Діти Запоріжжя лого

Данило Сирота

30 грудня 2020, 12:21 479 Автор: Наталя Мороз deti.zp.ua З 2013 року, завдяки підтримці тисячі благодійників, ми маємо можливість допомагати родині Данила Сироти. Сім років тривалої боротьби за виживання.

Данил Сирота

Данило Сирота, 13.04.2003 року народження

Діагноз: Саркома лівого стегна.

Новини про лікування Данила Сироти

Висновок/Рахунок

Як допомогти?

Звіт надхоження пожертвування

Сім'я Олексія та Оксани Сироти звичайнісінька, таких тисячі. Син - відмінник, радував батьків успіхами в школі і привозив додому призи зі змагань по дзюдо. Всі разом дуже чекали народження другої дитини. Через півроку, після появи сестри Мирочки, Даня став скаржитися на біль в нозі. Рентген показав новоутворення під коліном. Результат обстеження просто шокував - остеосаркома лівої стегнової кістки з метастазами в легенях.

Данил Сирота

Операція з видалення пухлини і метастаз, тривала хіміотерапія призвели до руйнування кістки і необхідності використання ендопротеза. Перший, на жаль, виявився непридатним, оскільки нога продовжувала зростати і стала довшою. Це призвело до викривлення хребта. Другий протез довгий час не приживався, а в травні 2018 року рентген показав, що в ньому зламався "зростаючий" модуль. Також, внаслідок інфекційного зараження, утворився свищ, який згодом перетворився в дірку, крізь яку було видно протез.

Центр корекційної хірургії в Мюнхені, куди батьки хлопця звернулися за консультацією в 2018 році, запропонував свій план лікування, який зупинив би цілодобову біль усміхненого і дуже сильного юнака. Передбачалося видалити старий протез, встановити спенсер (тимчасовий протез на час лікування інфекційного запалення), а пізніше, через 3-6 місяців, провести операцію з установки нового надійного протеза. Мюнхенські лікарі дали надію виправити помилки попереднього лікування і відновити хвору кінцівку.

Данил Сирота

Завдяки двом проектам на інтернет-платформі «Української Біржі Благодійності» і підтримки на сайті «Щасливого дитини» було зібрано кошти, які частково допомогли пройти три етапи лікування в німецькій клініці в установці тимчасового зростаючого модуля імпланта. Зараз стегно і коліно повністю готове до установки постійного протеза Bio XPAND. Та не тільки тривала хвороба займає місце в житті хлопця. Будучи на милицях, на протязі ось вже трьох років, Даня займає призові місця в змаганнях з настільного тенісу, займається в тренажерному залі і по можливості грає в футбол. Його цілеспрямованість - наша гордість!

Ми познайомилися з Данилом коли він був ще школярем, а зараз він студент першого курсу інституту, вчиться на кафедрі психології. За час лікування ця наука захопила його, і ми сподіваємося, що нові знання допоможуть йому в подальшому житті. А поки Дані все ще потрібна наша підтримка!

Просимо вас, друзі, підтримати нашого героя на фінальному етапі лікування! Вартість протезу і операції - 42 000 євро. І перерахувати кошти в клініку необхідно вже в середині січня 2021 року. В іншому випадку тимчасові механізми, які зараз знаходяться в нозі, вийдуть з ладу, і все лікування виявиться марним.

Сім'я проживає в м.Запоріжжі.

За додатковою інформацією Ви також можете звернутися до співробітників фонду "Щаслива дитина"
Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Іван Бабіч
Іван Бабіч

Сенсоневральна глухота IV ступеня

Допомогти зараз
Артур Керімов
Артур Керімов

ДЦП, структурна епілепсія

Допомогти зараз
Олексій Марчук
Олексій Марчук

ДЦП, спастичний тетрапарез

Допомогти зараз

У 2023 ви допомогли на суму, грн.

7 627 472

Витрати фонду в 2023
80 хворим дітям 1 422 051 грн.
Мед. обладнання: 35 205 грн.
Гуманітарна допомога: 3 625 612 грн.
Дітям з інвалідністю: 2 237 587 грн.
Дитячому экоселу: 138 594 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 481 881 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 12 446 грн.
Службові витрати: 582 528 грн.
Загалом витрат: 8 547 121 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

130 564 330