Діти Запоріжжя лого

Бердянське територіальне медичне об’єднання

21 вересня 2010, 10:50 508 Автор: Ірина Котляр deti.zp.ua БТМО має понад півторасторічну історію. При цьому понад 70 років Бердянська лікарня відома тим, що надає лікувально-профілактичну допомогу та медичні послуги жителям Бердянська. Зокрема, жінкам та дітям до 18 років.

Новини про лікарню та її пацієнтів

Загальна інформація

Структура лікарні

Потреби лікарні

Адреса і телефони

Способи надання допомоги

Звіт про зібрані пожертвування

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЛІКАРНЮ

Історія «Бердянського територіального медичного об’єднання (БТМО)» бере свій початок з далекого 1862 р. Починалося все з 12 ліжок для хворих, одного лікаря і одного фельдшера. До 1912 р. лікарня перетворилася на медичній заклад на 250 ліжок, де медичну допомогу мешканцям міста надавали вже 40 лікарів.

Сьогодні «Бердянське територіальне медичне об’єднання (БТМО)» є сучасним багатопрофільним медичним закладом на 560 ліжок. Тут функціонує 24 клінічних відділення, дві поліклініки для надання спеціалізованої амбулаторної допомоги дорослому та дитячому населенню. У лікарні працюють висококваліфіковані фахівці з усіх галузей медицини, це — головна відмінність і гордість лікарні.

У розпорядженні лікарні є всі необхідні сили та засоби для надання висококласної медичної допомоги дітям і дорослим при найскладніших станах.

Завдяки турботі облдержадміністрації, міського голови та депутатського корпусу, а також допомоги меценатів і спонсорів у БТМО з'явилося нове обладнання у відділеннях реанімації пологового будинку та дитячої лікарні, діагностичні комплекси, лікувальні апарати. Постійно вдосконалюється матеріально-технічне забезпечення відділень і служб лікарні, поліпшилися умови перебування пацієнтів та праці співробітників.

Ми дякуємо всім, хто небайдужий до наших проблем і надає нам спонсорську та благодійну допомогу. Без Вашої підтримки нам сьогодні не вижити!

Основні напрямки медичної діяльності закладу:

- надання місцевому населенню (зокрема, жінкам та дітям до 18 років) лікувально-профілактичної допомоги та медичних послуг згідно з вимогами відповідних нормативно-правових актів, націлених на збереження, покращення та відновлення здоров’я;

- забезпечення медичного обслуговування жінок та дітей Бердянщини шляхом надання кваліфікованої невідкладної та планової допомоги, амбулаторно-поліклінічної, хірургічної, діагностичної, педіатричної та терапевтичної допомоги.

СТРУКТУРА ЛІКАРНІ

Дитяча поліклініка:

Фахівці поліклініки:

• Інфекціоніст

• Офтальмолог

• Пульмонолог Алерголог

• Дерматолог

• Невролог

• Кардіоревматолог

• Ендокринолог

• Ортопед-Травмавтолог

• Отоларинголог

• Хірург

• Лікар Функціональної Діагностики

В дитячій поліклініці кабінет методико-соціальної допомоги дітям та молоді «Клініка дружня до молоді». Окрім роботи педіатрів та профільних фахівців, клініка надає клініка надає підліткам можливість отримати анонімні поради психолога, лікаря-гінеколога, юриста.

В дитячій поліклініці проводяться комплексні заходи, направлені на лікування та профілактику різних захворювань. Серед комплексів лікувально-оздоровчих заходів провідним є немедикаментозне лікування:

1) Ароматерапія - лікування захворювань ефірними оліями рослин. Підбираючи різні фітокомпозиції, фахівці досягають ефектів розслаблення, бадьорості чи просто тонізують організм. Розмаїття та широкий спектр впливу задовольняють найвимогливіші запити.

2) Синглетно-киснева терапія - нормалізує імунну систему і покращує роботу всіх органів та систем. Застосовується як у комплексному лікуванні, так і з метою профілактики та оздоровлення.

3) На базі фізіотерапевтичного відділення працює кабінет штучного мікроклімату. Спеціальна техніка майже стовідсотково відповідає мікроклімату підземних соляних печер Солотвино. Лікування в кабінеті отримують пацієнти з хронічними та неспецифічними захворюваннями органів дихання та ЛОР захворюваннями. Процедура сприяє зниженню ступеню алергізації організму та активації імунітету.

4) Лікування та профілактика захворювань опорно-рухового апарату. Вправи на профілакторі Євмінова дають можливість позбутись та запобігти захворюванням хребта. Таких, як порушення постави чи сколіоз.

5) Послуги масажу

6) Перебування у палатах підвищеного комфорту

7) Ультразвукове дослідження на багатофункціональному апараті високого класу.

Дослідження:

- органів черевної порожнини;

- сечостатевої системи;

- всіх термінів вагітності;

- гінекологічних захворювань;

- молочної залози;

- щитоподібної залози.

8) Консультації лікаря

9) Візкова

10) Послуги косметолога:

- видалення бородавок, папілом;

- видалення вугрів;

- видалення контагіозного молюска;

- пірсинг.

Дитячий стаціонар:

Приймальне відділення

• Педіатричне відділення

• Анестезіологічне відділення дитячого стаціонару

• Хірургічне відділення дитячого стаціонару

• Денний стаціонар

Відділення денного стаціонару створене з метою надання лікувально-профілактичної допомоги дітям різних вікових груп в умовах амбулаторно-поліклінічного закладу, а також проведення профілактичних, лікувальних і реабілітаційних заходів дітям-інвалідам та дітям які перебувають на диспансерному обліку. Відділення денного стаціонару розташоване на 3-му поверсі дитячого стаціонару і розраховане на 40 ліжок.

Тут здійснюються лікувально-профілактичні заходи при гострих захворюваннях або загостренні хронічних хвороб за умови відсутності показів до цілодобового лікарського нагляду.Доліковування хворих та проведення їх реабілітації у стадії регресії загострення захворювання,неповної ремісії, в післяопераційному періоді,після виписки із цілодобового стаціонару.

У разі необхідності (погіршення стану,відсутності позитивної динаміки) хвора дитина підлягає госпіталізації у профільне відділення цілодобового перебування за узгодженням із завідувачем.

У загальній структурі захворювань яким приділяється увага в денному стаціонарі, переважають захворювання органів дихання, нервової системи, опорно-рухового апарату. При цьому провідне місце посідає немедикаментозне лікування. Фізіотерапевтичне лікування, з метою розширення спектру лікування у відділенні оснащена кабіна для циркулярного та дощового душу.

У відділенні створені всі умови для лікування:

- Кабінети спелеотерапії та ароматерапії;

- Кабінет штучного мікроклімату з використанням апарату «ІОННА»

- Голкорефлексотерапія з використанням валика Ляпко;

- Синглентно-кислородна терапія з використанням кисню у вигляді інгаляцій;

- Теплолікування з використанням озокериту який видобувається в горах Карпат;

- Джерелом мінералів та мікроелементів є бішофіт та пелоїд які використовуються у виді електрофорезів та аплікацій;

- Ведучім фізичним фактором є лікування пайєртерапії з використанням апарату Біоптрон;

- Біорезонансна терапія -апарат БРС-2 М дозволяє використовувати біоритмологічні властивості організму для отримання принципово нового автоколивального режиму який приводить до активізації власного біоритму тканин;

- Затишні масажні кабінети та зала ЛФК, оснащена профілактором Євмінова.

- Кімната відпочинку з системою караоке, системою відеопоказу передач про здоров’я і загартовування організму дитини.

Пологовий будинок:

• Гінекологічне відділення

• Жіноча консультація

• Пологове відділення

•Відділення анестезіології та інтенсивної терапії пологового будинку

•Відділення патології вагітних

•Відділення неонатального догляду

Основним завданням відділення анестезіології та інтенсивної терапії пологового будинку є забезпечення своєчасною та ефективною спеціалізованою анестезіологічною і реанімаційною допомогою вагітних, роділь, породіль та гінекологічних хворих, внаслідок захворювань, оперативних втручань, патологічного перебігу вагітності та пологів. Проведення загальної та регіональної анестезії під час операцій, пологів, діагностичних та лікувальних процедур. Після операції Кесарів розтин, поруч з прооперованою жінкою, має можливість перебувати один з родичів, для догляду за немовлям.Відділення розраховане на 6 ліжок.

Відділення неонатального догляду за новонародженими щорічно надає допомогу понад 1300 новонародженим. За рік через ПІТ проходить близько 2% (26 новонароджених).Відділення неонатального догляду своєму складі має палату інтенсивної терапії на 3 ліжка та оснащене сучасною апаратурою.

ПОТРЕБИ ЛІКАРНІ

Медпрацівники Бердянського територіального медичного об'єднання, дякують всім, хто в цей складний час знаходить можливості та намагається допомогти.Однак, важкі ситуації використовують у своїх цілях різні шахраї, що активізувалися останнім часом.Тому, якщо Ви маєте бажання і можливість допомогти лікарні - зробіть це так, як зазначено в цій рубриці, щоб бути впевненим, що ваші зусилля немарні.

Пам'ятайте: медики готові допомагати Вам у будь-якій ситуації! Ми сподіваємося на взаємність. Ваша допомога дуже потрібна і важлива для всіх бердянців.

Бердянське територіальне медичне об’єднання (БТМО)

Адреса: Україна, 71118, Запорізька обл., м.Бердянськ, пр. Праці, 6

Директор БТМО: Єгоров Дмитро Володимирович

Телефон: Приймальна директора:: +38 (06153) 33769 (пн - пт 8:00 - 16:30)

Факс: +38 (06153) 34454 - цілодобово

E-mail: berd_tmo@ukr.net (тільки для медичного документообігу)

Офіційна сторінка лікарні: btmo.com.ua

СПОСОБИ НАДАННЯ ДОПОМОГИ

Перед наданням будь-якої допомоги Бердянське територіальне медичне об’єднання рекомендуємо попередньо зв'язатися керівництвом лікарні ((завідувачами відділень або головним лікарем) і с співробітниками фонду «Щаслива дитина»..

Звіт про надходження пожертв

Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Тимофій Лапков
Тимофій Лапков

Бронхолегенева дисплазія важкого ступеня. Дихальна недостатність ІІ ступеню

Допомогти зараз

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

4 672 367

Витрати фонду в 2024
65 хворим дітям 1 247 772 грн.
Мед. обладнання: 282 112 грн.
Гуманітарна допомога: 1 125 499 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 711 348 грн.
Дитячому экоселу: 45 956 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 247 037 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 697 953 грн.
Службові витрати: 730 785 грн.
Загалом витрат: 6 170 331 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

143 952 432