Діти Запоріжжя лого

Вікторія Четвертак

16 червня 2021, 12:55 116 Автор: Яна Лобанок Щоб не втратити набуті навички та освоювати нові, потрібні регулярні заняття зі спеціалістами.

Вікторія Четвертак

Вікторія Четвертак, 22.04.2015 року народження

Діагноз: Пороки розвитку головного мозку, епілептична енцефалопатія у вигляді синдрому Веста (медикаментозна ремісія), спастичний тетрапарез

Новини про лікування Вікторії Четвертак

Рахунок

Виписка: стор. 1, стор. 2.

Як допомогти?

Звіт про надходження пожертв

У свої шість років Віка сидить в колясці і мовчки спостерігає за навколишнім світом. Це велике досягнення. Ще рік тому «спостерігати» і «сидіти» були її мріями. Навіть, скоріше, мріями її мами і тата.

Для бездушної статистики в цій історії немає нічого незвичайного: «лише» важкі пологи, так буває. Але у Віки є тільки це життя. Його не можна почати заново або поміняти по гарантії. І в кожному новому дні залишаться ті перші хвилини, коли клітинам мозку критично не вистачало кисню, і вони мільйонами гинули.

З самого народження головною проблемою для Віки стала епілепсія. Її напади руйнували нейрони і загрожували життю. Препарати змінювалися і комбінувалися, пішло кілька років, щоб взяти епілепсію "під контроль".

Вікторія Четвертак

Перші роки Віка провела лежачи. Але коли вдома з'явився вертикалізатор, а курси реабілітації стали регулярними, вона зробила величезний ривок у розвитку. Стала впевнено тримати голову, напівсидіти з підтримкою по 40 хвилин, і навіть півхвилини сидіти самостійно. Рік тому про це можна було тільки мріяти! А ще почала тримати іграшки та пити з трубочки. Такі скромні вміння для шестирічної дитини. Але такі важливі досягнення для Віки!

Вікторія Четвертак

Щоб не втратити набуті навички та освоювати нові, потрібні регулярні заняття зі спеціалістами. Допомоги по інвалідності ледь вистачає на препарат від епілепсії, тому всі витрати на обстеження та реабілітацію лягають на плечі батьків, з яких працює тільки тато.

Давайте підтримаємо Віку, і подаруємо їй можливість розвиватися всупереч діагнозам! Вартість двох курсів реабілітації - 50 198 гривень.

25 червня на платформі dobro.ua стартував проект "Подарувати мамі посмішку. 2". Тому допомогти Вікусі можна і на сайті наших партнерів.

Родина мешкає в м. Запоріжжя

За додатковою інформацією Ви також можете звернутися до співробітників фонду "Щаслива Дитина"Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Дмитро Лобач
Дмитро Лобач

Наслідки черепно-мозкової травми, вторинний гнійний менінгіт, дисфункція ликворо-шунтуючої системи

Допомогти зараз

У 2021 ви допомогли на суму, грн.

5 017 882

Витрати фонду в 2021
219 хворим дітям 3 325 863 грн.
Мед. обладнання: 45 427 грн.
Будинкам для дітей з інвалідністю: 712 881 грн.
Дитячому экоселу: 219 252 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 63 108 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 222 676 грн.
Службові витрати: 634 916 грн.
Загалом витрат: 5 431 323 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

83 452 674

Дитині потрібна родина