Діти Запоріжжя лого

Владислав Логвин

12 червня 2021, 18:45 336 Автор: Наталья Мороз Збір коштів закритий! Необхідна сума для реабілітації зібрана. Спасибі, друзі, за допомогу!

Влад Логвин, 23.03.2004 року народження

Діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез.

Новини про лікування Владислава Логвина

Рахунок

Як допомогти?

Звіт про надходження пожертв

УВАГА! СТАНОМ НА 10.09.2021 г.: Збір коштів закритий!

Необхідна сума для реабілітації зібрана. Спасибі, друзі, за допомогу!

=====================================

Останні два роки для Влада видалися непростими. У грудні 2019 року було проведено операцію на лівій нозі. Потрібно було усунути вкорочення і деформацію стопи. Три місяці він провів у гіпсі. Через рік, в грудні 2020 зробили операцію вже на іншій нозі. І знов три місяці гіпсування. Після першої операції відновлення пройшло порівняно швидко. Через два місяці він вже майже ставав на ногу та пересувався на ходунках. Болю майже не було. Та під час другої, тригодинної операції виникли непередбачені ускладнення. А після - важкий вихід з наркозу і добу під крапельницями.

У квітні 2021 року Владику зняли гіпс і хлопець зайнявся розробкою кінцівки. Спочатку - реабілітація в Харкові, в Інституті ортопедії та протезування. Потім в запорізькому реабілітаційному центрі «Аватаж». А вже на початку літа Владик побував в санаторії Львівської області.

Влад поступово відновлюється, але у підлітків цей процес йде набагато повільніше, ніж у малюків. Та все одно - результати є, і вони суттєві! Хлопець рівніше стоїть на ногах і майже без напруги. А ще багато часу проводить на біговій доріжці, аби набути навички правильної ходьби. Найголовніше - не зупинятися і продовжувати працювати!

Влад Логвин

У наступному році Влад закінчує 11 класів. Він щиро сподівається, що поступить до ВНЗ на історичний факультет. І вміння самостійно пересуватися (нехай за допомогою ходунків або палиці) для нього стає ще актуальнішим. А далі – здійснення мрії побувати в Києві і відвідати всі визначні пам'ятки нашої країни.

На жаль, результативна реабілітація вимагає матеріальних витрат. Центр комплексної реабілітації для людей з інвалідністю «Галичина», Львівська обл., вже чекає Владика на продовження курсів реабілітації цієї восени. Вартість курсу 16 000 гривен.

Підтримайте Владика! Він вже за крок до мети!

Родина мешкає в м. Запоріжжі

За додатковою інформацією Ви також можете звернутися до співробітників фонду "Щаслива Дитина"Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Андрій Щенніков
Андрій Щенніков

Ідіопатичний правобічний грудний сколіоз 4 ступеню

Допомогти зараз
Тигран Давидов
Тигран Давидов

Епендимома головного мозку

Допомогти зараз

У 2022 ви допомогли на суму, грн.

455 928

Витрати фонду в 2022
39 хворим дітям 247 658 грн.
Мед. обладнання: 0 грн.
Будинкам для дітей з інвалідністю: 148 647 грн.
Дитячому экоселу: 54 354 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 2 190 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 122 грн.
Службові витрати: 29 312 грн.
Загалом витрат: 488 163 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

88 079 616

Дитині потрібна родина