Діти Запоріжжя лого

Маша Соколова

18 січня 2022, 18:25 459 Автор: Наталія Мороз Збір коштів припинено! Кошти на найближчий курс лікування зібрані.

Маша Соколова

Маша Соколова, 11.11.2014 року народження

Діагноз: ДЦП.

Консультативний висновок

Рахунок

Як допомогти?

Звіт про пожертвування, що надійшли

УВАГА! ЗА СТАНОМУ НА 07.02.2022 р.: Збір коштів припинено!

Кошти на найближчий курс лікування зібрані.

=====================================

Маша Соколова

Маша – перша довгоочікувана дитина в сім'ї. Вагітність протікала добре, пологи почалися вчасно, але після народження у дівчинки діагностували ураження центральної нервової системи та асфіксію. А за 1,5 місяця у Маші почалися судоми. Ні місцеві, ні київські лікарі не змогли допомогти – лікування не давало суттєвих результатів, становилося лише гірше.

Часті судоми переслідували дівчинку понад два роки, поки вкотре підібрана терапія, нарешті, не дала позитивного результату. Судоми припинилися, і це дозволило спрямувати зусилля на фізичну реабілітацію. Але у лютому 2020 року у Маші стався інсульт. Боялися, що необхідної операції вона не перенесе. Але трапилося диво, Маша не просто показала хорошу реакцію на лікування, а й досить швидко відновилася і зробила швидкий стрибок у розумовому та фізичному розвитку.

Маша Соколова

А у вересні 2020 року мама Маші дізналася про свою нову вагітність, і лікарі запропонували їй провести забір пуповинної крові та самої пуповини для виділення стовбурових клітин. Маша має сильні метаболічні порушення, що ведуть до руйнування захисної оболонки нервових клітин. Введення стовбурових клітин допоможе зсередини створити нові зв'язки та відновити ушкодження. І ось через рік у вересні 2021 року в Інституті нейрохірургії ім. Ромоданова було проведено перше введення стовбурових клітин дівчинці.

Зміни після процедури стали помітні вже за кілька тижнів. Маша перестала рипіти зубами – ознака зниження епіактивності. А ще за два місяці батьки стали помічати, що Машенька добре розуміє звернену до неї мову. І в процесі фізичних занять дівчинка активно відгукувалась і виконувала всі прохання – переставити ніжку або випрямити ручку. Сьогодні, попри невтішні прогнози лікарів, Маша стала фізично активною, набула деякого контролю свого тіла; вміє їсти з ложки та пити зі стаканчика. І це, повірте, для семирічної дівчинки ціле досягнення! Адже від народження шансів на життя їй практично не давали.

Маша Соколова

Анна Соколова про свою доньку: «Я знаю, що Маша досить складна дитина, і, звичайно ж, не чекаю великого дива. Але я впевнена, що якість життя, комунікацію моєї дівчинки ще можна покращити. Нехай із підтримкою, але самостійно пересуватися, мати можливість показати та пояснити, що в неї болить чи чого вона хоче. Я дуже вірю в це й сподіваюся, що все вийде».

Таких процедур Маші необхідно провести декілька, і наступну – вже в квітні 2022 року. Для її здійснення необхідно 28 тис. гривень.

Допоможемо Марійці?

Родина мешкає в м. Запоріжжя

За додатковою інформацією Ви також можете звернутися до співробітників Фонду "Щаслива Дитина"Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Віталій Юрченко
Віталій Юрченко

Двобічна нейросенсорна приглухуватість ІІІ ступеню

Допомогти зараз
Ярослав Копійко
Ярослав Копійко

ДЦП, спастичний тетрапарез

Допомогти зараз

У 2023 ви допомогли на суму, грн.

15 257 631

Витрати фонду в 2023
119 хворим дітям 3 024 696 грн.
Мед. обладнання: 90 034 грн.
Гуманітарна допомога: 4 701 451 грн.
Дітям з інвалідністю: 4 760 452 грн.
Дитячому экоселу: 548 768 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 544 057 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 920 587 грн.
Службові витрати: 1 464 963 грн.
Загалом витрат: 16 271 185 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

138 194 490