Діти Запоріжжя лого

Вікторія Четвертак

16 червня 2021, 12:55 250 Автор: Яна Лобанок Щоб не втратити набуті навички та освоювати нові, потрібні регулярні заняття зі спеціалістами.

Вікторія Четвертак

Вікторія Четвертак, 22.04.2015 року народження

Діагноз: Пороки розвитку головного мозку, епілептична енцефалопатія у вигляді синдрому Веста (медикаментозна ремісія), спастичний тетрапарез

Новини про лікування Вікторії Четвертак

Рахунок

Виписка: стор. 1, стор. 2.

Як допомогти?

Звіт про надходження пожертв

У свої шість років Віка сидить в колясці і мовчки спостерігає за навколишнім світом. Це велике досягнення. Ще рік тому «спостерігати» і «сидіти» були її мріями. Навіть, скоріше, мріями її мами і тата.

Для бездушної статистики в цій історії немає нічого незвичайного: «лише» важкі пологи, так буває. Але у Віки є тільки це життя. Його не можна почати заново або поміняти по гарантії. І в кожному новому дні залишаться ті перші хвилини, коли клітинам мозку критично не вистачало кисню, і вони мільйонами гинули.

З самого народження головною проблемою для Віки стала епілепсія. Її напади руйнували нейрони і загрожували життю. Препарати змінювалися і комбінувалися, пішло кілька років, щоб взяти епілепсію "під контроль".

Вікторія Четвертак

Перші роки Віка провела лежачи. Але коли вдома з'явився вертикалізатор, а курси реабілітації стали регулярними, вона зробила величезний ривок у розвитку. Стала впевнено тримати голову, напівсидіти з підтримкою по 40 хвилин, і навіть півхвилини сидіти самостійно. Рік тому про це можна було тільки мріяти! А ще почала тримати іграшки та пити з трубочки. Такі скромні вміння для шестирічної дитини. Але такі важливі досягнення для Віки!

Вікторія Четвертак

Щоб не втратити набуті навички та освоювати нові, потрібні регулярні заняття зі спеціалістами. Допомоги по інвалідності ледь вистачає на препарат від епілепсії, тому всі витрати на обстеження та реабілітацію лягають на плечі батьків, з яких працює тільки тато.

Давайте підтримаємо Віку, і подаруємо їй можливість розвиватися всупереч діагнозам! Вартість двох курсів реабілітації - 50 198 гривень.

25 червня на платформі dobro.ua стартував проект "Подарувати мамі посмішку. 2". Тому допомогти Вікусі можна і на сайті наших партнерів.

Родина мешкає в м. Запоріжжя

За додатковою інформацією Ви також можете звернутися до співробітників фонду "Щаслива Дитина"Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога

У 2021 ви допомогли на суму, грн.

7 337 269

Витрати фонду в 2021
242 хворим дітям 4 338 435 грн.
Мед. обладнання: 65 730 грн.
Будинкам для дітей з інвалідністю: 937 226 грн.
Дитячому экоселу: 355 178 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 69 606 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 293 197 грн.
Службові витрати: 899 051 грн.
Загалом витрат: 7 228 731 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

85 772 061

Дитині потрібна родина