Діти Запоріжжя лого

7 років підтримки – чудові результати!

10 січня 2023, 21:45 149 Автор: Наталья Мороз deti.zp.ua Продовжуємо підтримувати родину Бабіч, переселенців з Луганської обл., які з 2014 року проживають у Запоріжжі.

Продовжуємо підтримувати родину Бабіч

Рахунок

5 січня в родині Бабіч святковий день! У двійнят Івана та Полінки день народження! У 2014 році родина приїхала до Запоріжжя, рятуючись від війни у Луганській області. Вже тут, у Запоріжжі, вісім років тому народились Іван та Полінка. Фонд підтримує родину майже з їхнього народження. Передчасно народжені діти змалку мають багато проблем зі здоров'ям та потребують постійних курсів ЛФК, масажу, занять з корекційним педагогом та логопедом. Вані доводиться працювати найбільше. Його основний діагноз - сенсоневральна глухота. Завдяки встановленому кохлеарному імпланту, хлопець має змогу спілкуватись з оточуючим світом. Мама Тетяна Бабіч ділиться новинами: «Зараз Іван відвідує 1 клас школи - інтерната "Джерело". Навчання йому дається дуже важко, розвиток мовлення відбувається дуже повільно. Та ми постійно займаємось і вдома, і в центрі. Також 2 рази на тиждень відвідуємо приватного логопеда. В жовтні ми з Іваном їздили до Києва на заміну мовного процесу кохлеарного імпланту. Раз на 5 років потрібна його заміна по державній програмі. Цей процесор новішої моделі, в ньому два мікрофона. Отже, ми одразу помітили, що Іван став краще реагувати на звуки та звернену мову».

Продовжуємо підтримувати родину Бабіч

Продовжуємо підтримувати родину Бабіч

Продовжуємо підтримувати родину Бабіч

Ванюша обожнює робити аплікації, вирізати, клеїти. Зовсім недавно почав освоювати комп'ютер. Використовуючи деякі корисні ігри, вчить геометричні фігури, самостійно мишкою перетягує фігуру в необхідну ячейку. Також Івану подобаються розвиваючі ігри «Свійські тварини» та «Кольори». Поліна ходить у 2 клас спеціалізованого закладу «Джерело», а також відвідує художню школу. Через те, що вона погано вимовляє деякі букви, дівчинці доводиться два рази на тиждень займатися з логопедом. Також, коли у родини є можливість, разом з братиком проходить курси масажу і ЛФК.

Продовжуємо підтримувати родину Бабіч

Продовжуємо підтримувати родину Бабіч

Продовжуємо підтримувати родину Бабіч

На жаль, через війну підприємство, де працював батько родини, майже не працює. Тому родина просить допомогти з оплатою хоча б двох курсів реабілітації у запорізькому реабілітаційному центрі у 2023 році. Перші заняття розпочнуться вже у січні.

Вартість одного курсу складає 28 тис грн..

Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Аліна Щербак
Аліна Щербак

ДЦП спастична диплегія, двобічні згинальні контрактури колінних суглобів

Допомогти зараз

У 2023 ви допомогли на суму, грн.

15 208 956

Витрати фонду в 2023
118 хворим дітям 2 945 785 грн.
Мед. обладнання: 90 034 грн.
Гуманітарна допомога: 4 649 433 грн.
Дітям з інвалідністю: 4 760 452 грн.
Дитячому экоселу: 508 763 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 544 057 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 889 410 грн.
Службові витрати: 1 464 953 грн.
Загалом витрат: 16 067 639 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

138 145 815