Діти Запоріжжя лого

Кошти в обмін на життя

27 серпня 2023, 18:25 184 Автор: Вовк Ольга deti.zp.ua Просимо вас о подальшій підтримці нашої програми допомоги хворим на муковісцидоз. Ваш посильний вклад – рятівний, без перебільшення!

Кошти в обмін на життя

Вони живі завдячуючи нашій з вами допомозі!

Щодня наші підопічні ведуть боротьбу з генетичним захворюванням під назвою муковісцидоз. З війною за для збереження їх життя та здоров’я потреба в ресурсах значно зросла, ви, наші чарівники, не полишаєте їх на одинці!

Наша програма допомоги пацієнтам хворим на муковісцидоз продовжує функціонувати та розв'язувати нагальні питання, з котрими наші підопічні не в змозі впоратись самотужки!

Цім літом ми допомогли нашим підопічним на суму понад 100 000 гривень. На цю суму ми закупили антибіотики для стаціонарного лікування, ліки для амбулаторного лікування, медичне обладнання для індивідуального використання, індивідуальні витратні матеріали та реактиви у відділення пульмонології, для виявлення хворих.

Також за допомогою дружніх фондів ми мали можливість підтримувати наших МуВіків спеціалізованим харчуванням, продуктовими наборами та продуктовими сертифікатами.

Зараз ми всі активно готуємось до важкого осінньо-зимового періоду. Труднощі полягають не лише в тому, що це час сезонних загострень у хворих на муковісцидоз. Багато корективів вносять наші не добрі сусіди. Відключення електроенергії та тепла завдають чимало біди, через них значною мірою різко знижується імунітет. Щоденні лікувальні процедури перетворюються на завдання з зірочкою, підопічні використовують для цього або портативні дорого вартісні гаджети, або йдуть до пунктів незламності, за для того, щоб виконати життєво необхідні інгаляції.

За для того, щоб пережити цей сезон без втрат нам необхідно чи мало коштів. Потрібно закупити антибіотики для стаціонарного лікування щонайменше для 6 пацієнтів, поповнити запаси спеціалізованого харчування для пацієнтів від 14 років, бажано віднайти можливість закупити продуктові сертифікати. За самими скромним підрахункам, для наших МуВіків на найближчі три місяці необхідно 300 000 гривень.

Вже на початку вересня нам необхідно буде закупити антибіотики для нашого нового дорослого підопічного Покровського Олександра. Станом на сьогодні його посів ще не готов, тому необхідну суму коштів на лікування ми назвати не можемо. Саші не так давно було встановлено діагноз, через це його стан важкий. Саме з цієї причини ми завжди робимо акцент на важливості ранньої діагностики та своєчасному початку відповідного лікування.

Ми як завжди не втомлюємось дякувати нашим постійним помічникам! Неможливо порахувати, скільки років життя ви відвоювали для наших підопічних, однозначно ця кількість в сукупності буде більшою за 100 років! Просимо вас о подальшій підтримці нашої програми допомоги хворим на муковісцидоз. Ваш посильний вклад – рятівний, без перебільшення!

Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

876 406

Витрати фонду в 2024
28 хворим дітям 364 642 грн.
Мед. обладнання: 51 157 грн.
Гуманітарна допомога: 488 891 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 014 539 грн.
Дитячому экоселу: 20 005 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 25 377 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 277 592 грн.
Службові витрати: 179 196 грн.
Загалом витрат: 2 429 080 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

140 039 235