Діти Запоріжжя лого

Данило Сирота

30 грудня 2020, 12:21 561 Автор: Наталя Мороз deti.zp.ua З 2013 року, завдяки підтримці тисячі благодійників, ми маємо можливість допомагати родині Данила Сироти. Сім років тривалої боротьби за виживання.

Данил Сирота

Данило Сирота, 13.04.2003 року народження

Діагноз: Саркома лівого стегна.

Новини про лікування Данила Сироти

Висновок/Рахунок

Як допомогти?

Звіт надхоження пожертвування

Сім'я Олексія та Оксани Сироти звичайнісінька, таких тисячі. Син - відмінник, радував батьків успіхами в школі і привозив додому призи зі змагань по дзюдо. Всі разом дуже чекали народження другої дитини. Через півроку, після появи сестри Мирочки, Даня став скаржитися на біль в нозі. Рентген показав новоутворення під коліном. Результат обстеження просто шокував - остеосаркома лівої стегнової кістки з метастазами в легенях.

Данил Сирота

Операція з видалення пухлини і метастаз, тривала хіміотерапія призвели до руйнування кістки і необхідності використання ендопротеза. Перший, на жаль, виявився непридатним, оскільки нога продовжувала зростати і стала довшою. Це призвело до викривлення хребта. Другий протез довгий час не приживався, а в травні 2018 року рентген показав, що в ньому зламався "зростаючий" модуль. Також, внаслідок інфекційного зараження, утворився свищ, який згодом перетворився в дірку, крізь яку було видно протез.

Центр корекційної хірургії в Мюнхені, куди батьки хлопця звернулися за консультацією в 2018 році, запропонував свій план лікування, який зупинив би цілодобову біль усміхненого і дуже сильного юнака. Передбачалося видалити старий протез, встановити спенсер (тимчасовий протез на час лікування інфекційного запалення), а пізніше, через 3-6 місяців, провести операцію з установки нового надійного протеза. Мюнхенські лікарі дали надію виправити помилки попереднього лікування і відновити хвору кінцівку.

Данил Сирота

Завдяки двом проектам на інтернет-платформі «Української Біржі Благодійності» і підтримки на сайті «Щасливого дитини» було зібрано кошти, які частково допомогли пройти три етапи лікування в німецькій клініці в установці тимчасового зростаючого модуля імпланта. Зараз стегно і коліно повністю готове до установки постійного протеза Bio XPAND. Та не тільки тривала хвороба займає місце в житті хлопця. Будучи на милицях, на протязі ось вже трьох років, Даня займає призові місця в змаганнях з настільного тенісу, займається в тренажерному залі і по можливості грає в футбол. Його цілеспрямованість - наша гордість!

Ми познайомилися з Данилом коли він був ще школярем, а зараз він студент першого курсу інституту, вчиться на кафедрі психології. За час лікування ця наука захопила його, і ми сподіваємося, що нові знання допоможуть йому в подальшому житті. А поки Дані все ще потрібна наша підтримка!

Просимо вас, друзі, підтримати нашого героя на фінальному етапі лікування! Вартість протезу і операції - 42 000 євро. І перерахувати кошти в клініку необхідно вже в середині січня 2021 року. В іншому випадку тимчасові механізми, які зараз знаходяться в нозі, вийдуть з ладу, і все лікування виявиться марним.

Сім'я проживає в м.Запоріжжі.

За додатковою інформацією Ви також можете звернутися до співробітників фонду "Щаслива дитина"
Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Лев Устінов
Лев Устінов

Cиндром аутистичного спектру

Допомогти зараз

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

1 690 936

Витрати фонду в 2024
44 хворим дітям 614 508 грн.
Мед. обладнання: 51 157 грн.
Гуманітарна допомога: 701 415 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 230 524 грн.
Дитячому экоселу: 40 005 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 49 826 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 410 928 грн.
Службові витрати: 312 244 грн.
Загалом витрат: 3 465 673 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

140 826 250