Діти Запоріжжя лого

На варті жіночого здоров`я

25 січня 2021, 13:10 492 Автор: Наталя Мороз deti.zp.ua Продовжуємо допомогу лікувальним закладам Запорізької області.

Комерційне пропозиція

Допомогу лікарням Запорізької області в цьому році ми хотіли б розпочати з придбання важливого медичного обладнання для Оріхівської районної лікарні. Можливо, хтось спитає, чому це дитячий фонд опікується питанням обладнання для дорослих? Відповідь проста: бо ці дорослі – найрідніші та найважливіші люди на Землі – це наші мами!

Дитя і мати – єдиний всесвіт: і коли жінка тільки замислюється про народження дитини, і коли носить під серцем, і коли вперше прикладає до грудей. І все найкраще, що жінка може передати своїй дитині, вона віддасть, якщо сама буде здоровою. Підвищення захворюваності на рак серед жінок молодого віку, а також збільшення кількості пацієнток із захворюванням в занедбаних стадіях зумовлює необхідність проведення своєчасних обстежень та нових методів лікування. Варто пам’ятати, що шанси побороти недугу є на кожній стадії, але саме рання діагностика суттєво їх збільшує.

В Оріхівській багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування надають медичну допомогу більш ніж 23 000 жінок Оріхівського району. З метою своєчасного виявлення онкологічних та передпухлинних захворювань усі жінки повинні щороку проходити профілактичні огляди, серед яких і кольпоскопію. Тільки за останні 9 місяців в районі було оглянуто акушер-гінекологами більше 15000 жінок, з них 383 вагітних. Кольпоскопія є одним з провідних методів обстеження. Він дозволяє проводити диференційну діагностику ракових пухлин і інших змін епітелію живої тканини. Також допомагає підібрати оптимальні способи лікування і контролювати стан жіночих органів в різні фізіологічні періоди життя жінки, позбавити її від часом непотрібних процедур.

У гінекологічному відділенні лікарні функціонує кабінет патології шийки матки, де за минулий 2020 рік було проведено більше 300 оперативних втручань для пацієнток з передпухлинними захворюваннями. Окрім того, більш як у 700 жінок було виявлено патологію шийки матки, а 11 зіштовхнулися з онкопатологіями. Вкрай сумна статистика, бо це чиїсь мами та бабусі. Керівництво лікарні намагається забезпечити відділення необхідним обладнанням у повному обсязі, та на все коштів не вистачає.

Оріхівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування звернулася до БФ «Щаслива дитина» з проханням розглянути можливість надання благодійної допомоги у вигляді придбання сучасного кольпоскопу з відеосистемою для своєчасного виявлення онкопатології на ранніх стадіях. Саме таке, більш сучасне обладнання дасть змогу проводити більшу кількість оперативних втручань на місці, тож жінкам не треба буде звертатися по допомогу в інші лікарні Запорізької області.

Самотужки купити все необхідне лікарня, на жаль, не має можливості.

Для придбання обладнання потрібно приблизно 130 000 гривень.

Також ви можете на платформі dobro.ua підтримати наш проект під назвою «На варті жіночого здоров'я»

Звіт про пожертвування і витрати

Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

4 672 367

Витрати фонду в 2024
65 хворим дітям 1 247 772 грн.
Мед. обладнання: 282 112 грн.
Гуманітарна допомога: 1 125 499 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 711 348 грн.
Дитячому экоселу: 45 956 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 247 037 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 697 953 грн.
Службові витрати: 730 785 грн.
Загалом витрат: 6 170 331 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

143 952 432