Діти Запоріжжя лого

Допоможіть Віолеточці дожити до трансплантації!

22 січня 2021, 19:05 417 Автор: Ольга Вовк deti.zp.ua Віолета спостерігає за навколишнім світом з вікна відділення токсикології у Києві. Клініка ОХМАТДИТ стала для неї домівкою, виписка можлива тільки після проведення нерідної трансплантації нирок.

Довідка

Віолетта мріє про прогулянки в парку на санчатах і про свободу. З віконця своєї маленької палати вона спостерігає за тим, як один сезон змінює інший, за тим, як люди кудись поспішають у своїх справах. Там, за периметром лікарняних стін дорослі і діти зовсім інші, веселі і зайняті. Нажаль все життя Віолети проходить в лікарняних стінах, змінюються лише міста в яких вона проходить лікування, лікарняні палати і зрідка з'являються нові сусіди.

Наразі маленька веде свої спостереження з вікна відділення токсикології в м. Київ. ОХМАТДИТ став будинком для неї, виписка можлива тільки після не спорідненої трансплантації нирок. Щодня функцію її рідних нирок виконує перитонеальний діаліз.

Ще 4 місяці тому лікарі сумнівалися в тому, що пересадка можлива. Занадто низькі показники всіх функцій організму і аналізів, критично низька вага, вкрай важкий стан, відсутність у відділенні життєво необхідних препаратів і спеціалізованого харчування. Настільки важкий стан був зумовлений хронічною нирковою недостатністю 5 ступеня, і відсутністю медикаментозної підтримки.

За час нашого знайомства з персоналом відділення та сім'єю вдалося зробити справжнє диво! Всі ми, жертводавці та мед.персонал поставили Віолеточку на ноги! Тепер вона може не тільки самостійно ходити, а й танцювати, Віола почала спілкуватися з оточуючими! Завдяки фінансовій підтримці добрих людей вдалося закупити ліки та спеціалізоване харчування на суму понад 30 000 гривень!

Незважаючи на стабілізацію стану, Віолеті все також потрібно дуже багато ліків. Щомісяця до нас в фонд завідуюча відділенням токсикології направляє лист з переліком необхідних препаратів, які відсутні в лікарні. Для того, щоб Віолочку внесли в лист очікування на нерідну трансплантацію їй необхідно підняти гемоглобін і набрати вагу. На початок лютого призначено консиліум в інституті ім. Шалімова. Важливо не затягувати цей процес, адже чим довше пацієнт живе за допомогою гемодіалізу, тим складніше буде організму прийняти новий орган.

Для того, щоб майбутнє стало реальністю, все також дуже необхідна наша фінансова підтримка! Перед нами стоїть завдання - зібрати 60 000 гривень для підтримуючої терапії та лікування в умовах стаціонару. Родичів у сім'ї немає, мама кругла сирота, крім нас з вами, їх ніхто не підтримає!

Звіт про пожертвування і витрати

Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Віталій Юрченко
Віталій Юрченко

приглухуватість 3 ступеню

Допомогти зараз

У 2023 ви допомогли на суму, грн.

11 084 899

Витрати фонду в 2023
113 хворим дітям 2 334 816 грн.
Мед. обладнання: 37 711 грн.
Гуманітарна допомога: 4 178 835 грн.
Дітям з інвалідністю: 4 248 030 грн.
Дитячому экоселу: 198 702 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 509 753 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 494 387 грн.
Службові витрати: 1 209 010 грн.
Загалом витрат: 13 401 226 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

134 021 757