Діти Запоріжжя лого

Віталій Юрченко

24 серпня 2023, 17:50 1551 Автор: Наталія Мороз deti.zp.ua Збір коштів зупинено! Кошти для закупівлі слухового апарату зібрані. Щиро дякуємо!

Віталій Юрченко

Віталій Юрченко, 09.10.2009 року народження

Діагноз: Двобічна нейросенсорна приглухуватість ІІІ ступеню.

Новини про лікування

Медична виписка

Рахунок

Як допомогти?

Звіт про надхоження та витрати пожертв

УВАГА! СТАНОМ НА 20.12.2023 р.: Збір коштів зупинено! Кошти для закупівлі слухового апарату зібрані. Щиро дякуємо!

Віталік народився на 25 тижні вагітності, з вагою всього 960 грамів. Але ж наскільки він був жаданою дитиною! Адже на його появу батьки чекали 17 років! Перепробували різні можливості, і нарешті, після тривалого лікування і допомоги спеціалістів, народився він – такий крихітний і найкращий в світі хлопчик! Лікарі не давали великих шансів, але родина продовжувала вірити в свою дитину!

Дотепер, із вірою в серці батьки продовжують підтримувати свого сина. Віталік переніс операцію по заміні кришталика, потім ще одну на нирці. Не зважаючи на купу вад, це маленьке дитя вижило. А от розвиватися як усі почав тільки після трьох рочків.

Проте була ще одна проблема – Віталік не сприймав жодного звуку. Обстеження виявили новий діагноз: Сенсоневральна приглухуватість 3 ст. Аби не гаяти часу, хлопчику одразу безкоштовно надали слухові апарати. Але багато зі слів залишались нерозбірливими, і хлопець часто не реагував на звернення, а отже й самостійно не розмовляв.

В 6 років дідусь Віталіка купив онуку нові апарати, більш потужніші. Саме в них, у співпраці з сурдопедагогом, хлопець почав не просто чути, але й вимовляти слова.

Не зважаючи на купу діагнозів, сьогодні Віталій розвивається на рівні з однолітками. Більше того, має не аби які успіхи у спорті! Є одним із кращих у команді плавців, чемпіон і призер Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе», фіналіст Чемпіонатів і Кубків України та має третій дорослий розряд з плавання.

Віталій вчиться у звичайному класі середньої школи, і майже на відмінно! А спілкування з однолітками для нього на першому місті! Та дистанційне навчання додало хлопцю з вадою слуху додаткових складнощів, адже частину слів він продовжує сприймати по губах.

Його старенькі слухові апарати вже неодноразово ремонтувались. Отже, знову прийшов час їх міняти на більш сучасні, високо технологічні, щоб максимально підходили для дистанційного навчання.

Вартість двох слухових апаратів з витратними матеріалами 151 тис гривень. Віталій дійсно заслужив на повноцінне життя, як його однолітки! Давайте разом допоможемо йому бути ще й щасливим!Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Олексій Марчук
Олексій Марчук

ДЦП, спастичний тетрапарез

Допомогти зараз

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

864 831

Витрати фонду в 2024
28 хворим дітям 364 642 грн.
Мед. обладнання: 51 157 грн.
Гуманітарна допомога: 487 787 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 011 152 грн.
Дитячому экоселу: 20 005 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 25 377 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 272 295 грн.
Службові витрати: 179 196 грн.
Загалом витрат: 2 419 273 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

140 027 660