Діти Запоріжжя лого

Олексій Марчук

19 січня 2024, 21:20 563 Автор: Яна Лобанок deti.zp.ua Хлопчику потрібні регулярні курси реабілітації.

Олексій Марчук

Олексій Марчук, 07.09.2021 року народження

Діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез.

Новини про лікування

Медична виписка

Рахунок

Як допомогти?

Звіт про надхоження та витрати пожертв

В Олексія немає безтурботного дитинства. Всі його два рочки триває боротьба із хворобою. Кожен його день – це важка праця і маленькі перемоги, які роблять його майбутнє життя більш-менш здоровим.

Під час пологів Олексійко пережив обвиття пуповиною. Лікарі реанімували малюка, але тимчасове кисневе голодування залишило негативні наслідки. В шість місяців медики припустили, що в Олексія дитячий церебральний параліч, і згодом діагноз підтвердився.

Через війну родина Олексія залишила рідну домівку в окупованому Зеленому Гаю та переїхала у Запоріжжя. А після інтенсивних обстрілів міста у жовтні 2022 року родина поїхала далі, у Трускавець. Там Олексій і почав лікуватися в клініці Козявкіна, та вже пройшов чотири курси реабілітації. Доречі, липневу реабілітацію ми оплатили завдяки вашій допомозі!

Олексій Марчук

Досягнення у хлопчика неймовірні! Ще пів року тому він тільки вчився перевертатися зі спинки на животик, а вже зараз самостійно становиться на коліна з опорою на ручки. Олексій зрозумів, що користуватися своїми ручками дуже цікаво: можна самостійно їсти або схопити щось привабливе. Також хлопчик почав розмовляти, але по-своєму, по-дитячому.

Між реабілітаціями з фахівцями, Олексій займається з батьками вдома. Фізичні вправи, як то присідання чи вправи для спинки, він робить вже по кілька десятків повторень! А ще хлопчик з мамою малюють, складають магнітні пазли та роблять безліч вправ для розвитку дрібної моторики.

Для подальшого розвитку Олексію потрібні регулярні курси реабілітації з фахівцями. Платити самотужки за 3-4 курси на рік – досить важко для звичайної родини, та ще й в умовах війни. Наступна реабілітація запланована на кінець лютого, її вартість - 20 940 гривень. Будь ласка, станьте для Олексія чарівником та подаруйте шанс на здорове, безтурботне дитинство!Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Іван Бабіч
Іван Бабіч

ДЦП, Сенсоневральна глухота IV ступеня

Допомогти зараз
Степан Суворов
Степан Суворов

ДЦП, спастична диплегія

Допомогти зараз
Матвій Камінський
Матвій Камінський

Синдром Дауна, сезонний поліноз

Допомогти зараз

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

876 406

Витрати фонду в 2024
28 хворим дітям 364 642 грн.
Мед. обладнання: 51 157 грн.
Гуманітарна допомога: 488 891 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 014 539 грн.
Дитячому экоселу: 20 005 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 25 377 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 277 592 грн.
Службові витрати: 179 196 грн.
Загалом витрат: 2 429 080 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

140 039 235