Діти Запоріжжя лого

Співробітник медичного відділу: Яна Лобанок

Є люди, які потребують допомоги, а є ті, які хочуть допомогти. Ми, як добрі посередники, допомагаємо їм зустрітися.

«Я працюю в медичному відділі фонду «Щаслива дитина». Робочий день у нас насичений – телефонні дзвінки, спілкування з відвідувачами, закупівля лікарських препаратів, укладання договорів та багато іншого.

Наше завдання – розповісти про конкретну дитину, її проблему та варіанти допомоги. Тому основний та важливий обов'язок – написання публікацій на нашому сайті, щоб таким чином відкрити адресний збір на дитину. Перед тим, як познайомити потенційних жертводавців з дитиною, ми ретельно вивчаємо медичні документи, рахунки та напрямки. Наша мета – розумна благодійність – щоб кожна пожертвувана гривня була використана максимально ефективно.

Захворювання у підопічних нашого фонду найрізноманітніші – муковісцидоз, онкологія, різні вроджені аномалії розвитку, глухота, ДЦП .

Завдяки пожертвуванням друзів нашого фонду, якими може стати кожен, ми можемо частково або повністю сплатити курс реабілітації для дитини з ДЦП, обстеження або закупити медикаменти. Таким чином ми, хоч на крапельку, робимо життя батьків хворих дітей легшим, даємо їм надію та розуміння, що вони не залишилися віч-на-віч зі своєю бідою.

Окремо хотілося б сказати про онкохворих дітей. Дуже часто бувають такі ситуації, що на момент проведення хіміотерапії немає необхідного медикаменту у Запорізькій обласній лікарні, а переривати терапію ніяк не можна і вартість обчислюється тисячами гривень. Тоді на допомогу приходить наш фонд і повністю або частково покриває потребу в медикаментах завдяки написаній статті про дитину і пожертвуванням від чуйних людей.

Ще один мій обов'язок – участь у благодійній ініціативі компанії МАУ «Під крилом». На кожному своєму рейсі авіакомпанія надає два безкоштовні місця для перельоту хворого та його супроводжуючого для проходження обстеження та лікування за кордоном. Я перевіряю медичні документи для пасажирів.

«Є люди, які потребують допомоги, а є ті, які хочуть допомогти. Ми як добрі посередники допомагаємо їм зустрітися»

Важливо зрозуміти, що якщо тобі зараз добре, то десь є люди, які потребують підтримки саме сьогодні».

Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Марія Ківнюк
Марія Ківнюк

ДЦП, спастичний тетрапарез

Допомогти зараз
Степан Суворов
Степан Суворов

ДЦП, спастична диплегія

Допомогти зараз

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

864 831

Витрати фонду в 2024
28 хворим дітям 364 642 грн.
Мед. обладнання: 51 157 грн.
Гуманітарна допомога: 487 787 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 011 152 грн.
Дитячому экоселу: 20 005 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 25 377 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 272 295 грн.
Службові витрати: 179 196 грн.
Загалом витрат: 2 419 273 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

140 027 660