Діти Запоріжжя лого

Виконавчий директор фонду: Леонід Лобанок

Займатися благодійністю - це дарувати знайомому, абсолютно невідомій людині або будь-якій істоті, з яким мешкаєш на одній планеті, допомога, радість, турботу або будь-яке інше щастя.

Виконавчий директор фонду "Щаслива дитина" Леонід Лобанок. На цю посаду прийшов місяць тому. До цього з 2007 року, як власник двох аптек, допомагав забезпечувати потреби фонду медикаментами, займався волонтерством.

«У нашому фонді – кілька напрямків діяльності. Медичний відділ займається допомогою хворим дітям. Це спілкування з батьками та підготовка заявок для збору допомоги, а також закупівля обладнання для лікувальних закладів. Другий, не менш важливий напрямок – сімейний устрій дітей. Якість життя дітей, які живуть в інтернатах, не можна порівняти з життям, до якого звикли люди в сім'ях. Тому ми намагаємося допомогти якомога більшій кількісті дітей потрапити з дитячих закладів до родин. Крім цього, батькам, які взяли собі дитину, потрібна юридична та психологічна допомога – ми теж цим займаємося. Із сімейним устрієм перегукується проект «Дитяче село», яким займається наш президент Альберт Павлов. На даний момент з допомогою фонду в Запорізькій області збудовано 4 будинки, в яких мешкають прийомні сім'ї.

Найближчим часом ми збираємося запустити новий проект – соціальне таксі. Воно буде за максимально низьким тарифом перевозити містом багатодітні сім'ї, людей з особливими потребами, тяжкохворих людей. Нині їм дуже накладно фінансами пересуватися містом на таксі, а скористатися громадським транспортом вони не можуть через стан здоров'я.

«Займатися благодійністю - це дарувати знайомому, абсолютно невідомій людині або будь-якій істоті, з яким мешкаєш на одній планеті, допомога, радість, турботу або будь-яке інше щастя.

Який би не був мотив у благодійника – у будь-якому разі він отримує радість від того, що зробив когось щасливішим. Навіть якщо це робилося анонімно».

Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Олексій Марчук
Олексій Марчук

ДЦП, спастичний тетрапарез

Допомогти зараз
Степан Суворов
Степан Суворов

ДЦП, спастична диплегія

Допомогти зараз

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

3 135 412

Витрати фонду в 2024
56 хворим дітям 1 026 898 грн.
Мед. обладнання: 55 278 грн.
Гуманітарна допомога: 825 657 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 484 090 грн.
Дитячому экоселу: 39 956 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 122 450 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 553 987 грн.
Службові витрати: 505 980 грн.
Загалом витрат: 4 693 365 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

142 375 700