Діти Запоріжжя лого

Дитяче екосело: про рік минулий та плани на майбутній

10 січня 2022, 10:20 940 Автор: Альберт Павлов Невеликий звіт про роботу проекту сімейного устрою для сиріт.

Дитяче екосело: про рік минулий та плани на майбутній

Отже, підбиваємо підсумки минулого року у проекті Дитяче екосело Українка та будуємо плани на Новий 2022 рік.

2021 був для нас непростим, але плідним. Нарешті вдалося подолати бюрократію і заселити велику багатодітну сім'ю в "Щасливий будинок-5" в Любимівка. Наразі 8 дітей отримали шанс жити не в інтернаті, а в біологічній сім'ї.

Дитяче екосело: про рік минулий та плани на майбутній

В Українці випускники психоневрологічного інтернату Максим та Женя поступово впорядковуються у купленому фондом сільському будиночку №34 (проект "Проживання, що підтримується"). Сьогодні ми запускаємо у цьому будинку твердопаливний котел, найближчим часом підключимо воду та каналізацію. Це буде вже шостий за рахунком будинок, створений фондом Благодійний фонд "Щаслива Дитина", але ми хочемо вигадати для нього особливу назву. Поки що називаємо його "будинок №34" за номером ділянки.

Дитяче екосело: про рік минулий та плани на майбутній

Протягом року Щасливий будинок-3 поповнився двома новими прийомними дітьми, ми вирішували різноманітні медичні проблеми прийомних дітей, боролися зі складнощами дистанційного навчання. Паралельно покращували побут усередині будинків, облаштовували територію екосела, садили дерева. Влітку міні-табір у Щасливому домі-3 проводили підлітки фонду Імпульс-ЮА.

Восени ми завершили покрівлю нашого гостьового будиночка-музею "Мумі-дім" та практично завершили на ньому фасадні роботи. Ведемо роботу з підключення води та електрики.

Дитяче екосело: про рік минулий та плани на майбутній

У листопаді після позачергових виборів Альберту Павлову вдалося стати депутатом Роздольської громади, - "і тепер намагаюся вирішувати проблеми не тільки екосела, а й у міру сил покращувати життя мешканців усієї громади."

У наших планах на 2022 рік - залучити більше ресурсів на освіту та розвиток дітей, провести реконструкцію будинку №34 для випускників ПНІ, встановити паркан та підключити газ до "Щасливого дому - 5" у Любимівці, спорудити доріжки з тротуарної плитки в Українці та відкрити гостьовий будиночок-музей "Мумі-дім". По депутатській діяльності - розібратися в роботі громади та насамперед зрушити з мертвої точки ремонти доріг, монтаж освітлення та організувати вивіз сміття.

У наших постійних планах – пошук волонтерів, однодумців, цікавих гостей, а також організація таборів вихідного дня та літніх таборів в Українці.

Будемо раді цікавим гостям, а також ідеям, пропозиціям та просто фінансовій підтримці проекту (посилання у першому коменті)! Пишіть, дзвоніть +3 8 093 266 34 21, приїжджайте!

Щиро дякуємо всім, хто підтримував проект у році, що минає!

Звершень, здоров'я та усвідомленого повноцінного життя у Новому році!

Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Ярослав Копійко
Ярослав Копійко

ДЦП, спастичний тетрапарез

Допомогти зараз

У 2023 ви допомогли на суму, грн.

15 187 446

Витрати фонду в 2023
118 хворим дітям 2 943 588 грн.
Мед. обладнання: 90 034 грн.
Гуманітарна допомога: 4 632 943 грн.
Дітям з інвалідністю: 4 760 452 грн.
Дитячому экоселу: 508 763 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 544 057 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 889 410 грн.
Службові витрати: 1 464 948 грн.
Загалом витрат: 16 048 947 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

138 124 304