Діти Запоріжжя лого

Андрій Щенніков

21 грудня 2021, 18:21 825 Автор: Наталья Мороз Кошти, необхідні для проведення операції, зібрано! Дякуємо всім за підтримку!

Андрій Щенніков

Андрій Щенніков, 21.04.2005 року народження

Діагноз: Ідіопатичний правобічний грудний сколіоз 4 ступеню

Консультативний висновок

Рахунок

Як допомогти?

Звіт про надходження пожертв

Андрій - товариський та компанійський хлопець. Змалку займався спортом: боротьбою, гімнастикою, футболом. Йому подобається збирати комп'ютери, ремонтувати машини та перебирати мотоцикли. Таким його життя було раніше. Наразі фізична активність для Андрія майже неможлива.

Андрій Щенніков

Почалося все з болю у спині. Лікарі довгий час запевняли, що немає приводу для занепокоєння. Згодом до спинного болю додався і головний, дихання стало ускладненим, і навіть піша прогулянка почала приносити дискомфорт. Тоді вже батьки забили на сполох. Андрію поставили діагноз — ідіопатичний правобічний грудний сколіоз 4 ступеня.

Далі у боротьбі зі "сколіотичною поставою" були задіяні різні методи — регулярні масажі, курси ЛФК, застосування спеціального корсета. Радилися зі спеціалістами у Харкові, Києві, Запоріжжі, Львові. Усі лікарі мали різне бачення ситуації. Вони не могли знайти спільного рішення для ситуації Андрія.

— Здавалося, ми тупцюємо на місці. Коли ми вже раділи, що стає краще, завжди ставало лише гірше, — переживали рідні Андрія. Після чергового стрибка у зрості викривлення посилилося знову. Лікарі, як і раніше, не могли дійти єдиної думки з приводу корсету. Батьки далі віддавали великі суми за заняття, масажі та фізіотерапію. Займалися у Мелітополі, приїжджали до Харкова та ходили на заняття там. Нарешті, в одній з клінік Харкова запропонували радикальний метод лікування: оперативне втручання для корекції сколіотичної деформації хребта за допомогою титанової конструкції-імплантату.

Андрій Щенніков

— Коли я вперше почув про операцію, у мене полилися сльози, — каже Андрій. — Здавалося б, хлопці не плачуть, але я справді злякався. Це складна багатоступінчаста операція, і в мене вставлять металеву конструкцію! Я був приголомшений!

Для проведення такої складної операції необхідно закупити спеціальну систему фіксації хребта. У батьків Андрія знайти кошти для цього поки що не виходить. А операцію треба робити терміново, адже стан здоров'я погіршується з кожним днем.

Вартість системи 122 тис. грн..

Просимо підтримати хлопця на шляху до життя без болю!

Також ви можете підтримати проект фонду під назвою «Андрій: в пошуках виходу», який стартував на інтернет платформі dobro.ua.

Сім'я мешкає у м. Мелітополь, Запорізька обл.

За додатковою інформацією Ви також можете звернутися до співробітників Фонду "Щаслива дитина"Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Кіра Каргієва
Кіра Каргієва

Порушення нейророзвитку, розлади аутистичного спектру

Допомогти зараз

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

4 672 367

Витрати фонду в 2024
65 хворим дітям 1 247 772 грн.
Мед. обладнання: 282 112 грн.
Гуманітарна допомога: 1 125 499 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 711 348 грн.
Дитячому экоселу: 45 956 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 247 037 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 697 953 грн.
Службові витрати: 730 785 грн.
Загалом витрат: 6 170 331 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

143 952 432