Діти Запоріжжя лого

Співробітник медичного відділу: Яна Лобанок

Є люди, які потребують допомоги, а є ті, які хочуть допомогти. Ми, як добрі посередники, допомагаємо їм зустрітися.

«Я працюю в медичному відділі фонду «Щаслива дитина». Робочий день у нас насичений – телефонні дзвінки, спілкування з відвідувачами, закупівля лікарських препаратів, укладання договорів та багато іншого.

Наше завдання – розповісти про конкретну дитину, її проблему та варіанти допомоги. Тому основний та важливий обов'язок – написання публікацій на нашому сайті, щоб таким чином відкрити адресний збір на дитину. Перед тим, як познайомити потенційних жертводавців з дитиною, ми ретельно вивчаємо медичні документи, рахунки та напрямки. Наша мета – розумна благодійність – щоб кожна пожертвувана гривня була використана максимально ефективно.

Захворювання у підопічних нашого фонду найрізноманітніші – муковісцидоз, онкологія, різні вроджені аномалії розвитку, глухота, ДЦП .

Завдяки пожертвуванням друзів нашого фонду, якими може стати кожен, ми можемо частково або повністю сплатити курс реабілітації для дитини з ДЦП, обстеження або закупити медикаменти. Таким чином ми, хоч на крапельку, робимо життя батьків хворих дітей легшим, даємо їм надію та розуміння, що вони не залишилися віч-на-віч зі своєю бідою.

Окремо хотілося б сказати про онкохворих дітей. Дуже часто бувають такі ситуації, що на момент проведення хіміотерапії немає необхідного медикаменту у Запорізькій обласній лікарні, а переривати терапію ніяк не можна і вартість обчислюється тисячами гривень. Тоді на допомогу приходить наш фонд і повністю або частково покриває потребу в медикаментах завдяки написаній статті про дитину і пожертвуванням від чуйних людей.

Ще один мій обов'язок – участь у благодійній ініціативі компанії МАУ «Під крилом». На кожному своєму рейсі авіакомпанія надає два безкоштовні місця для перельоту хворого та його супроводжуючого для проходження обстеження та лікування за кордоном. Я перевіряю медичні документи для пасажирів.

«Є люди, які потребують допомоги, а є ті, які хочуть допомогти. Ми як добрі посередники допомагаємо їм зустрітися»

Важливо зрозуміти, що якщо тобі зараз добре, то десь є люди, які потребують підтримки саме сьогодні».

Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Кирило Щербаков
Кирило Щербаков

Вади розвитку головного мозку

Допомогти зараз

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

4 672 367

Витрати фонду в 2024
65 хворим дітям 1 247 772 грн.
Мед. обладнання: 282 112 грн.
Гуманітарна допомога: 1 125 499 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 711 348 грн.
Дитячому экоселу: 45 956 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 247 037 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 697 953 грн.
Службові витрати: 730 785 грн.
Загалом витрат: 6 170 331 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

143 952 432