Діти Запоріжжя лого

Крок за кроком до комфортного майбутнього

8 липня 2023, 9:25 143 Автор: Наталія Мороз deti.zp.ua Продовжуємо працювати заради безпечного та комфортного перебування дітей та дорослих у Запоріжжі.

Крок за кроком до комфортного майбутнього

На початку вересня 2022 року ми розпочали проєкт, метою якого було допомогти в облаштуванні бомбосховища у 65-й школі нашого міста. Цей навчальний заклад продовжує працювати і як штаб тимчасового прихистку для внутрішньо переміщених осіб, який знаходиться у прилеглому дитячому садку. Під час повітряної тривоги в укритті школи ховалися вчителі, які онлайн проводили заняття. А також переселенці, які періодично прибувають до Запоріжжя з окупованої або прифронтової території, та тимчасово залишаються у прихистку на пару діб.

Незважаючи на жахи війни, учні продовжили навчатися дистанційно, а випускники отримали дипломи про закінчення школи. Отже, життя не зупинилося і, навіть, має свої плани на майбутнє. А в планах закладу – з вересня вийти в змішаний режим навчання та продовжити роботу чергових груп.

Однак, в дошкільному підрозділі виникла проблема з централізованим гарячим водопостачанням. Його просто вже не буде. А в закладі працює басейн. Душові теж потребують бойлерів. Попереднє обладнання, яке забезпечувало шість груп дошкільного підрозділу гарячою водою, вийшли з ладу та не підлягають ремонту. Отже, для забезпечення комфортних умов, керівництво в черговий раз звернулось до БФ «Щаслива дитина» з проханням придбати 6 водонагрівачів.

Завдяки системній підтримці, яку фонд отримує від наших постійних донорів, це питання було вирішено майже одразу! Необхідне обладнання вже придбане і передано до школи. На придбання бойлерів фонд витратив майже 39 тис гривень.

А далі залишається не менш важлива проблема з облаштуванням укриття. Щоб продовжити заняття при виникненні загрози повітряної тривоги, в сховищі немає учнівських столів. Необхідно 200 одномісних парт, вартістю близько 1.5 тис гривень. А щоб закрити це питання за місяць, до серпня, нам необхідно 300 тис гривень.

Це завдання не з легких, але ми знову сподіваємось на вашу підтримку!

Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Марія Ківнюк
Марія Ківнюк

ДЦП, спастичний тетрапарез

Допомогти зараз
Матвій Камінський
Матвій Камінський

Синдром Дауна, сезонний поліноз

Допомогти зараз

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

864 831

Витрати фонду в 2024
28 хворим дітям 364 642 грн.
Мед. обладнання: 51 157 грн.
Гуманітарна допомога: 487 787 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 011 152 грн.
Дитячому экоселу: 20 005 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 25 377 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 272 295 грн.
Службові витрати: 179 196 грн.
Загалом витрат: 2 419 273 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

140 027 660