Діти Запоріжжя лого

Гліб Розумний

10 квітня 2023, 22:20 373 Автор: Яна Лобанок deti.zp.ua Збір коштів припинено! Допомогли родині Гліба з оплатою операції. Перерахували 20 тисяч гривень. Дякуємо, друзі, за допомогу хлопчику!.

Гліб Розумний

Гліб Розумний, 14.07.2016 року народження

Діагноз: вроджена променева косорукість, гіноплазія першого пальця правої кисті; двобічна нейросенсорна глухота 4 ступеню; вроджена вада серця.

Новини про лікування

Медична виписка

Як допомогти?

Звіт про надхоження та витрати пожертв

УВАГА! СТАНОМ НА 30.06.2023 р.: Збір коштів припинено! Допомогли родині Гліба з оплатою операції. Перерахували 20 тисяч гривень. Дякуємо, друзі, за допомогу хлопчику!

П'ять років тому ми з вами допомогли Глібу купити слуховий апарат. Але глухота — не єдина біда хлопчика. Ще на ембріональному етапі розвитку стався збій в розвитку кісток. При народженні права ручка Гліба була складена навпіл між ліктем та зап'ястям. Замість двох кісток в передпліччі була лише одна, а на кисті не було великого пальчика. Мовою лікарів це називається «вроджена променева косорукість».

Виправлення цієї патології триває все життя Гліба. Вісім хірургічних втручань, десятки рентген- досліджень. Його ручка майже постійно в гіпсі або обвішана апаратом Ілізарова — металевою конструкцією для витягування та фіксації кістки. Завдяки цим недитячим випробуванням вже вдалося подовжити руку на кілька сантиметрів, але цього замало. Окрім цього Глібу сформували так звану «функціональну кисть» — розвернули другий пальчик у позицію першого. Це надважливий етап лікування, адже великий палець виконує близько 50 відсотків функцій кисті, дає можливість хапати і утримувати предмети.

Гліб Розумний

Влітку минулого року Глібу зробили чергову операцію, встановили імплант та наклали гіпс. Але через деякий час наш бешкетник невдало впав. Стався перелом, через який довелось встановлювати новий імплант. Тільки зараз рентген-дослідження виявило позитивну динаміку. Наступна операція запланована на травень.

Зазвичай під час зборів на лікування ми публікуємо рахунки. Але в Гліба ситуація нестандартна. Тільки на операційному столі, коли хірург побачить картину зсередини, буде зрозуміло, що робити далі. Це може бути остеотомія, знову імплант або апарат Ілізарова. Тож ми орієнтуємося на вартість попередніх втручань та ставимо на меті зібрати 20 тисяч гривень.

У вересні цього року Гліб стане першокласником. Він старанно готується до школи, відвідує додаткові заняття та багато працює вдома. Та окрім вміння читати та рахувати, потрібно щоб більш-менш повноцінно працювала права рука Гліба. Саме на це спрямовані всі хірургічні втручання.

Будь ласка, допоможіть хлопчику відчути свою ручку, її силу і свободу руху!Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Марія Ківнюк
Марія Ківнюк

ДЦП, спастичний тетрапарез

Допомогти зараз

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

1 768 160

Витрати фонду в 2024
46 хворим дітям 695 830 грн.
Мед. обладнання: 51 157 грн.
Гуманітарна допомога: 712 794 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 261 544 грн.
Дитячому экоселу: 38 256 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 49 826 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 414 658 грн.
Службові витрати: 360 048 грн.
Загалом витрат: 3 639 979 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

140 901 624