Діти Запоріжжя лого

Кирило Кулинич

22 квітня 2024, 11:00 200 Автор: Яна Лобанок deti.zp.ua Невдала внутрішньом’язова ін’єкція призвела до катастрофічних наслідків.

Лев Устінов

Кирило Кулинич, 19.07.2012 року народження

Діагноз: Периферичний парез правої стопи.

Новини про лікування

Виписка: стор. 1, стор. 2.

Довідка

Рахунок

Як допомогти?

Звіт про надхоження та витрати пожертв

Невтішна історія Кирила триває вже дев’ять років. У трирічному віці під час звичайної ін’єкції йому випадково пошкодили сідничний нерв. Іннервація м’язів була порушена, права гомілка втратила чутливість, а стопа взагалі не рухалась. Вісім місяців медикаментозного та фізіотерапевтичного лікування майже не принесло результатів.

Рік потому була проведена перша операція – невроліз сідничного нерва. Це мікрохірургічне втручання зі звільнення нервового стовбура від тканин, що його стискають. Також була встановлена електростимулююча система. Ще за два роки Кирилу зробили наступну операцію з відновлення функції стопи. А згодом ще одне втручання для видалення електростимулюючої системи.

На жаль, численні операції не принесли суттєвих змін. З моменту злощасного уколу права нога Кирила стала коротша за ліву, а стопа зазнала деформації та відрізняється від лівої на два розміри. А це в свою чергу призвело до деформації хребта, що прогресує.

Зараз Кирилу дванадцять. Він дистанційно навчається в школі, тричі на тиждень відвідує тренажерний зал, вчиться грати на гітарі та навіть грає у футбол. Все, як у звичайного хлопця. Однак проблема з ногою нікуди не поділась.

Після численних консультацій батьки наважилися на ще одну операцію. Вона була запланована у Харкові на 25 лютого 2022 року. Проте почалась повномасштабна війна. Оговтавшись, вони знову замислились про операцію та вирішили їхати до Києва. Там буде проведено артродез – за допомогою імплантів стопа буде зафіксована у природному положенні. Також планується тимчасове блокування зони росту здорової ноги, щоб її наздогнала хвора.

Набір імплантів для остеотомії коштує близько 27 тисяч гривень. І це тільки частина очікуваних витрат. Зі слів лікарів, є надія на покращення стану Кирила, але операцію потрібно провести якнайшвидше. Друзі, дуже просимо вашої допомоги! Тільки-но купуємо імпланти — Кирило одразу вирушає до Києва.Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Нікіта Лисачов
Нікіта Лисачов

Хронічний гломерулонефрит

Допомогти зараз
Лев Устінов
Лев Устінов

Cиндром аутистичного спектру

Допомогти зараз

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

3 132 477

Витрати фонду в 2024
56 хворим дітям 1 026 898 грн.
Мед. обладнання: 55 278 грн.
Гуманітарна допомога: 825 657 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 462 945 грн.
Дитячому экоселу: 39 956 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 115 450 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 555 987 грн.
Службові витрати: 504 075 грн.
Загалом витрат: 4 665 315 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

142 372 765