Діти Запоріжжя лого

Маша Соколова

18 січня 2022, 18:25 173 Автор: Наталія Мороз Збір коштів припинено! Кошти на найближчий курс лікування зібрані.

Маша Соколова

Маша Соколова, 11.11.2014 року народження

Діагноз: ДЦП.

Консультативний висновок

Рахунок

Як допомогти?

Звіт про пожертвування, що надійшли

УВАГА! ЗА СТАНОМУ НА 07.02.2022 р.: Збір коштів припинено!

Кошти на найближчий курс лікування зібрані.

=====================================

Маша Соколова

Маша – перша довгоочікувана дитина в сім'ї. Вагітність протікала добре, пологи почалися вчасно, але після народження у дівчинки діагностували ураження центральної нервової системи та асфіксію. А за 1,5 місяця у Маші почалися судоми. Ні місцеві, ні київські лікарі не змогли допомогти – лікування не давало суттєвих результатів, становилося лише гірше.

Часті судоми переслідували дівчинку понад два роки, поки вкотре підібрана терапія, нарешті, не дала позитивного результату. Судоми припинилися, і це дозволило спрямувати зусилля на фізичну реабілітацію. Але у лютому 2020 року у Маші стався інсульт. Боялися, що необхідної операції вона не перенесе. Але трапилося диво, Маша не просто показала хорошу реакцію на лікування, а й досить швидко відновилася і зробила швидкий стрибок у розумовому та фізичному розвитку.

Маша Соколова

А у вересні 2020 року мама Маші дізналася про свою нову вагітність, і лікарі запропонували їй провести забір пуповинної крові та самої пуповини для виділення стовбурових клітин. Маша має сильні метаболічні порушення, що ведуть до руйнування захисної оболонки нервових клітин. Введення стовбурових клітин допоможе зсередини створити нові зв'язки та відновити ушкодження. І ось через рік у вересні 2021 року в Інституті нейрохірургії ім. Ромоданова було проведено перше введення стовбурових клітин дівчинці.

Зміни після процедури стали помітні вже за кілька тижнів. Маша перестала рипіти зубами – ознака зниження епіактивності. А ще за два місяці батьки стали помічати, що Машенька добре розуміє звернену до неї мову. І в процесі фізичних занять дівчинка активно відгукувалась і виконувала всі прохання – переставити ніжку або випрямити ручку. Сьогодні, попри невтішні прогнози лікарів, Маша стала фізично активною, набула деякого контролю свого тіла; вміє їсти з ложки та пити зі стаканчика. І це, повірте, для семирічної дівчинки ціле досягнення! Адже від народження шансів на життя їй практично не давали.

Маша Соколова

Анна Соколова про свою доньку: «Я знаю, що Маша досить складна дитина, і, звичайно ж, не чекаю великого дива. Але я впевнена, що якість життя, комунікацію моєї дівчинки ще можна покращити. Нехай із підтримкою, але самостійно пересуватися, мати можливість показати та пояснити, що в неї болить чи чого вона хоче. Я дуже вірю в це й сподіваюся, що все вийде».

Таких процедур Маші необхідно провести декілька, і наступну – вже в квітні 2022 року. Для її здійснення необхідно 28 тис. гривень.

Допоможемо Марійці?

Родина мешкає в м. Запоріжжя

За додатковою інформацією Ви також можете звернутися до співробітників Фонду "Щаслива Дитина"Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Віолетта Юрченко
Віолетта Юрченко

Хронічна хвороба нирок, 5 стадія

Допомогти зараз

У 2022 ви допомогли на суму, грн.

23 558 405

Витрати фонду в 2022
144 хворим дітям 3 232 432 грн.
Мед. обладнання: 475 181 грн.
Гуманітарна допомога: 6 544 063 грн.
Дітям з інвалідністю: 9 312 312 грн.
Дитячому экоселу: 503 243 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 1 039 147 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 104 004 грн.
Службові витрати: 950 508 грн.
Загалом витрат: 22 269 846 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

111 184 103

Дитині потрібна родина