Діти Запоріжжя лого

Богдан Губанов

10 липня 2020, 19:51 698 Автор: Наталья Мороз deti.zp.ua Збір коштів закрито, зв'язку зі смертю дитини! На жаль, Богдан від нас пішов. Тривалий час він намагався вибороти життя, перебуваючи в реанімації запорізької дитячої лікарні. Та хвороба виявилася сильніше.

Богдан Губанов

Богдан Губанов, 29.03.2006 року народження

Діагноз: Кістозно-солідна ембріональна пухлина лівої лобної ділянки головного мозку.

Новини про лікування Богдана Губанова

Виписка з історії хвороби

Рахунок

Як допомогти?

Звіт про пожертвування

УВАГА! ЗА СТАНОМ НА 11.03.2021 г. Збір коштів закрито, зв'язку зі смертю дитини!

На жаль, Богдан від нас пішов. Тривалий час він намагався вибороти життя, перебуваючи в реанімації запорізької дитячої лікарні. Та хвороба виявилася сильніше.

=====================================

Богдану 14 років. Він дуже розумний, добрий і веселий хлопчик. Переможець шкільних олімпіад, захоплюється комп'ютерами і програмуванням. Мріє створити штучний інтелект. Таким його знають друзі і тепер уже майже все невелике рідне містечко. Підступна хвороба - рак - поставила під сумнів здійснення планів Богдана, але не залишила осторонь небайдужих жителів Дніпрорудного. У рідному місті всі кинулися на підтримку Богдана: однокласники збирають гроші, публікуючи відео про нього, влаштовують флешмоби; організована благодійна ярмарка.

Богдан Губанов

На початку 2020 року Богдан почав відчувати головний біль, двоїння в очах. При огляді у офтальмолога виявили набряк диска зорового нерва. За допомогою МРТ діагностували велику кістозно-солідну пухлина лівої частки головного мозку. Була проведена відкрита операція на головному мозку, і пухлину вдалося повністю видалити. Богдан добре переніс операцію, швидко відновився, але на гістології виявили, що пухлина була агресивна, 4 ступеня злоякісності. При проведенні пункції в спинномозковій рідині також були виявлені пухлинні клітини. Довелося розпочати курс хіміотерапії, який Богдан пройшов у Запоріжжі. Наступні сім - вже в Києві, в Національному інституті раку.

Між хіміями відчував себе добре, як здорова дитина. На останньому контрольному МРТ зростання пухлини або метастазів не було виявлено. У спинномозковій рідині вдалося вбити всі злоякісні клітини. Прогнози лікарів були хороші, але для повної перемоги необхідно було ще поборотися.

Подальший етап лікування - променева терапія. А щоб максимально ефективно опромінювати пухлину і при цьому мінімізувати ускладнення, при проведенні терапії використовуються протонні промені. Саме на такій терапії наполягали лікарі Національного інституту раку. Після променевої терапії на Богдана чекали ще 4 важких курсу хіміотерапії, тому ускладнення від звичайного опромінення могли б перешкодити ефективному лікуванню і створити багато проблем зі здоров'ям на все подальше життя.

Богдан Губанов

Спільними зусиллями нашого та інших фондів була зібрана сума, необхідна для протонного опромінення. Вирішили проводити його в в Санкт-Петербурзі, в Медичному інституті імені Березина Сергія, в Центрі протонної терапії. А в жовтні 2020 року було успішно завершено весь комплекс лікування. Коли Богдан з мамою повернувся в рідне місто, ми всі раділи успіхам нашого героя! Хлопець із задоволенням занурився в шкільне життя і спілкування з друзями. Але вже через місяць після терапії, на контрольному обстеженні у нього виявили наявність нового утворення, яке зараз, на жаль, оперувати неможливо. Пухлина велика і дуже швидко росте. Ситуація термінова і сім'я Богдана знову просить про допомогу.

Вартість протонної терапії - 950 000 гривен. Ми віримо, що зможемо і в цей раз допомогти нашому Богдану.

Сім'я проживає в м Дніпрорудне, Запорізької області.

За додатковою інформацією Ви також можете звернутися до співробітників Фонду "Щаслива Дитина"Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Степан Суворов
Степан Суворов

ДЦП, спастична диплегія

Допомогти зараз
Марія Ківнюк
Марія Ківнюк

ДЦП, спастичний тетрапарез

Допомогти зараз

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

1 690 936

Витрати фонду в 2024
44 хворим дітям 614 508 грн.
Мед. обладнання: 51 157 грн.
Гуманітарна допомога: 701 415 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 230 524 грн.
Дитячому экоселу: 40 005 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 49 826 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 410 928 грн.
Службові витрати: 312 244 грн.
Загалом витрат: 3 465 673 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

140 826 250