Діти Запоріжжя лого

Денис Вечірній

14 липня 2022, 20:20 2218 Автор: Яна Лобанок Збір припинено! Денис знаходиться на підтримуючій та знеболювальній терапії.

Денис Вечірній

Денис Вечірній, 05.11.2007 року народження

Діагноз: Гострий лімфобластний лейкоз, рецидив.

Новини про лікування Дениса Вечірній

Лист-прохання

Як допомогти?

Звіт про надхоження та витрати пожертв

УВАГА! СТАНОМ НА 17.03.2023 р.: Збір припинено! Денис знаходиться на підтримуючій та знеболювальній терапії.

UPD на 14.07.2022:

На сьогодні хвороба Дениса знаходиться у стадії ремісії, але за протоколом продовжується «суха» хімія у таблетках. До війни ці ліки надавалися за державні кошти. Зрідка ми купували медикаменти через затримки бюджетних поставок. Востаннє Денис отримав найдорожчий з трьох препаратів, «Іматініб» («Неопакс») у березні, інші два – у квітні.

Друзі, звертаємось до вас із проханням допомогти Денису та зібрати кошти на три упаковки «Іматініба» («Неопакса»). 10 000 гривень – це три місяці лікування та маминого спокою.

Ця безглузда війна позбавляє важкохворих дітей лікування, чим ставить під загрозу їхнє життя. Захистимо Дениса!

=====================================

В десять років у Дениса виявили лімфобластний лейкоз. Наш герой провів цілий рік у лікарні, а потім ще два роки приймав удома «хімію» у таблетках. Весь цей час він був на домашньому навчанні, а про футбол із однокласниками міг лише мріяти. Але у вересні 2020 року Денис збирався «по-справжньому» йти до школи.

Черговий аналіз показав, що рак не здався і замість школи довелося повернутися до лікарні. Трапився рецидив. Після першого блоку високодозної хімії Денис не рухався і не розмовляв, зовсім перестав їсти. Два місяці його «годували» внутрішньовенно.

На фоні вбитого хіміопрепаратами імунітету, у легенях та нирках оселився грибок. У такому стані продовжувати високодозну хімію не можна, тому Денис приймає хіміопрепарати в таблетках і проходить протигрибкову терапію, перебуваючи вдома. Блювота, слабкість та біль у ногах – постійні супутники хлопчика. У моменти покращення самопочуття Денис займається з вчителями та гуляє у дворі свого будинку.

Денис Вечірній

Наприкінці вересня цього року Денис потрапив до реанімації. Чотири роки хіміотерапії поранили усі його внутрішні органи. На цей раз не витримав кишківник: в ньому почалося запалення і почав кровоточити. Через кілька днів після операції приєдналася пневмонія, а на УЗД виявили безліч тромбів у легенях. Криза минула через два тижні, і лише тоді Дениса перевели у відділення гематології. Він почав їсти рідку їжу і, спираючись на маму, робити перші кроки по палаті.

У середині жовтня Денису зробили пункцію. Результат показав, що лейкоз і надалі у ремісії. Це хороша новина, оскільки ще тиждень тому лікарі підозрювали черговий рецидив. Тепер потрібен час, щоб зажив поранений кишечник.

Щоб стримувати основне захворювання - лімфобластний лейкоз, хіміопрепарати потрібно приймати тривало. Частину з них оплачує держава, а от «Неопакс» доводиться купувати самостійно.

Денискина мама не працює, бо їй треба весь час бути поряд із ослабленим сином. Тож грошей не вистачає не лише на лікування, а й на життя. Разом з вами ми вже надали допомогу Денису на суму понад 37 тисяч гривень. Але лікування триває, і щомісяця потрібен препарат «Неопакс», а також КТ та МРТ-обстеження. А це близько 7 тисяч гривень щомісяця.

Допоможіть нашому герою у його боротьбі! Тільки разом ми наближаємо Дениса до одужання!

За додатковою інформацією Ви також можете звернутися до співробітників Фонду "Щаслива Дитина"Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

3 291 115

Витрати фонду в 2024
57 хворим дітям 1 052 195 грн.
Мед. обладнання: 88 381 грн.
Гуманітарна допомога: 969 402 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 492 190 грн.
Дитячому экоселу: 39 956 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 124 248 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 553 987 грн.
Службові витрати: 514 833 грн.
Загалом витрат: 4 915 462 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

142 531 403