Happy Child logo

Туристична програма для сиріт і дітей із малозабезпечених родин

Яке дивне, і вабляче, і несуче, і чудесне у слові: дорога! І яка дивовижна вона сама, ця дорога: ясний день, осіннє листя, холодне повітря… Боже! Якою доброю ти часом буваєш, далека, далека, дорога! Скільки разів, гинучи і потопаючи, я хапався за тебе, і кожен раз ти великодушно виносила і рятувала мене! А скільки народилося в тобі дивовижних задумів, поетичних мріянь, скільки довелося пережити чарівних вражень!

М. Гоголь

Постійно вказував він (Будда) на насущну необхідність подорожей. Він убачав у цьому істинну просвітницьку ціль, адже подорожі, відриваючи людину від звичайних умов, розвивають у ній жвавість і пристосовуваність — якості, необхідні для підготовки процесу розширення свідомості.

О. Реріх

Публікації про походи і екскурсіях для сиріт і дітей пільгових категорій

Проект "Я хочу бути ..." (пізнавальні екскурсії на підприємства і виробництва)

Підтримати програму

Згадуючи своє дитинство, юність і нещодавнє минуле, чи ви звертали увагу на те, які події запам’яталися вам найбільше?

Я маю на увазі приємні спогади. Особисто я пригадую походи з батьками на острів Хортиця — ці прекрасні скелясті береги, ліса і пляжі; згадую першу поїздку до Криму (мені тоді було п’ять) – незбагненне передчуття чогось нового, таємничого, стукіт коліс у поїзді, а потім — казкові гори й море… Пригадую нещодавні подорожі до Абхазії та Грузії — це ціле життя… Я не пам’ятаю тисяч днів, що були прожиті у буденних клопотах, але пам’ятаю, до прикладу, два дні шкільної екскурсії до Севастополя й Одеси… Не так важливо, скільки ви прожили, важливе те відчуття повноти й радості буття, що ви його отримуєте від життя. Повертаючися з мандрів, завжди вдається подивитися з інакшої точки зору на проблеми, що, як думалося, не мають рішення. Завжди виникають нові ідеї, потяг до творчості. Цей сайт, до речі, також було створено після повернення з подорожі.

Сиротам здебільшого просто немає, що згадати… Хлопець віком 12 років ніде не бував, окрім свого села та Заводського району Запоріжжя. Уявлення про життя формується у нього шляхом перегляду бойовиків і занурення у похмуру інтернатську дійсність.

«Щастя є, його не може не бути…» — була така пісня в одного діджея. Більшість дітей, що живуть у родинах, погодяться зі словами цієї пісеньки, чого не скажеш про сиріт. Навіть, коли мені складно, коли утворюється, здавалося би, безвихідна ситуація, я все одно пам’ятаю, що «щастя є», я бачу, як виблискує промінь надії… Іноді цього променю майже не видно, та якщо придивитися уважно, він все ж є. А це означає, що є і джерело цього променю, є світло, і це в свою чергу означає, що наш світ — не позбавлена сенсу випадковість, і навіть смерті не під силу змусити цей промінь зникнути.

То дамо сиротам можливість розгледіти «промінь надії»! Відвідування нових міст, спостереження за красою природи або знайомство з шедеврами архітектури розвиває в дитині почуття прекрасного, що рано чи пізно дасть сходи.

З осені 2011 року туристичний напрямок фонду «Щаслива дитина» отримав окрему назву і власний вебсайт - «Клубок» ( www.klubok.org.ua )

Тепер у наших заходах можуть брати участь діти пільгових категорій з усієї України!

Що нам необхідно для організації походів:

- Фінансова допомога від пожертвувачів для оплати харчування і проїзду дітей;

- Досвідчені гіди-інструктори, бажано з ліцензією або довідкою про право керувати походами (ми забезпечуємо інструктора харчуванням і оплачуємо йому проїзд, також можлива невелика оплата за роботу);

- Волонтери, що мають досвід роботи з дітьми та не бояться труднощів у поході. Бажано, щоби вони вміли грати на гітарі або інших музичних інструментах, які можна взяти у похід. Також до обов’язків волонтерів входитиме організація процесу підготовки туристичного спорядження і приведення його в порядок після повернення з походу. Ми забезпечуємо волонтерів харчуванням + покриваємо витрати на проїзд (за бажанням).

В осіннє-зимовий період ми організовуємо 1-2-денні поїздки до Києва, Дніпра, Львова та інших міст.

Усіх бажаючих надати посильну допомогу в організації походів і екскурсій для дітей-сиріт просимо зв’язатися з працівниками фонду.

Нагадаємо, що ми гарантуємо ПОВНУ ЗВІТНІСТЬ про всі пожертви, які надходять на рахунок фонду. Окрім того, ви маєте можливість особисто взяти участь в організації походів та екскурсій і таким чином самостійно контролювати використання ваших пожертв.

Фоторепортажі про походи і екскурсіях для дітей-сиріт, організованих фондом "Щаслива дитина"

Happy Child foundation - effective help to the most needy children of the Zaporizhzhia region, Ukraine, since 2004

They need help:
Stepan Suvorov
Stepan Suvorov

Cerebral palsy, spastic diplegia

Help now
Mariia Kivniuk
Mariia Kivniuk

Cerebral palsy, spastic tetraparesis

Help now

You donated in 2024

$ 26 193

Our expenses in 2024
To 28 sick children $9 852
Medical equipment: $1 355
Humanitarian help: $13 143
To disabled children: $26 906
To children's village: $523
To orphans and poor children: $748
"Helpus" - help to adults: $7 330
Service expenses: $4 722
Total sum of expenses: $64 782

$6 792 384

donated since 2007