Діти Запоріжжя лого

Нові досягнення Віки Четвертак

11 листопада 2021, 10:43 47 Автор: Яна Лобанок Тільки завдяки заняттям із фахівцями дівчинка розвивається всупереч діагнозам. Наступна реабілітація запланована на початок наступного року. Потрібна допомога!

Вікторія Четвертак

Нещодавно Віка Віка почала самостійно сидіти. І нехай це поки що десять хвилин, але всього рік тому про це можна було тільки мріяти!

З самого народження напади епілепсії руйнували нейрони головного мозку та загрожували життю дівчинки. Препарат від епілепсії підбирали кілька років. Тож тепер реабілітації стали більш інтенсивними та регулярними.

У серпні цього року Віка побувала в реабілітаційному центрі «Бобат-центр». Це вже п'ятий лікувальний курс за останні два роки. Щодня було по чотири-п'ять занять. На лікувальній фізкультурі дівчинка вчилася стояти на колінках і тримати рівновагу. На заняттях сенсорної інтеграції Віка пізнавала наш світ на дотик, а на ерготерапії – вчилася самостійно їсти та пити. Найбільше нашій дівчинці сподобалося плавати у теплій ванні.

Вікторія Четвертак

Десять насичених днів пролетіли, як одна мить. Домашнє завдання одержано, попереду – велика робота вдома.

Багато помилок природи можна компенсувати, поки дитина ще маленька. Для цього Вікі потрібно кілька разів на рік проходити реабілітацію у спеціалізованих центрах. Кожен пройдений курс дає поштовх у розвитку. А далі нові досягнення закріплюються регулярними заняттями вдома.

У серпні ми частково оплатили курс реабілітації та перерахували до клініки 25 тисяч гривень. Дякуємо, що допомагаєте Вікусі! Ви даруєте їй можливість розвиватися всупереч діагнозам.

Наступна поїздка до «Бобат-центру» планується у січні. Підтримайте Віку й цього разу! І тоді вона обов'язково потішить новими успіхами!

Звіт про пожертви та їх витрати

Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Гліб Лаврик
Гліб Лаврик

Туберозний склероз

Допомогти зараз

У 2021 ви допомогли на суму, грн.

8 182 000

Витрати фонду в 2021
263 хворим дітям 4 821 673 грн.
Мед. обладнання: 65 730 грн.
Будинкам для дітей з інвалідністю: 1 124 730 грн.
Дитячому экоселу: 447 453 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 69 606 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 307 113 грн.
Службові витрати: 1 016 760 грн.
Загалом витрат: 8 308 317 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

86 616 793

Дитині потрібна родина