Діти Запоріжжя лого

У Запорізькій області скоро з'явиться будиночок Мумі-троля

7 серпня 2019, 19:10 38 Автор: Альберт Павлов deti.zp.ua У селі Українка в «Дитячому селищі» для сиріт з'явиться унікальний будиночок-музей. Будемо вдячні за підтримку волонтерів і жертводавців.

Муми дом в экоселе

Дім – це не просто дах над головою й місце ночівлі. Це живий організм зі своєю індивідуальністю та душею. Є оселі, які надихають і радують, також є й ті, які вселяють смуток. Думаю, що діти, які ростуть у оточенні красивих і незвичайних будівель, мають хороші шанси вирости щасливими й творчими людьми.

У «Дитячому селищі» в Українці ми докладаємо всіх зусиль для того, щоб діти зі складною долею були оточені красою природи й жили в незвичайних, красивих домівках. Плануючи створення наступного «Щасливого дому», ми згадали про будиночок казкових героїв – Мумі-тролів. Сама концепція добрих істот, любителів млинців і пригод дуже приваблива для жителів «Дитячого селища».

Завдяки підтримці конкурсу «Ми – це місто» ми розпочали створення першого в Україні будиночка Мумі-тролів. За нашим задумом, кругла вежа Мумі-домівки стане не тільки частиною «Щасливого дому» для сиріт, а й музеєм Мумі-тролів. Дорогою на Азовське море всі бажаючі зможуть безкоштовно завітати до цієї незвичайної та затишної оселі; зробити фотографії в Мумі-фотозоні, прокотитися з гірки-маяка, пограти в теніс і футбол, перепочити й попоїсти в тиші українського села. У будиночку Мумі-тролів також передбачені гостьові кімнати для волонтерів, учасників літнього наметового табору й заїздів вихідного дня.

У липні ми розробили проект будівлі, викопали яму під фундамент, установили арматуру й залили бетоном фундамент вежі. Поки фундамент застигає та набуває необхідної міцності, ми готуємося до наступних етапів будівництва: цегляної кладки стіни вежі, монтажу перекриттів і покрівлі. І тут нам украй потрібна допомога волонтерів, які мають досвід у будівництві, а саме: каменярів, покрівельників, електриків, фахівців із внутрішніх робіт та ін. Ми надамо фахівцям житло, харчування та можливість долучитися до створення Мумі-будиночку. Якщо ж ви не володієте будівельними навичками, то можна допомогти фінансово. За рахунок отриманого нами гранту ми зможемо оплатити лише половину необхідних робіт і матеріалів. До настання холодів ми плануємо завершити будівництво стін будиночка та монтаж покрівлі.

Упевнений, що спільними зусиллями в Запорізькій області з'явиться незвичайний об'єкт, який даруватиме радість і естетичну насолоду дітям і дорослим, буде одночасно музеєм і домівкою.

Сподіваємося на вашу підтримку – волонтерську, матеріальну, консультаційну, допомогу репостами й публікаціями в ЗМІ. Пишіть, телефонуйте й діліться своїми ідеями, побажаннями з організаторами проекту - +3 8 066 513 34 35 (viber) Альберт, +3 8 063 156 37 90 (viber) Юлія.

Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Денис Вечірній
Денис Вечірній

Гострий лімфобластний лейкоз, рецидив

Допомогти зараз
Іван Бабіч
Іван Бабіч

Сенсоневральна глухота IV ступеня

Допомогти зараз

У 2021 ви допомогли на суму, грн.

2 962 475

Витрати фонду в 2021
148 хворим дітям 1 726 843 грн.
Мед. обладнання: 31 868 грн.
Будинкам для дітей з інвалідністю: 372 428 грн.
Дитячому экоселу: 93 926 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 21 415 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 15 280 грн.
Службові витрати: 275 375 грн.
Загалом витрат: 2 694 509 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

81 415 268

Дитині потрібна родина