Діти Запоріжжя лого

Данило Сирота

30 грудня 2020, 12:21 86 Автор: Наталя Мороз deti.zp.ua З 2013 року, завдяки підтримці тисячі благодійників, ми маємо можливість допомагати родині Данила Сироти. Сім років тривалої боротьби за виживання.

Данил Сирота

Данило Сирота, 13.04.2003 року народження

Діагноз: Саркома лівого стегна.

Новини про лікування Данила Сироти

Висновок/Рахунок

Як допомогти?

Звіт надхоження пожертвування

Сім'я Олексія та Оксани Сироти звичайнісінька, таких тисячі. Син - відмінник, радував батьків успіхами в школі і привозив додому призи зі змагань по дзюдо. Всі разом дуже чекали народження другої дитини. Через півроку, після появи сестри Мирочки, Даня став скаржитися на біль в нозі. Рентген показав новоутворення під коліном. Результат обстеження просто шокував - остеосаркома лівої стегнової кістки з метастазами в легенях.

Данил Сирота

Операція з видалення пухлини і метастаз, тривала хіміотерапія призвели до руйнування кістки і необхідності використання ендопротеза. Перший, на жаль, виявився непридатним, оскільки нога продовжувала зростати і стала довшою. Це призвело до викривлення хребта. Другий протез довгий час не приживався, а в травні 2018 року рентген показав, що в ньому зламався "зростаючий" модуль. Також, внаслідок інфекційного зараження, утворився свищ, який згодом перетворився в дірку, крізь яку було видно протез.

Центр корекційної хірургії в Мюнхені, куди батьки хлопця звернулися за консультацією в 2018 році, запропонував свій план лікування, який зупинив би цілодобову біль усміхненого і дуже сильного юнака. Передбачалося видалити старий протез, встановити спенсер (тимчасовий протез на час лікування інфекційного запалення), а пізніше, через 3-6 місяців, провести операцію з установки нового надійного протеза. Мюнхенські лікарі дали надію виправити помилки попереднього лікування і відновити хвору кінцівку.

Данил Сирота

Завдяки двом проектам на інтернет-платформі «Української Біржі Благодійності» і підтримки на сайті «Щасливого дитини» було зібрано кошти, які частково допомогли пройти три етапи лікування в німецькій клініці в установці тимчасового зростаючого модуля імпланта. Зараз стегно і коліно повністю готове до установки постійного протеза Bio XPAND. Та не тільки тривала хвороба займає місце в житті хлопця. Будучи на милицях, на протязі ось вже трьох років, Даня займає призові місця в змаганнях з настільного тенісу, займається в тренажерному залі і по можливості грає в футбол. Його цілеспрямованість - наша гордість!

Ми познайомилися з Данилом коли він був ще школярем, а зараз він студент першого курсу інституту, вчиться на кафедрі психології. За час лікування ця наука захопила його, і ми сподіваємося, що нові знання допоможуть йому в подальшому житті. А поки Дані все ще потрібна наша підтримка!

Просимо вас, друзі, підтримати нашого героя на фінальному етапі лікування! Вартість протезу і операції - 42 000 євро. І перерахувати кошти в клініку необхідно вже в середині січня 2021 року. В іншому випадку тимчасові механізми, які зараз знаходяться в нозі, вийдуть з ладу, і все лікування виявиться марним.

Сім'я проживає в м.Запоріжжі.

За додатковою інформацією Ви також можете звернутися до співробітників фонду "Щаслива дитина"


Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Михайлик Заворотній
Михайлик Заворотній

Органічне ураження ЦНС, дитячий аутизм

Допомогти зараз
Кирило Лєсков
Кирило Лєсков

Хронічна ниркова недостатність

Допомогти зараз

У 2021 ви допомогли на суму, грн.

1 126 016

Витрати фонду в 2021
77 хворим дітям 828 500 грн.
Мед. обладнання: 11 264 грн.
Будинкам для дітей з інвалідністю: 222 780 грн.
Дитячому экоселу: 50 120 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 12 326 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 0 грн.
Службові витрати: 151 371 грн.
Загалом витрат: 1 311 113 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

79 578 808

Дитині потрібна родина