Діти Запоріжжя лого

Гліб Розумний

10 квітня 2023, 22:20 168 Автор: Яна Лобанок deti.zp.ua Потрібна допомога для проведення операції по виправленню вродженої вади правої ручки хлопчика.

Гліб Розумний

Гліб Розумний, 14.07.2016 року народження

Діагноз: вроджена променева косорукість, гіноплазія першого пальця правої кисті; двобічна нейросенсорна глухота 4 ступеню; вроджена вада серця.

Новини про лікування

Медична виписка

Як допомогти?

Звіт про надхоження та витрати пожертв

П'ять років тому ми з вами допомогли Глібу купити слуховий апарат. Але глухота — не єдина біда хлопчика. Ще на ембріональному етапі розвитку стався збій в розвитку кісток. При народженні права ручка Гліба була складена навпіл між ліктем та зап'ястям. Замість двох кісток в передпліччі була лише одна, а на кисті не було великого пальчика. Мовою лікарів це називається «вроджена променева косорукість».

Виправлення цієї патології триває все життя Гліба. Вісім хірургічних втручань, десятки рентген- досліджень. Його ручка майже постійно в гіпсі або обвішана апаратом Ілізарова — металевою конструкцією для витягування та фіксації кістки. Завдяки цим недитячим випробуванням вже вдалося подовжити руку на кілька сантиметрів, але цього замало. Окрім цього Глібу сформували так звану «функціональну кисть» — розвернули другий пальчик у позицію першого. Це надважливий етап лікування, адже великий палець виконує близько 50 відсотків функцій кисті, дає можливість хапати і утримувати предмети.

Гліб Розумний

Влітку минулого року Глібу зробили чергову операцію, встановили імплант та наклали гіпс. Але через деякий час наш бешкетник невдало впав. Стався перелом, через який довелось встановлювати новий імплант. Тільки зараз рентген-дослідження виявило позитивну динаміку. Наступна операція запланована на травень.

Зазвичай під час зборів на лікування ми публікуємо рахунки. Але в Гліба ситуація нестандартна. Тільки на операційному столі, коли хірург побачить картину зсередини, буде зрозуміло, що робити далі. Це може бути остеотомія, знову імплант або апарат Ілізарова. Тож ми орієнтуємося на вартість попередніх втручань та ставимо на меті зібрати 20 тисяч гривень.

У вересні цього року Гліб стане першокласником. Він старанно готується до школи, відвідує додаткові заняття та багато працює вдома. Та окрім вміння читати та рахувати, потрібно щоб більш-менш повноцінно працювала права рука Гліба. Саме на це спрямовані всі хірургічні втручання.

Будь ласка, допоможіть хлопчику відчути свою ручку, її силу і свободу руху!Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Вероніка Солодовник
Вероніка Солодовник

Муковісцидоз (кістозний фіброз), тяжкий перебіг

Допомогти зараз

У 2023 ви допомогли на суму, грн.

7 545 780

Витрати фонду в 2023
80 хворим дітям 1 419 588 грн.
Мед. обладнання: 35 205 грн.
Гуманітарна допомога: 3 605 894 грн.
Дітям з інвалідністю: 2 237 587 грн.
Дитячому экоселу: 138 594 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 480 125 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 12 446 грн.
Службові витрати: 578 098 грн.
Загалом витрат: 8 518 708 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

130 482 638