичному забезпеченню та терапії. У нас в Україні все по-іншому.

«Кожна людина може стати благодійником, навіть без грошей. Бути волонтером, віддати непотрібні речі тим людям, яким вони зможуть ще послужити та принести користь, просто прийти до лікарні та пограти з дітьми»

Нині я щаслива на роботі, я на своєму місці. Як колись у банку з клієнтами, так і зараз із жертводавцями. Я проводжу роботу з нашими донорами, знаю, на які напрями людина хоче допомогти. Хтось – дітям-сиротами, хтось – хворим дітям. Я знаю про потреби кожного з наших відділів, тому мені простіше знайти жертводавця для вирішення проблеми.

Я ніколи в житті не думала про роботу у цій сфері. Те, чим я зараз займаюся – це дуже цінно, це змусило мене переосмислити цінності у житті. У нас чудова команда. Кожен із співробітників – на своєму місці. Мої колеги не сидять за зарплату, робота приносить їм душевне задоволення, вони роблять це від щирого серця. У нас зараз реалізується все більше проектів, у тому числі для дітей з муковісцидозом. Ми шукаємо нових партнерів, активно долучаємо до роботи нових людей».

Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Кіра Каргієва
Кіра Каргієва

Порушення нейророзвитку, розлади аутистичного спектру

Допомогти зараз
Тимофій Лапков
Тимофій Лапков

Бронхолегенева дисплазія важкого ступеня. Дихальна недостатність ІІ ступеню

Допомогти зараз

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

4 672 367

Витрати фонду в 2024
65 хворим дітям 1 247 772 грн.
Мед. обладнання: 282 112 грн.
Гуманітарна допомога: 1 125 499 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 711 348 грн.
Дитячому экоселу: 45 956 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 247 037 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 697 953 грн.
Службові витрати: 730 785 грн.
Загалом витрат: 6 170 331 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

143 952 432