Діти Запоріжжя лого

Наталія Грисюк (Кислюк)

17 грудня 2020, 15:01 407 Автор: Наталія Грисюк, Ольга Вовк deti.zp.ua У січні Наталці Грисюк необхідно пройти курс лікування препаратом Брамітоб вартістю 80 000 гривень. Самостійно їй не впоратись!

Наталія Грисюк (Кислюк) 28.02.1992 года рождения

Діагноз: Муковісцидоз (кістозний фіброз) змішана форма.

Новини о лікування Наталії Грисюк (Кислюк)

Виписка: 1 стр, 2 стр.

Як допомогти?

Звіт про надходження пожертвувань

Добрий день, любі чарівники! Розповідаю Вам новини зі свого життя.

Я нарешті пролікувалася! Лікування проходило вперше у моєму місті. Через карантин Львівська лікарня, в котрій я завжди лікуюсь, не приймає пацієнтів з інших міст.

Морально цього разу було класно, майже без істерик. До мене приходили мої любі відвідувачі, які у Львів не мали можливості приїжджати через свій вік (60+). Мені приносили домашні смаколики й "вигулювали" від лікарняних стін.

Перший катетер в мене простояв майже 12 днів, на згині правої руки. З моїми проколотими та пошкодженими венами це справжня витримка та диво! Дуже приємне було лікування, єдиний мінус – мені не вистачало настанов Людмили Йосипівни Бобер і фізіотерапії зі Світланою Миколаївною Орел, моїх незмінних лікарів-чарівників, котрі знають мене та відчувають мій організм!

Лікувалася антибіотиками: Меронем + Амікацин + інгаляції Коломіцином. Сьогодні я вже закінчила курс інгаляцій Коломіцином і на завтра починаю дихати Брамітобом. Кошти на це дороговартісне лікування я з родиною відкладала понад півроку, наразі збереження в сім`ї та родичів відсутні.

Я почала активно добиватися видачі Брамітобу від місцевої влади, але, на жаль, поки що без успіху, бо вартість одного курсу сягає понад 80 000 гривень, а таких курсів загалом потрібно 3!

Я старанно виконую усі призначення, намагаюсь підтримувати стан легень в задовільному стані і виконую усі дихальні вправи. Дотримуюсь всіх карантинних обмежень, більшість часу знаходжусь вдома, займаюсь своїм здоров’ям та творчістю. Коли випадає нагода, з чоловіком ходимо гуляти до парку, тримаємо дистанцію від інших людей і насолоджуємось красою навкруги!

Я щиро дякую кожному за час, турботу та допомогу! Сподіваюсь, що ви не залишите мене та допоможете в придбанні життєво важливого курсу антибіотику. Я зі свого боку буду домагатись видання коштів від місцевої влади та робити все, що від мене залежить!

Наталія мешкає в м. Луцьк

За додатковою інформацією Ви також можете звернутися до співробітників Фонду "Щаслива дитина"Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Настя Липка
Настя Липка

Мікроцефалія, спастичний тетрапарез

Допомогти зараз
Гліб Лаврик
Гліб Лаврик

Туберозний склероз

Допомогти зараз

У 2022 ви допомогли на суму, грн.

455 928

Витрати фонду в 2022
39 хворим дітям 247 658 грн.
Мед. обладнання: 0 грн.
Будинкам для дітей з інвалідністю: 148 647 грн.
Дитячому экоселу: 54 354 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 2 190 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 122 грн.
Службові витрати: 29 312 грн.
Загалом витрат: 488 163 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

88 079 616

Дитині потрібна родина