Діти Запоріжжя лого

Кирило Лєсков

12 лютого 2021, 18:10 700 Автор: Ольга Вовк deti.zp.ua Рідні Кирила Лескова намагаються зрозуміти, скільки ж іще випробувань має подолати юний боєць? За гарною новиною і перемогою кожного разу йде біда.

Кирило Лєсков

Кирило Лєсков, 25.08.2008 року народження

Діагноз: Хроническая почечная недостаточность. Постинсультное состояние.

Новини про лікування Кирила Лєскова

Консультативний висновок/рахунок: стор. 1, стор. 2, стор.3

Як допомогти?

Звіт про надходження пожертв та витрати

Кирло дуже веселий хлопчик, який відчайдушно бореться за кожен день свого особливого життя. Від народження лікарі виявили у нього масу патології: вади серця, з однієї сторони тулуба відсутні кістки тазу, атрезія ануса та прямої кишки, вади розвитку сечової системи, 2-сторонній гидронефроз, і це ще далеко не весь перелік проблем, котрими «нагородила» природа малюка.

З кожним роком життя, на жаль, проблеми зі здоров'ям тільки помножувались. У віці 2-х років було видалено одну нирку, а в другу встановлена нефростома. Найстрашніші випробування в його житті відбувалися в 8 років, наш герой переніс ішемічний інсульт та трепанацію черепа, які призвели до паралічу тіла праворуч. Трохи пізніше був запідозрений і підтверджений новий, орфаний (рідкісний) діагноз - хвороба МояМоя.

Все життя Кирила - боротьба, щоденна і кропітка. За свої 12 років життя він переніс 27 важких операцій. Та найголовніше, в нескінченному протистоянні хвороби він не втратив своєї дитячої безпосередності і безмежної любові до навколишнього світу!

Наприкінці січня Кирило та все його оточення щиро раділи дуже гарній новині: МРТ-обстеження вказало на позитивну динаміку! Головний мозок добре відновлювався після перенесеного в 2016 році інсульту. Результати МРТ були відправлені лікарю в клініку Бурденко. У відповідь нарешті було отримано рекомендації по закриттю головного мозку пластинами. Це значить, що хлопець матиме змогу безпечно пересуватись по дому та вулицею, грати з однолітками та обійматись досхочу з близькими людьми! Раніше через острах травмувати головний мозок такі прості речі були недосяжні.

Після перемовин закладом було надано рахунок на 368 040 рублів (137 000 гривень). Це вартість саме оперативного втручання, аналізів, ліків на час до та після операції. Окремо ще потрібно придбати на замовлення металеву пластину, приблизна вартість котрої 12 000 гривень.

Та, на жаль, за гарною звісткою знов прийшла біда. Кирилові стало зле, піднялась температура, розпочалась блювота, нестерпно заболіла єдина нирка, сеча перестала виводитись з організму. Сім’я терміново виїхала до Києва. Хлопчик під час поїздки дуже погано себе почував та змушений був вживати важкі знеболюючі, від котрих знов нудило та вивертало. Слава Богу, вони встигли доїхати до лікарні.

Одразу по приїзду Кирила забрали в операційну. Йому було встановлено трубку в нирку, щоб відійшла сеча, котрої за цей час накопичилось понад 2 літри. Згодом була нова операція для встановлення стенду.

Коли Кирила випишуть з лікарні і сім'я повернеться додому, поки невідомо. Але точно відомо, що їм потрібні кошти на порятунок єдиного сина! Ми просимо підтримати нашого стійкого героя, який за свої 12 років переніс стільки випробувань, скільки не кожен дорослий подужає подолати!

Родина мешкає в с. Матвіївка, Вільнянський район (Запорізька область)

За додатковою інформацією Ви також можете звернутися до співробітників Фонду "Щаслива Дитина"Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Нікіта Лисачов
Нікіта Лисачов

Хронічний гломерулонефрит

Допомогти зараз

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

3 132 477

Витрати фонду в 2024
56 хворим дітям 1 026 898 грн.
Мед. обладнання: 55 278 грн.
Гуманітарна допомога: 825 657 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 462 945 грн.
Дитячому экоселу: 39 956 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 115 450 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 555 987 грн.
Службові витрати: 504 075 грн.
Загалом витрат: 4 665 315 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

142 372 765