Діти Запоріжжя лого

Тигран Давидов

4 січня 2021, 16:38 177 Автор: Яна Лобанок deti.zp.ua Збір коштів призупинено! Сума, необхідна для проходження МРТ-обстеження Тиграна, зібрана! Дякуємо друзі!

Тигран Давидов, 11.04.2018 року народження

Діагноз: Епендимома задньої черепної ямки з поширенням в 4-й шлуночок і стовбур головного мозку, шийний і грудний відділ спинного мозку.

Новини про лікування Тиграна Давидова

Виписка: стор. 1, стор. 2.

Як допомогти?

Звіт про надходження пожертвування

УВАГА! СТАНОМ НА 03.02.2021 г.: Збір коштів призупинено!

Сума, необхідна для проходження МРТ-обстеження Тиграна, зібрана! Спасибі друзі!

=====================================

Сидячи на підвіконні, маленький хлопчик захоплено стежить за автобусами і машинами за вікном. А в цей час по трубочках інфузомат розмірено вводить «хімію» в його маленький організм. Це Тигранчик, і у нього рак.

За два місяці до свого першого дня народження Тигран захворів: пропав апетит, з'явилася апатія та слабкість. Після обстеження було виявлено велику пухлину в шийному відділі хребта, яка перешкоджала відтоку рідини і в будь-який момент могла привести до набряку мозку. Малюкові провели першу операцію з шунтування головного мозку, а трохи пізніше другу, під час якої частково видалили новоутворення і взяли матеріал на гістологію. Потім була третя, найскладніша, операція з видалення пухлини в «Охматдит» міста Київ.

На сьогоднішній день Тигран мужньо переніс чотирнадцять блоків хіміотерапії і готується до п'ятнадцятого. Кожен блок хіміотерапії для дитини – це нестерпна мука з подальшим важким відновленням. Кожне МРТ-обстеження для батьків – це надія, що ця «хімія» була остання! Тигран практично перестає їсти і спати, весь час вередує і плаче. Але наприкінці курсу до малюка повертається гарний настрій, він всім дарує чарівну посмішку і з нетерпінням чекає повернення додому. Там на нього чекають теплі обійми двох старших сестричок.

Тигранчик трохи відстає у розвитку від своїх однолітків. Після перенесених операцій та хіміотерапії йому довелося заново вчитися сидіти, тримати предмети і починати розмовляти. Всього два місяці тому, в свої два з половиною рочки, Тигран зробив перший самостійний крок!

Майже рік, ми по мірі можливостей допомагаємо Тигранчику. Кілька разів закуповували препарат «Іринотекан» для хіміотерапії, який на той час був відсутній в лікарні і чотири рази сплачували МРТ-обстеження.

Півтора року батьки борються за життя свого сина. Поїздки до Києва на консультації і операції, купівля медикаментів і проходження обстежень кожні два-три місяці – все це доводиться оплачувати з сімейного бюджету. А для сім'ї, де працює тільки тато і підростають ще дві чудові дівчинки, це стає непосильним фінансовим випробуванням.

Кожне обстеження батьки оплачують «останніми грошима». І кожен раз не знають, чи встигнуть відкласти на наступне МРТ. Ми хочемо зібрати для Тиграна 9000 гривень, щоб у нього був запас на томографію на найближчі півроку.

Сучасна медицина долає багато видів дитячого раку. Але потрібна наполегливість, чітке дотримання протоколів лікування та регулярний контроль. Допоможіть Тиграну одержати перемогу!

Родина мешкає в м. Мелітополь, Запорізька обл.

За додатковою інформацією Ви також можете звернутися до співробітників Фонду "Щаслива дитина"Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Вікторія Четвертак
Вікторія Четвертак

ВПР головного мозку, синдром Веста

Допомогти зараз

У 2021 ви допомогли на суму, грн.

6 984 562

Витрати фонду в 2021
235 хворим дітям 3 996 283 грн.
Мед. обладнання: 65 730 грн.
Будинкам для дітей з інвалідністю: 1 005 441 грн.
Дитячому экоселу: 316 020 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 65 161 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 286 653 грн.
Службові витрати: 794 853 грн.
Загалом витрат: 6 781 928 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

85 419 355

Дитині потрібна родина