Діти Запоріжжя лого

Мар'яна Клименко

29 січня 2021, 22:13 65 Автор: Наталья Мороз deti.zp.ua Смертельно небезпечна хвороба, саркома Юінга, забирає у 17-річної дівчини найкращий час життя, але вона не здається.

Мар'яна Клименко

Мар'яна Клименко, 21.09.2003 року народження

Діагноз: Саркома Юинга.

Виписка: стор. 1, стор. 2

Консультативний висновок

Як допомогти?

Звіт про надхоження пожертв

Майже два роки замість навчання в коледжі та улюбленої фотосправи Мар'яна Клименко проводить свої дні в стінах лікарень. Вона вірить, що невдовзі обов'язково одужає. Мама посміхається донечці, а вночі, сидячи поруч із нею на лікарняному ліжку, плаче в подушку. Бо не знає, де взяти сили на порятунок своєї дівчинки.

У травні 2019 року Мар'яна перехворіла на гнійну ангіну, вдруге за рік. Після лікування лишилася слабкість, але рідні думали, що втома пов’язана з закінченням навчального року. Навчання в коледжі на факультеті правознавства навряд чи можна назвати легким. Попри все сесія благополучно закрита, попереду – довгоочікувані канікули, літо, море і сонце... В серпні 2019 року з'явився сильний біль, що віддавав у ногу, температура підскочила до 38,5. Медики лікували защемлення і запальний процес. Загальні аналізи крові показували помірне запалення, але ніхто і подумати не міг, що все це – прояв агресивної хвороби.

Під час обстеження Мар'яна вже майже не могла ходити через страшний біль. Ірина, мама дівчинки, згадує: «Як зараз пам'ятаю той жахливий день, коли ми з Мар'яною були на МРТ і за годину отримали результат. У мене тряслися руки, я боялася прочитати висновок. І не дарма були мої побоювання: прочитала, що в кістках множинні ураження. Те, що в той момент творилося в моїй душі, я намагалася приховати і не показувати доньці. Адже попереду її і так очікували багато турбот та переживань - я не мала права просто квиснути».

Коли нарешті було встановлено діагноз, почали з хіміотерапії. Мар'яна згадує: «Перший блок хіміотерапії почався в мій день народження. Це був перший день народження, коли замість подарунків мені хотілося просто жити колишнім життям. Тепер для мене воно становило особливу цінність. Якщо це випробування, то дуже важке і серйозне. Але я люблю життя і хочу жити!»

Далі був ще не один курс «хімії» в Інституті раку в Києві. А променева терапія в Кропивницькому, на жаль, не принесла очікуваного поліпшення. Батьки вирішили звернутися за допомогою до закордонних клінік. В одній з лікарень Ізраїлю Мар'яні запропонували альтернативне лікування. Саме за цими рекомендаціями зараз почався новий курс в ЗОКДБ. Частина призначених препаратів є в лікарні, але препарат «Темодал» доводиться купляти самотужки.

Мар'яна Клименко

Раніше ми вже підтримати Мар'яну, сплативши за обстеження і дві упаковки Темодалу на перший курс. Попереду ще два курси, на які потрібно чотири упаковки на загальну суму 10 000 гривень. А потім - контрольне обстеження КТ вартістю від 4000 гривень.

Підтримайте Мар'яну! У неї ще стільки планів на життя!

Родина мешкає в м. Токмак, Запорізька обл.

За додатковою інформацією Ви також можете звернутися до співробітників Фонду "Щаслива Дитина"


Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Михайлик Гудко
Михайлик Гудко

Злоякісна пухлина головного мозку

Допомогти зараз
Кирило Лєсков
Кирило Лєсков

Хронічна ниркова недостатність

Допомогти зараз

У 2021 ви допомогли на суму, грн.

1 126 016

Витрати фонду в 2021
77 хворим дітям 828 500 грн.
Мед. обладнання: 11 264 грн.
Будинкам для дітей з інвалідністю: 222 780 грн.
Дитячому экоселу: 50 120 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 12 326 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 0 грн.
Службові витрати: 151 371 грн.
Загалом витрат: 1 311 113 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

79 578 808

Дитині потрібна родина