Діти Запоріжжя лого

Денис Вечірній

24 березня 2021, 19:20 444 Автор: Яна Лобанок deti.zp.ua Для лікування хлопчика щомісяця потрібно близько 7000 гривень.

Денис Вечірній

Денис Вечірній, 05.11.2007 року народження

Діагноз: Гострий лімфобластний лейкоз, рецидив.

Новини про лікування Дениса Вечірній

Лист-прохання

Як допомогти?

Звіт про надхоження та витрати пожертв

В десять років у Дениса виявили лімфобластний лейкоз. Наш герой провів цілий рік у лікарні, а потім ще два роки приймав удома «хімію» у таблетках. Весь цей час він був на домашньому навчанні, а про футбол із однокласниками міг лише мріяти. Але у вересні 2020 року Денис збирався «по-справжньому» йти до школи.

Черговий аналіз показав, що рак не здався і замість школи довелося повернутися до лікарні. Трапився рецидив. Після першого блоку високодозної хімії Денис не рухався і не розмовляв, зовсім перестав їсти. Два місяці його «годували» внутрішньовенно.

На фоні вбитого хіміопрепаратами імунітету, у легенях та нирках оселився грибок. У такому стані продовжувати високодозну хімію не можна, тому Денис приймає хіміопрепарати в таблетках і проходить протигрибкову терапію, перебуваючи вдома. Блювота, слабкість та біль у ногах – постійні супутники хлопчика. У моменти покращення самопочуття Денис займається з вчителями та гуляє у дворі свого будинку.

Денис Вечірній

Наприкінці вересня цього року Денис потрапив до реанімації. Чотири роки хіміотерапії поранили усі його внутрішні органи. На цей раз не витримав кишківник: в ньому почалося запалення і почав кровоточити. Через кілька днів після операції приєдналася пневмонія, а на УЗД виявили безліч тромбів у легенях. Криза минула через два тижні, і лише тоді Дениса перевели у відділення гематології. Він почав їсти рідку їжу і, спираючись на маму, робити перші кроки по палаті.

У середині жовтня Денису зробили пункцію. Результат показав, що лейкоз і надалі у ремісії. Це хороша новина, оскільки ще тиждень тому лікарі підозрювали черговий рецидив. Тепер потрібен час, щоб зажив поранений кишечник.

Щоб стримувати основне захворювання - лімфобластний лейкоз, хіміопрепарати потрібно приймати тривало. Частину з них оплачує держава, а от «Неопакс» доводиться купувати самостійно.

Денискина мама не працює, бо їй треба весь час бути поряд із ослабленим сином. Тож грошей не вистачає не лише на лікування, а й на життя. Разом з вами ми вже надали допомогу Денису на суму понад 37 тисяч гривень. Але лікування триває, і щомісяця потрібен препарат «Неопакс», а також КТ та МРТ-обстеження. А це близько 7 тисяч гривень щомісяця.

Допоможіть нашому герою у його боротьбі! Тільки разом ми наближаємо Дениса до одужання!

За додатковою інформацією Ви також можете звернутися до співробітників Фонду "Щаслива Дитина"Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Гліб Лаврик
Гліб Лаврик

Туберозний склероз

Допомогти зараз

У 2021 ви допомогли на суму, грн.

7 371 361

Витрати фонду в 2021
242 хворим дітям 4 483 038 грн.
Мед. обладнання: 65 730 грн.
Будинкам для дітей з інвалідністю: 939 226 грн.
Дитячому экоселу: 355 178 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 69 606 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 298 200 грн.
Службові витрати: 899 105 грн.
Загалом витрат: 7 380 391 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

85 806 154

Дитині потрібна родина