Діти Запоріжжя лого

Вероніка Долгополова

20 травня 2021, 16:17 219 Автор: Ольга Мочернюк У нашій «сім'ї МуВиків» знову поповнення.

Вероніка Долгополова

Вероніка Долгополова, 18.12.2020 року народження

Діагноз: Муковісцидоз, важкий перебіг.

Як допомогти?

Звіт про надходження пожертв та їх витрати

Вероніка Долгополова

Маленька крихітка на фото - Веронічка Долгополова. Вона - довгоочікуване, найбажаніше диво в своїй родині.

Вероніка з народження - весела і активна дитина. Любить грати з іншими дітьми, збирати конструктор, малювати і дивитися мультики. Усміхнена, світла, кмітлива - сонячний промінчик, який із задоволенням пізнає все нове в нашому великому світі.

Восени Веронічка пішла в дитячий садочок. Ця подія стала важким випробуванням для сім'ї: переломний момент і точка неповернення в спокійне життя. Практично з перших днів відвідування саду Вероніка почала боліти обструктивними бронхітами. За неповний рік вона з мамою лежала в трьох дитячих лікарнях нашого міста. За документами дівчинки можна простежити, що лікарі зробили їй практично всі відомі аналізи, для встановлення причини постійних хвороб. У січні 2021 в пульмонології обласної дитячої лікарні було встановлено остаточний діагноз - муковісцидоз, важкий перебіг. Зараз сім'я тільки вчиться жити з цією хворобою.

Вероніка Долгополова

При першому знайомстві з мамою Вероніки, завдяки нашому «екстреному» резерву, ми змогли відразу допомогти родині інгалятором, спеціалізованим харчуванням, фітболом - м'ячем, який буде допомагати дівчинці позбавлятися від в'язкого мокротиння. Але це лише мала частина необхідного. Дітям з муковісцидозом необхідний стерилізатор для щоденної обробки інгалятора, рециркулятор для обробки приміщення, вітаміни і спеціалізоване харчування. Всі можливості сім'ї були вичерпані під час здачі десятків аналізів і досліджень.

Поки батьки Вероніки оформлюють документи для забезпечення необхідними ліками, дівчинка потребує медичне обладнання, вітаміни і спеціалізоване харчування загальною вартістю 10000 гривень.

Будь ласка, підтримайте наше маленьке сонечко на важкому старті в боротьбі з хворобою.

За додатковою інформацією Ви також можете звернутися до співробітникам фонду "Щаслива дитина"Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога

У 2021 ви допомогли на суму, грн.

7 028 341

Витрати фонду в 2021
235 хворим дітям 4 005 051 грн.
Мед. обладнання: 65 730 грн.
Будинкам для дітей з інвалідністю: 1 006 896 грн.
Дитячому экоселу: 316 020 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 65 161 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 286 653 грн.
Службові витрати: 794 988 грн.
Загалом витрат: 6 792 471 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

85 463 134

Дитині потрібна родина