Діти Запоріжжя лого

Допоможіть Віолеточці дожити до трансплантації!

22 січня 2021, 19:05 515 Автор: Ольга Вовк deti.zp.ua Збір коштів закритий, в зв'язку зі смертю дитини!Віолетта закінчила свій земний шлях. Приносимо щирі співчуття рідним та близьким.

Довідка

Віолетта мріє про прогулянки в парку на санчатах і про свободу. З віконця своєї маленької палати вона спостерігає за тим, як один сезон змінює інший, за тим, як люди кудись поспішають у своїх справах. Там, за периметром лікарняних стін дорослі і діти зовсім інші, веселі і зайняті. Нажаль все життя Віолети проходить в лікарняних стінах, змінюються лише міста в яких вона проходить лікування, лікарняні палати і зрідка з'являються нові сусіди.

Наразі маленька веде свої спостереження з вікна відділення токсикології в м. Київ. ОХМАТДИТ став будинком для неї, виписка можлива тільки після не спорідненої трансплантації нирок. Щодня функцію її рідних нирок виконує перитонеальний діаліз.

Ще 4 місяці тому лікарі сумнівалися в тому, що пересадка можлива. Занадто низькі показники всіх функцій організму і аналізів, критично низька вага, вкрай важкий стан, відсутність у відділенні життєво необхідних препаратів і спеціалізованого харчування. Настільки важкий стан був зумовлений хронічною нирковою недостатністю 5 ступеня, і відсутністю медикаментозної підтримки.

За час нашого знайомства з персоналом відділення та сім'єю вдалося зробити справжнє диво! Всі ми, жертводавці та мед.персонал поставили Віолеточку на ноги! Тепер вона може не тільки самостійно ходити, а й танцювати, Віола почала спілкуватися з оточуючими! Завдяки фінансовій підтримці добрих людей вдалося закупити ліки та спеціалізоване харчування на суму понад 30 000 гривень!

Незважаючи на стабілізацію стану, Віолеті все також потрібно дуже багато ліків. Щомісяця до нас в фонд завідуюча відділенням токсикології направляє лист з переліком необхідних препаратів, які відсутні в лікарні. Для того, щоб Віолочку внесли в лист очікування на нерідну трансплантацію їй необхідно підняти гемоглобін і набрати вагу. На початок лютого призначено консиліум в інституті ім. Шалімова. Важливо не затягувати цей процес, адже чим довше пацієнт живе за допомогою гемодіалізу, тим складніше буде організму прийняти новий орган.

Для того, щоб майбутнє стало реальністю, все також дуже необхідна наша фінансова підтримка! Перед нами стоїть завдання - зібрати 60 000 гривень для підтримуючої терапії та лікування в умовах стаціонару. Родичів у сім'ї немає, мама кругла сирота, крім нас з вами, їх ніхто не підтримає!

Звіт про пожертвування і витрати

Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

4 642 151

Витрати фонду в 2024
65 хворим дітям 1 247 772 грн.
Мед. обладнання: 282 112 грн.
Гуманітарна допомога: 1 125 499 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 711 348 грн.
Дитячому экоселу: 45 956 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 218 562 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 697 953 грн.
Службові витрати: 730 785 грн.
Загалом витрат: 6 141 856 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

143 922 216