Діти Запоріжжя лого

Дмитро Марусенко

16 жовтня 2023, 14:00 133 Автор: Наталя Мороз deti.zp.ua Збір коштів припинено! Фонд сплатив курс реабілітації, а Дмитрик відвідав заняття і отримав фізичну підтримку та нові емоції.

Дмитро Марусенко

Дмитро Марусенко, 14.07.2011 року народження

Діагноз: ДЦП. Правосторонній спастичний геміпарез.

Новини про лікування

Виписка

Рахунок

Як допомогти?

Звіт про надхоження та витрати пожертв

Дмитро Марусенко

УВАГА! СТАНОМ НА 17.11.2023 р.: Збір коштів припинено. Фонд сплатив курс реабілітації, а Дмитрик відвідав заняття і отримав фізичну підтримку та нові емоції.

Народився Дмитрик під час кесаревого розтину, бо у мами не було переймів. А через тривале зволікання та обгорнення пуповиною шиї, розвинулась гіпоксія плоду. Наслідком стало порушення центральної нервової системи.

Вже в три місяці дитині поставили діагноз ДЦП, правобічний геміпарез. Відтоді почалось тривале лікування: кожні три місяці масажі, ін'єкції для розвитку, лікувальна фізкультура. Також, було призначено носіння ортезу на правій руці. Він стримував її постійне викривлення та стислість.

Сидіти без опори Дмитрик почав трохи із запізненням, у 10 місяців. А ходити з підтримкою тільки в 2 роки. Зараз хлопчик все робить самостійно, але через те, що ніжка при ходьбі йде в сторону, часто падає, травмуючи зв'язки.

Діма дуже любить тварин, грати в телефоні. А от навчання в школі дається важко. Пише лівою рукою, та, як зазначає мама, для лівши - непогано. Але загалом, в навчанні потребує допомоги рідних. А ще Дмитрик часто сумує, що не може займатись боротьбою чи футболом, як інші діти.

Дмитро Марусенко

Попри все, хлопець періодично відвідує курси реабілітації в рідному Запоріжжі та інших містах. Вони допомагають знижувати тонус м'язів і знімати напругу з пальчиків правої руки. Після занять хлопець стає більш жвавішим, у нього поліпшується настрій, бо деякий час відчуває себе повноцінним. Однак, часто хворіє на ГРВІ, температурить, а після – знову повертається скутість руки.

З 2015 року Дмитро періодично відвідує Міжнародну реабілітаційну клініку Козявкіна. Саме там батьки побачили значні результати. Рука вийшла з положення кулака, і вказівний палець почав трішки рухатись. До того часу таких результатів не було.

Звичайно, маючи певні результати, необхідно продовжувати фізичну терапію. Вже незабаром, в листопаді, розпочинається новий курс, вартістю майже 20 тис гривень. Батьки звернулись до фонду з проханням допомогти в його оплаті, бо часу залишилось зовсім мало – менше місяця.

Впевнені, що разом у нас вийде зібрати потрібну суму!Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Ярослав Копійко
Ярослав Копійко

ДЦП, спастичний тетрапарез

Допомогти зараз
Віталій Юрченко
Віталій Юрченко

Двобічна нейросенсорна приглухуватість ІІІ ступеню

Допомогти зараз

У 2023 ви допомогли на суму, грн.

15 187 446

Витрати фонду в 2023
118 хворим дітям 2 943 588 грн.
Мед. обладнання: 90 034 грн.
Гуманітарна допомога: 4 632 943 грн.
Дітям з інвалідністю: 4 760 452 грн.
Дитячому экоселу: 508 763 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 544 057 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 889 410 грн.
Службові витрати: 1 464 948 грн.
Загалом витрат: 16 048 947 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

138 124 304