Діти Запоріжжя лого

Що робити сім'ям на окупованих територіях?

8 травня 2022, 19:55 501 Автор: Альберт Павлов deti.zp.ua Окуповані території України близькі до гуманітарної катастрофи. Фонд "Щаслива дитина" готовий їм допомогти.

Що робити сім'ям на окупованих територіях?

Зростає потік звернень до Благодійний фонд "Щаслива дитина" від сімей, які опинилися на окупованій території. Наприклад, багатодітні сім'ї, які і до війни ледве зводили кінці з кінцями, зараз перебувають на межі виживання. Багато хто втратив роботу, а ціни при цьому зросли значно. Є складнощі з використанням грошей, які перебувають на картках українських банків. Більшість магазинів та аптек продають товари тільки за готівку, банкоматів у селах немає, а переведення в готівку обходиться в 7-10% від суми. Крім того, багато пенсіонерів вже понад 2 місяці не отримують пенсії (ті, які отримували через Укрпошту). Багато товарів, у тому числі ліків, стали дефіцитними. Школи та дитячі садки не працюють. Окупанти періодично влаштовують обшуки у будинках мешканців. Зусиллями "визвольників" створено всі умови для гуманітарної катастрофи.

Ми намагаємося розглянути кожне звернення та надати щонайменше разову допомогу. Ми сподіваємося, що окуповані території будуть звільнені якнайшвидше. Але ми не знаємо, скільки триватиме окупація. І ресурсів фонду не вистачить для того, щоб тривалий час підтримувати безліч сімей.

Тому ми рекомендуємо евакуюватися всім, хто має таку можливість. Не чекайте моменту, коли до вашого будинку прилетить снаряд, або орки будуть змушувати вас і ваших дітей жити за новими правилами! Не чекайте моменту, коли ситуація настільки погіршиться, що вам і вашим дітям буде нічого їсти, а в разі хвороби їх буде ніде та нічим лікувати! Не чекайте ситуації, коли ви будете змушені просити гуманітарку в окупантів! Не створюйте додаткових проблем для ЗСУ, коли вони прийдуть звільняти територію!

Ми готові надати посильну допомогу на оплату проїзду до Запоріжжя, насамперед багатодітним сім'ям, одиноким матерям, сім'ям з людьми, які мають інвалідність. Після прибуття в Запоріжжя ми готові підтримувати вас у пошуку житла або в проїзді далі в Західні регіони України, або за кордон (оскільки весь світ зараз підтримує Україну, а в країнах ЄС біженці отримують підтримку на харчування та оренду житла).

Ми також звертаємося до небайдужих людей з усього світу, з проханням підтримати українські сім'ї, які потрапили в найважчу ситуацію. Ви можете допомогти пожертвуванням (PayPal: albert@deti.zp.ua), ви можете підтримати конкретну сім'ю (ми надамо контакти).Ви можете допомогти у розміщенні біженців за кордоном або у західних регіонах України.

Звертайтесь: +38 093 266 34 21 (viber, whatsapp) або до працівників фонду.

Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога

У 2023 ви допомогли на суму, грн.

3 837 822

Витрати фонду в 2023
22 хворим дітям 251 677 грн.
Мед. обладнання: 14 761 грн.
Гуманітарна допомога: 872 932 грн.
Дітям з інвалідністю: 326 158 грн.
Дитячому экоселу: 10 623 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 16 446 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 4 500 грн.
Службові витрати: 69 793 грн.
Загалом витрат: 1 568 384 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

126 296 175