Діти Запоріжжя лого

Тимофій Лопушняк

10 червня 2021, 19:29 885 Автор: Яна Лобанок Збір коштів закритий! Зусиллями чотирьох чарівників наш збір закритий, і ми вже оплачуємо новенький мовної процесор. Спасибі, що допомагаєте дітям!

Тимофій Лопушняк

Тимофій Лопушняк, 25.04.2018 року народження

Діагноз: Двостороння сенсоневральна глухота 5 ступеню.

Новини про лікування Тимофія Лопушняка

Довідка

Рахунок

Як допомогти?

Звіт про надходження пожертв

УВАГА! СТАНОМ НА 30.06.2021 р.: Збір коштів закритий!

Зусиллями чотирьох чарівників наш збір закритий, і ми вже оплачуємо новенький мовної процесор. Спасибі, що допомагаєте дітям!

Текст староого прохання:

=====================================

У Тимофія вроджена глухота 5 ступеню. Це коли звук перфоратора чути на рівні шепоту. А все, що тихіше - не чути взагалі. Рік тому ми з вами купили Тимоші потужні слухові апарати. Тоді малюк вперше почув світ.

Але навіть з апаратами Тимоша чув настільки слабо, що не міг розчути слова. Для таких дітей кохлеарна імплантація - єдиний спосіб навчитися розмовляти і жити без перешкод.

Завдяки бюджетній програмі, Тимофію поставили імплант на одне вушко. Нове знайомство зі світом звуків почалося в жовтні минулого року. Навіть при мінімальній настройці хлопчик відреагував на голос: почав притискатися до мами, ховатися і показувати пальчиком на вушко. Батьки не могли стримати сльози радості!

Зазвичай період адаптації займає від одного до двох років. У цей час потужність імпланта поступово збільшується, щоб дитина звикала до нових відчуттів і «навчилася» чути. Це дуже непростий період для малюка, який звик до тиші.

Тимофій Лопушняк

Перші півроку Тимоша справлявся на відмінно. Займався з сурдологом і з мамою вдома. Вже через чотири місяці з'явилися перші слова! Тимошини батьки почули найчудовіші і довгоочікувані «мама» і «тато». Але після чергової настройки імпланта Тимоша став неспокійним - весь час лякався нових звуків. Намагаючись позбутися дискомфорту, він зірвав з вушка зовнішню частину імпланту - мовний процесор - і пошкодив його.

Відремонтувати апарат неможливо. Знову опинившись в тиші, Тимоша швидко забуде все, чого навчився. Зникнуть всі слова, включаючи «маму» і «тата». Щоб цього не допустити, новий мовний процесор був узятий з гарантією оплати до кінця літа. Для батьків Тимка 110 000 гривень - просто неймовірна сума. Але якщо не буде оплати, процесор доведеться повернути.

Будь ласка, підтримайте Тимошу! Не дайте йому знову опинитися в світі абсолютної тиші, без «тата» і «мами».

Ми відкриваємо збір на частину суми - 70 000 гривень.

Родина мешкає в м.Запоріжжя

За додатковою інформацією Ви також можете звернутися до співробітників фонду "Щаслива дитина"Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

876 406

Витрати фонду в 2024
28 хворим дітям 364 642 грн.
Мед. обладнання: 51 157 грн.
Гуманітарна допомога: 488 891 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 014 539 грн.
Дитячому экоселу: 20 005 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 25 377 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 277 592 грн.
Службові витрати: 179 196 грн.
Загалом витрат: 2 429 080 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

140 039 235