Діти Запоріжжя лого

Денис Вечірній

14 липня 2022, 20:20 1800 Автор: Яна Лобанок Збір припинено! Денис знаходиться на підтримуючій та знеболювальній терапії.

Денис Вечірній

Денис Вечірній, 05.11.2007 року народження

Діагноз: Гострий лімфобластний лейкоз, рецидив.

Новини про лікування Дениса Вечірній

Лист-прохання

Як допомогти?

Звіт про надхоження та витрати пожертв

УВАГА! СТАНОМ НА 17.03.2023 р.: Збір припинено! Денис знаходиться на підтримуючій та знеболювальній терапії.

UPD на 14.07.2022:

На сьогодні хвороба Дениса знаходиться у стадії ремісії, але за протоколом продовжується «суха» хімія у таблетках. До війни ці ліки надавалися за державні кошти. Зрідка ми купували медикаменти через затримки бюджетних поставок. Востаннє Денис отримав найдорожчий з трьох препаратів, «Іматініб» («Неопакс») у березні, інші два – у квітні.

Друзі, звертаємось до вас із проханням допомогти Денису та зібрати кошти на три упаковки «Іматініба» («Неопакса»). 10 000 гривень – це три місяці лікування та маминого спокою.

Ця безглузда війна позбавляє важкохворих дітей лікування, чим ставить під загрозу їхнє життя. Захистимо Дениса!

=====================================

В десять років у Дениса виявили лімфобластний лейкоз. Наш герой провів цілий рік у лікарні, а потім ще два роки приймав удома «хімію» у таблетках. Весь цей час він був на домашньому навчанні, а про футбол із однокласниками міг лише мріяти. Але у вересні 2020 року Денис збирався «по-справжньому» йти до школи.

Черговий аналіз показав, що рак не здався і замість школи довелося повернутися до лікарні. Трапився рецидив. Після першого блоку високодозної хімії Денис не рухався і не розмовляв, зовсім перестав їсти. Два місяці його «годували» внутрішньовенно.

На фоні вбитого хіміопрепаратами імунітету, у легенях та нирках оселився грибок. У такому стані продовжувати високодозну хімію не можна, тому Денис приймає хіміопрепарати в таблетках і проходить протигрибкову терапію, перебуваючи вдома. Блювота, слабкість та біль у ногах – постійні супутники хлопчика. У моменти покращення самопочуття Денис займається з вчителями та гуляє у дворі свого будинку.

Денис Вечірній

Наприкінці вересня цього року Денис потрапив до реанімації. Чотири роки хіміотерапії поранили усі його внутрішні органи. На цей раз не витримав кишківник: в ньому почалося запалення і почав кровоточити. Через кілька днів після операції приєдналася пневмонія, а на УЗД виявили безліч тромбів у легенях. Криза минула через два тижні, і лише тоді Дениса перевели у відділення гематології. Він почав їсти рідку їжу і, спираючись на маму, робити перші кроки по палаті.

У середині жовтня Денису зробили пункцію. Результат показав, що лейкоз і надалі у ремісії. Це хороша новина, оскільки ще тиждень тому лікарі підозрювали черговий рецидив. Тепер потрібен час, щоб зажив поранений кишечник.

Щоб стримувати основне захворювання - лімфобластний лейкоз, хіміопрепарати потрібно приймати тривало. Частину з них оплачує держава, а от «Неопакс» доводиться купувати самостійно.

Денискина мама не працює, бо їй треба весь час бути поряд із ослабленим сином. Тож грошей не вистачає не лише на лікування, а й на життя. Разом з вами ми вже надали допомогу Денису на суму понад 37 тисяч гривень. Але лікування триває, і щомісяця потрібен препарат «Неопакс», а також КТ та МРТ-обстеження. А це близько 7 тисяч гривень щомісяця.

Допоможіть нашому герою у його боротьбі! Тільки разом ми наближаємо Дениса до одужання!

За додатковою інформацією Ви також можете звернутися до співробітників Фонду "Щаслива Дитина"Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Руслан Єрмаков
Руслан Єрмаков

гідроцефалія, правосторонній геміпарез, епілепсія

Допомогти зараз
Іван Бабіч
Іван Бабіч

Сенсоневральна глухота IV ступеня

Допомогти зараз

У 2023 ви допомогли на суму, грн.

4 911 107

Витрати фонду в 2023
51 хворим дітям 510 150 грн.
Мед. обладнання: 14 761 грн.
Гуманітарна допомога: 2 276 882 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 328 171 грн.
Дитячому экоселу: 101 946 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 415 024 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 12 446 грн.
Службові витрати: 322 866 грн.
Загалом витрат: 4 987 691 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

126 202 150