Діти Запоріжжя лого

Моя перемога над COVID 19!

5 травня 2021, 15:33 87 Автор: Ольга Мочернюк Коли шалено хочеться жити - відбуваються дива! Всупереч всім діагнозами і невтішним прогнозам, ми вистояли. Я вижив!

Сергій Матвейчук

Ділимося новинами з перших вуст. Сергій Матвейчук вдома, і готовий розповісти про свій стан.

«В цілому, 2020 рік був для мене позитивним - у мене не висівалася небезпечна бактерія, яка хронічно сидить в моїх легенях і руйнує їх. У листопаді я пройшов плановий курс лікування і до середини зими досить добре себе почував.

В кінці січня у мене почалося загострення, я почав курс довенної терапії вдома. Через пару днів рівень кисню в крові впав до 77%, стало зовсім неможливо дихати. Я не міг встати з ліжка. Так я потрапив в реанімацію, де провів 4 дні, а потім ще два тижні я лікувався в інституті Яновського.

На другий день після повернення додому мені знову стало погано, критично впав рівень кисню. На швидкії мене відвезли в лікарню, зробили експрес-тест на антиген. Результат на COVID-19 виявився позитивним. Я боявся цього найбільше, так як розумів, що це майже вирок.

Лікарня не могла мене прийняти з позитивним тестом, і мене повернули додому. Два дні моя сім'я телефонувала по всім лікарням, щоб домогтися моєї госпіталізації. За цей час рівень кисню в крові не підіймався вище 75%, я насилу дихав навіть за допомогою кисневого концентратору. У мене не було сил поїсти, я не вставав з ліжка, насилу розмовляв.

Сергій Матвейчук

Коли знайшлося місце в Олександрівській лікарні, я був в критичному стані. Мене відразу підключили до кисню на 14 літрів, в реанімації я провів 17 найстрашніших днів в моєму житті! І ось, 8 квітня мене виписали. Я переміг вірус! Але не його наслідки. Зараз я повністю кислородо-залежний. Без концентратора рівень насичення киснем крові падає до 82%. Мої легені вражені, і навіть лікар не знає, чи відновиться їхня функція. Також важкий стан призвів до погіршення компенсації цукрового діабету, що вимагало збільшення дози інсуліну майже в п'ять разів.

Я дуже сподіваюся, що зможу відновитися, що знову зможу вести активний спосіб життя, подорожувати, гуляти по вулиці. Для мене бути в квартирі, в 4 стінах - це дуже погано, я все своє життя рухаюся, і інакше не можу! Зараз у мене розписаний план лікування на два місяці, потрібен антибіотик «Тобраміцин» і гормони. Ціна моєї свободи від кисневого концентратора - 90 000 гривень. Саме стільки коштують ліки.

Я дякую всім вам за підтримку, за допомогу і просто за те, що ви є, що турбуєтеся і переживаєте за мене! Спасибі, що вірите в мої сили!»

Звіт про надійшли пожертвування і витратах

Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога

У 2021 ви допомогли на суму, грн.

4 379 959

Витрати фонду в 2021
193 хворим дітям 2 568 826 грн.
Мед. обладнання: 28 427 грн.
Будинкам для дітей з інвалідністю: 799 424 грн.
Дитячому экоселу: 182 476 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 59 794 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 211 733 грн.
Службові витрати: 513 824 грн.
Загалом витрат: 4 550 685 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

82 814 752

Дитині потрібна родина