Діти Запоріжжя лого

Нові досягнення Віки Четвертак

11 листопада 2021, 10:43 560 Автор: Яна Лобанок Збір коштів закритий! Суму, необхідну для проходження реабілітації, зібрано! Спасибі друзі!

Вікторія Четвертак

Нещодавно Віка Віка почала самостійно сидіти. І нехай це поки що десять хвилин, але всього рік тому про це можна було тільки мріяти!

З самого народження напади епілепсії руйнували нейрони головного мозку та загрожували життю дівчинки. Препарат від епілепсії підбирали кілька років. Тож тепер реабілітації стали більш інтенсивними та регулярними.

У серпні цього року Віка побувала в реабілітаційному центрі «Бобат-центр». Це вже п'ятий лікувальний курс за останні два роки. Щодня було по чотири-п'ять занять. На лікувальній фізкультурі дівчинка вчилася стояти на колінках і тримати рівновагу. На заняттях сенсорної інтеграції Віка пізнавала наш світ на дотик, а на ерготерапії – вчилася самостійно їсти та пити. Найбільше нашій дівчинці сподобалося плавати у теплій ванні.

Вікторія Четвертак

Десять насичених днів пролетіли, як одна мить. Домашнє завдання одержано, попереду – велика робота вдома.

Багато помилок природи можна компенсувати, поки дитина ще маленька. Для цього Вікі потрібно кілька разів на рік проходити реабілітацію у спеціалізованих центрах. Кожен пройдений курс дає поштовх у розвитку. А далі нові досягнення закріплюються регулярними заняттями вдома.

У серпні ми частково оплатили курс реабілітації та перерахували до клініки 25 тисяч гривень. Дякуємо, що допомагаєте Вікусі! Ви даруєте їй можливість розвиватися всупереч діагнозам.

Наступна поїздка до «Бобат-центру» планується у січні. Підтримайте Віку й цього разу! І тоді вона обов'язково потішить новими успіхами!

Звіт про пожертви та їх витрати

Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Руслан Єрмаков
Руслан Єрмаков

гідроцефалія, правосторонній геміпарез, епілепсія

Допомогти зараз
Денис Вечірній
Денис Вечірній

Гострий лімфобластний лейкоз

Допомогти зараз

У 2023 ви допомогли на суму, грн.

4 134 905

Витрати фонду в 2023
28 хворим дітям 274 986 грн.
Мед. обладнання: 14 761 грн.
Гуманітарна допомога: 1 142 104 грн.
Дітям з інвалідністю: 895 881 грн.
Дитячому экоселу: 16 444 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 25 816 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 10 046 грн.
Службові витрати: 92 686 грн.
Загалом витрат: 2 475 602 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

126 593 258