Діти Запоріжжя лого

Закордонна допомога дітям України

22 липня 2022, 21:35 1986 Автор: Наталія Мороз deti.zp.ua Фонд вдячний українській громаді у В`єтнамі за організацію благодійного ярмарку, мета якого – допомога постраждалим від воєнної агресії дітям України.

Закордонна допомога дітям України

8 липня 2022 р, в далекому від України В`єтнамі, м. Хошимін, відбувся благодійний захід “Freedom Hive”, оганізований Посольством України та українською громадою за підтримки Генерального консульства Франції. Саме французькі друзі надали майданчик для його проведення - резиденцію Генерального консула.

Організатори заходу – це в першу чергу українці, які мають тісні зв’язки з рідними з України і яким так болісно спостерігати за страшними подіями в рідній країні. Отже, метою акції «Вулик свободи» було не просто об`єднатися заради зустрічі з однодумцями, але й безпосередньо допомогти Україні. Особливо приємно, що для реалізації цієї мети було обрано БФ «Щаслива дитина».

З початком війни в Україні наш регіональний фонд розширив межі своєї допомоги до Запорізької, Донецької та Херсонської областей, як на окупованій території, так і на території, підконтрольній Україні. Завдяки всебічній підтримці друзів України з-за кордону, ми маємо змогу періодично підтримувати багатодітні та малозабезпечені родини. Також, основним напрямком роботи фонду залишається допомога в лікуванні хворих дітей та підтримка дитячих лікарень. Отже, 429 080 гривень, отримані від організаторів благодійного заходу, будуть спрямовані на підтримку дітей, які постраждали від війни в Україні.

Вже зараз, завдяки закордонній підтримці, ми розпочали реалізацію проектів допомоги двом запорізьким родинам, в яких діти мають потребу в слухових апаратах. І незабаром обов’язково відзвітуємо про перші результати.

БФ «Щаслива дитина» висловлює щиру подяку усій українській громаді, Посольству України, Консульству Франції у Хошиміні та усім громадянам Соціалістичної Республіки В‘єтнам за організацію та проведення благодійного заходу по збору коштів на підтримку дітей України! Ваша допомога надихає та надає нам сил!

Отже, працюємо далі! Приєднуйтесь!

Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Аліна Щербак
Аліна Щербак

ДЦП спастична диплегія, двобічні згинальні контрактури колінних суглобів

Допомогти зараз
Артур Керімов
Артур Керімов

ДЦП, структурна епілепсія

Допомогти зараз
Ярослав Копійко
Ярослав Копійко

ДЦП, спастичний тетрапарез

Допомогти зараз

У 2023 ви допомогли на суму, грн.

13 084 663

Витрати фонду в 2023
116 хворим дітям 2 759 788 грн.
Мед. обладнання: 90 034 грн.
Гуманітарна допомога: 4 618 783 грн.
Дітям з інвалідністю: 4 743 474 грн.
Дитячому экоселу: 491 679 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 544 057 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 768 219 грн.
Службові витрати: 1 462 654 грн.
Загалом витрат: 15 693 354 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

136 021 521