Діти Запоріжжя лого

Виконавчий директор фонду: Леонід Лобанок

Займатися благодійністю - це дарувати знайомому, абсолютно невідомій людині або будь-якій істоті, з яким мешкаєш на одній планеті, допомога, радість, турботу або будь-яке інше щастя.

Виконавчий директор фонду "Щаслива дитина" Леонід Лобанок. На цю посаду прийшов місяць тому. До цього з 2007 року, як власник двох аптек, допомагав забезпечувати потреби фонду медикаментами, займався волонтерством.

«У нашому фонді – кілька напрямків діяльності. Медичний відділ займається допомогою хворим дітям. Це спілкування з батьками та підготовка заявок для збору допомоги, а також закупівля обладнання для лікувальних закладів. Другий, не менш важливий напрямок – сімейний устрій дітей. Якість життя дітей, які живуть в інтернатах, не можна порівняти з життям, до якого звикли люди в сім'ях. Тому ми намагаємося допомогти якомога більшій кількісті дітей потрапити з дитячих закладів до родин. Крім цього, батькам, які взяли собі дитину, потрібна юридична та психологічна допомога – ми теж цим займаємося. Із сімейним устрієм перегукується проект «Дитяче село», яким займається наш президент Альберт Павлов. На даний момент з допомогою фонду в Запорізькій області збудовано 4 будинки, в яких мешкають прийомні сім'ї.

Найближчим часом ми збираємося запустити новий проект – соціальне таксі. Воно буде за максимально низьким тарифом перевозити містом багатодітні сім'ї, людей з особливими потребами, тяжкохворих людей. Нині їм дуже накладно фінансами пересуватися містом на таксі, а скористатися громадським транспортом вони не можуть через стан здоров'я.

«Займатися благодійністю - це дарувати знайомому, абсолютно невідомій людині або будь-якій істоті, з яким мешкаєш на одній планеті, допомога, радість, турботу або будь-яке інше щастя.

Який би не був мотив у благодійника – у будь-якому разі він отримує радість від того, що зробив когось щасливішим. Навіть якщо це робилося анонімно».

Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога

У 2023 ви допомогли на суму, грн.

11 838 970

Витрати фонду в 2023
113 хворим дітям 2 364 659 грн.
Мед. обладнання: 37 711 грн.
Гуманітарна допомога: 4 385 705 грн.
Дітям з інвалідністю: 4 300 250 грн.
Дитячому экоселу: 362 490 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 509 753 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 523 906 грн.
Службові витрати: 1 209 801 грн.
Загалом витрат: 13 884 257 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

134 775 829