Діти Запоріжжя лого

Відкинь зайве - подумай про головне!

5 лютого 2021, 15:00 320 Автор: Альберт Павлов Роздуми про наші споживчі звички та онкохворих дітей

Онкобольной ребенок и мужчина

Фото з сайту https://www.acco.org/

Я багато разів замислювався про те, що 30-40% продукції в супермаркеті - мотлох, без якого я особисто, та й безліч інших людей, може обійтися. Або купити аналогічні продукти набагато дешевше. Це майже вся прикасова зона, багато напоїв, спиртне, цигарки. І за статистикою, на алкоголь і тютюн припадає близько 23% продуктових витрат середнього українця, а якщо додати сюди безалкогольні напої і каву, то це близько 30% від усіх витрат. Або мільярди гривень в масштабах всієї країни. При цьому, в середньому українець направляє на благодійність близько 50 грн. в місяць (30% людей взагалі не займаються благодійністю), а середній курець витрачає на цигарки не менше 1000 грн. у місяць.

Распределение расходов украинцев на продукты

Фото з сайту Сегодня

Для чого я все це пишу? Я не настільки наївний, щоб припускати, що завтра кожен з нас перестане витрачати гроші на алкоголь, цигарки, солодощі, каву, безглуздий шопінг або ще якісь речі, які йому приносять радість. Це важко, і це утопічна ідея.

Общество потребления

В середньому українці витрачають на алкоголь та цигарки в 40 разів боільше, ніж на благодійність

Але кожен може задуматися про структуру своїх витрат, і спробувати змінити їх в сторону людяності. Здійснюючи покупки, подумайте про те, що перемогти рак та інші важкі недуги, подолати злидні і сирітство зможуть лише наші скоординовані зусилля. Витрачаючи наші ресурси на другорядні речі, ми приймаємо той факт, що тисячі дітей і дорослих вмирають в муках від хвороб, не маючи коштів на оплату лікування. І ми не можемо застрахувати себе або своїх близьких від хвороби. А це означає, що якщо нам знадобитися допомога, то і наші благання про допомогу можуть не бути почуті.

Онкобольной ребенок и мужчина

Фото з сайту The wall street journal

Хворий на рак людина і його близькі готові пожертвувати багато чим, готові жити в наметі, харчуватися однією крупою і терпіти будь-які матеріальні нестатки, аби повернути здоров'я і зберегти життя. Але порятунок можливий, лише якщо ці благання про допомогу почують інші люди.

Таким чином, до Всесвітнього дня онкохворої дитини 15 лютого , закликаю всіх, незалежно від рівня доходу, хоча б трохи обмежити свої потреби і допомогти нам врятувати онкохворих дітей. Адже відкинути зайве заради головного - розумне рішення мудрої людини.

Нагадаю, що ми звітуємо по кожній гривні і 100% коштів цього напрямку витрачаємо на лікування онкохворих дітей.

З повагою, Альберт Павлов, президент фонду "Щаслива дитина"

Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Степан Суворов
Степан Суворов

ДЦП, спастична диплегія

Допомогти зараз

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

3 132 477

Витрати фонду в 2024
56 хворим дітям 1 026 898 грн.
Мед. обладнання: 55 278 грн.
Гуманітарна допомога: 825 657 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 462 945 грн.
Дитячому экоселу: 39 956 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 115 450 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 555 987 грн.
Службові витрати: 504 075 грн.
Загалом витрат: 4 665 315 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

142 372 765