Діти Запоріжжя лого

Реанімаційному відділенню дитячої лікарні потрібні нові меблі!

9 червня 2022, 19:25 878 Автор: Наталія Мороз deti.zp.ua Для надання швидкої якісної медичної допомоги не останню роль відіграють медичні меблі.

Ці меблі знаходяться у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії ЗОКДЛ. В народі – реанімації. Нещодавно медики святкували день народження дитячої лікарні – 46 років. Так цим артефактам, мабуть, стільки ж. Спеціальні ліжка, маніпуляційні столики та приліжкові шафки повинні виконувати важливі, специфічні функції і бути зручними у використанні, надійними і якісними. Адже саме від меблів залежить не лише комфорт лікаря та пацієнта, а й успішність тієї чи іншої процедури, тимчасові витрати на її проведення.

В цьому відділенні знаходяться найважчі діти, які потребують пильної уваги до себе і постійного, цілодобового нагляду. І кожна хвилина в наданні допомоги може бути вирішальною. Отже, медичні сестри не повинні, перш ніж зробити укол чи поставити крапельницю, довго боротися з відкриванням поламаних шухляд.

Реанімаційному відділенню дитячої лікарні потрібні нові меблі

Війна в Україні змусила дитячих лікарів працювати з випадками мінно-вибухових поранень. Погодьтеся, це нелегка праця як фізично, так і морально. Суспільство об`єдналося для забезпечення лікарень в найнеобхіднішому медичному обладнанні, ліках та витратних матеріалах. На допомогу прийшли новітні технології та спеціалісти з бажанням рятувати. Сьогодні в ЗОКДЛ є майже все необхідне для надання екстреної допомоги, тому ми вважаємо, що можемо трохи допомогти і з новими меблями.

Відділення інтенсивної терапії та анестезії просить придбати 6 приліжкових шафок, 4 маніпуляційні тумби та хоча б одне ліжко.

Загальна вартість меблів приблизно 100 тисяч. Для нас важливим є не тільки ціна, а й надійність та безпека! До того ж, частина коштів (майже половина) вже у нас є. Тож залишилось не так вже й багато!

Долучайтесь до гарних справ!

Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Степан Суворов
Степан Суворов

ДЦП, спастична диплегія

Допомогти зараз

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

988 966

Витрати фонду в 2024
28 хворим дітям 371 579 грн.
Мед. обладнання: 51 157 грн.
Гуманітарна допомога: 495 217 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 021 800 грн.
Дитячому экоселу: 20 005 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 28 227 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 277 202 грн.
Службові витрати: 179 196 грн.
Загалом витрат: 2 452 064 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

140 144 127