Діти Запоріжжя лого

Потрібна допомога для лікування військових

21 лютого 2024, 18:00 301 Автор: Яна Лобанок deti.zp.ua Ми закупили витратні матеріали на суму у 150 тисяч гривень, але задовольнили лист-запит лише на третину.

Потрібна допомога для лікування військових

За нагоди допомагаємо нашим захисникам.

Так, впродовж двох років надали допомогу Військовому шпиталю на суму у півмільйона гривень. Теперішній рік теж розпочався з запиту. Лікарні, що приймають військових, та стабілізаційні пункти на Запорізькому напрямку потребують витратних матеріалів. Ми придбали набори для катетерізації вен, ендотрахеальні трубки, спинальні голки, дихальні фільтри та пелюшки. Кількість закуплених одиниць рахується сотнями, але цього вистачить лише на місяць.

Потрібна допомога для лікування військових

Ми витратили 150 тисяч гривень, але задовольнили лист-запит лише на третину. Друзі, ми з вами вже шістнадцять років лікуємо дітей. Однак зараз не можемо стояти осторонь, знаючи про потреби наших захисників і захисниць. Приєднуйтесь до нашої доброї справи. Навіть ваш невеликий донат може врятувати життя тих, хто ризикує заради нашого існування!

Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Дамір Бімболов
Дамір Бімболов

ДЦП, спастична форма. Центральний тетрапарез. Загальна затримка розвитку

Допомогти зараз

У 2026 ви допомогли на суму, грн.

62 317

Повний звіт

Витрати фонду в 2026
4 хворим дітям 28 331 грн.
Гуманітарна допомога: 28 785  грн.
Дітям з інвалідністю: 104 950  грн.
Дитячому екоселу: 2 280  грн.
Сиротам та малозабезпеченим: 20 693  грн.
Туристична програма: 10 000  грн.
Програма "Хелпус": 45 238  грн.
Службові витрати: 11 572  грн.
Загалом витрат: 251 878 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

169 457 984