Діти Запоріжжя лого

Тигран Давидов

4 січня 2021, 16:38 36 Автор: Яна Лобанок deti.zp.ua Вже більше року йде боротьба малюка з раком. Допоможіть Тиграну одержати перемогу!

Тигран Давидов, 11.04.2018 року народження

Діагноз: Епендимома задньої черепної ямки з поширенням в 4-й шлуночок і стовбур головного мозку, шийний і грудний відділ спинного мозку.

Новини про лікування Тиграна Давидова

Виписка: стор. 1, стор. 2.

Як допомогти?

Звіт про надходження пожертвування

Сидячи на підвіконні, маленький хлопчик захоплено стежить за автобусами і машинами за вікном. А в цей час по трубочках інфузомат розмірено вводить «хімію» в його маленький організм. Це Тигранчик, і у нього рак.

За два місяці до свого першого дня народження Тигран захворів: пропав апетит, з'явилася апатія та слабкість. Після обстеження було виявлено велику пухлину в шийному відділі хребта, яка перешкоджала відтоку рідини і в будь-який момент могла привести до набряку мозку. Малюкові провели першу операцію з шунтування головного мозку, а трохи пізніше другу, під час якої частково видалили новоутворення і взяли матеріал на гістологію. Потім була третя, найскладніша, операція з видалення пухлини в «Охматдит» міста Київ.

На сьогоднішній день Тигран мужньо переніс чотирнадцять блоків хіміотерапії і готується до п'ятнадцятого. Кожен блок хіміотерапії для дитини – це нестерпна мука з подальшим важким відновленням. Кожне МРТ-обстеження для батьків – це надія, що ця «хімія» була остання! Тигран практично перестає їсти і спати, весь час вередує і плаче. Але наприкінці курсу до малюка повертається гарний настрій, він всім дарує чарівну посмішку і з нетерпінням чекає повернення додому. Там на нього чекають теплі обійми двох старших сестричок.

Тигранчик трохи відстає у розвитку від своїх однолітків. Після перенесених операцій та хіміотерапії йому довелося заново вчитися сидіти, тримати предмети і починати розмовляти. Всього два місяці тому, в свої два з половиною рочки, Тигран зробив перший самостійний крок!

Майже рік, ми по мірі можливостей допомагаємо Тигранчику. Кілька разів закуповували препарат «Іринотекан» для хіміотерапії, який на той час був відсутній в лікарні і чотири рази сплачували МРТ-обстеження.

Півтора року батьки борються за життя свого сина. Поїздки до Києва на консультації і операції, купівля медикаментів і проходження обстежень кожні два-три місяці – все це доводиться оплачувати з сімейного бюджету. А для сім'ї, де працює тільки тато і підростають ще дві чудові дівчинки, це стає непосильним фінансовим випробуванням.

Кожне обстеження батьки оплачують «останніми грошима». І кожен раз не знають, чи встигнуть відкласти на наступне МРТ. Ми хочемо зібрати для Тиграна 9000 гривень, щоб у нього був запас на томографію на найближчі півроку.

Сучасна медицина долає багато видів дитячого раку. Але потрібна наполегливість, чітке дотримання протоколів лікування та регулярний контроль. Допоможіть Тиграну одержати перемогу!

Родина мешкає в м. Мелітополь, Запорізька обл.

За додатковою інформацією Ви також можете звернутися до співробітників Фонду "Щаслива дитина"


Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Данило Сирота
Данило Сирота

Саркома лівого стегна

Допомогти зараз
Тигран Давидов
Тигран Давидов

Епендимома головного мозку

Допомогти зараз

У 2021 ви допомогли на суму, грн.

248 279

Витрати фонду в 2021
23 хворим дітям 104 579 грн.
Мед. обладнання: 0 грн.
Будинкам для дітей з інвалідністю: 11 528 грн.
Дитячому экоселу: 7 350 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 3 669 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 0 грн.
Службові витрати: 29 410 грн.
Загалом витрат: 160 007 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

78 698 097

Дитині потрібна родина