Діти Запоріжжя лого

Давид і Микита Бурлай

17 серпня 2020, 18:00 605 Автор: Наталья Мороз Як бути, якщо в сім'ї два важкохворих дитини? А якщо ти мати-одиначка і сподіватися нема на кого? «Не падати духом, вірити і працювати! Без свят і вихідних! Тільки вперед!" - впевнена Анжела Бурлай.

Давид і Микита Бурлай

Давид і Микита Бурлай, 26.09.2013 року народження

Довідка: Давида, Микити.

Рахунок: Давида, Микиты.

Давид і Микита Бурлай

Микитка і Давид - два переможця! Самі почали дихати - перемога! Самі почали їсти ложкою - ще одна перемога! Перший поворот, перше слово, перший віршик ... Багато перемог вже на двох! Але попереду головне - перші кроки, перший танець. І дуже хочеться, щоб все це здійснилося. А самотній мамі дуже не просто з ними справлятися. Всі кошти йдуть на реабілітацію, доводиться обмежувати бажання, але у цій дружній сім'ї є мета - перемогти страшний діагноз! Вони багато працюють, не здаються і обов'язково переможуть! Хлопчаки вирішили з'явитися на світ набагато раніше покладеного терміну, в 6,5 місяців. Перший - Микитка з вагою 800гр. Другий - Давидка - 1100гр. Обоє не дихали і їх забрали в реанімацію тільки через тиждень, тому що думали, що вони не виживуть. Але ці хлопці - бійці! І тільки через 1,5 місяці штучної вентиляції легенів задихали самі. Було дуже важко, особливо, коли мама дізналася, що у її дітей ДЦП. На емоції часу не було, і рішення прийшло швидко - у що б то не стало підняти своїх дітей. До року малюки лікувалися в Запоріжжі, об'їздили всіх провідних неврологів нашої області. Потім підключили реабілітаційні центри України: «Хаджибей», «Майбутнє», «Фізрук» в Одеській обл .., «Томатіс - Україна» і «Росток життя» в Харкові. Центр «Томатіс Україна» в пріоритеті відвідувань Давида і Микити. Результати радують всіх. І це видно по посмішкам хлопчаків. Тутешні фахівці давно подружилися з сім'єю Бурлай. Їх принцип роботи - індивідуальний підхід і ніяких поблажок, а результати не змушують на себе чекати. Найважче в процесі відновлення полягає в тому, що робота повинна бути безперервною, і ніякі вихідні або свята не повинні стати причиною зупинки.

Давид і Микита Бурлай

У грудня 2019 зробили хлопчику операцію по методу Ульзібат. Це прискорило становлення Микитки на ніжки, і сьогодні він невпевнено, похитуючись, але ходить сам! Це було величезною перемогою Анжели Бурлай і її хлопчаків, адже вона так хотіла, щоб Микита в 2020 році пішов у перший клас! Давидка поки сам ще нічого не робить, але швидко повзає за братом і вивчив кілька простих слів. Лікарі і реабілітоглогі кажуть, що він теж перспективний, дивиться на брата і повторює за ним. В кінці 2019 роки не стало єдиною помічниці і підтримки - бабусі хлопчаків. Тепер маленька сім'я Бурлай розраховує тільки на себе, але продовжує сподіватися на підтримку тих, хто розуміє, як важко буває в поодинці долати труднощі.

Давид и Никита Бурлай

У жовтні 2020 року хлопчакам знову потрібно пройти чергову реабілітацію в центрі «Томатіс» м.Харків, загальною вартістю 54 600 гривень. Оплатити два рахунки однієї мамі важко, а ця реабілітація дає позитивні результати в розумовому і фізичному розвитку дітей! Та й перший клас Микитки - не за горами! Давид і Микитка - сильні і дуже наполегливі хлопці, але сьогодні вони потребують нашої з вами матеріальної підтримки!

Також ви можете підтримати наш проект «Хлопчики-переможці! 3», розміщений на платформі dobro.ua

Звіт про надходження пожертв

Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Марія Ківнюк
Марія Ківнюк

ДЦП, спастичний тетрапарез

Допомогти зараз
Матвій Камінський
Матвій Камінський

Синдром Дауна, сезонний поліноз

Допомогти зараз

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

830 230

Витрати фонду в 2024
25 хворим дітям 326 584 грн.
Мед. обладнання: 51 157 грн.
Гуманітарна допомога: 484 404 грн.
Дітям з інвалідністю: 979 097 грн.
Дитячому экоселу: 10 005 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 25 377 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 235 511 грн.
Службові витрати: 151 751 грн.
Загалом витрат: 2 267 706 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

139 993 059