Діти Запоріжжя лого

Мар'яна Клименко

29 січня 2021, 22:13 204 Автор: Наталья Мороз deti.zp.ua Смертельно небезпечна хвороба, саркома Юінга, забирає у 17-річної дівчини найкращий час життя, але вона не здається.

Мар'яна Клименко

Мар'яна Клименко, 21.09.2003 року народження

Діагноз: Саркома Юинга.

Виписка: стор. 1, стор. 2

Консультативний висновок

Як допомогти?

Звіт про надхоження пожертв

Майже два роки замість навчання в коледжі та улюбленої фотосправи Мар'яна Клименко проводить свої дні в стінах лікарень. Вона вірить, що невдовзі обов'язково одужає. Мама посміхається донечці, а вночі, сидячи поруч із нею на лікарняному ліжку, плаче в подушку. Бо не знає, де взяти сили на порятунок своєї дівчинки.

У травні 2019 року Мар'яна перехворіла на гнійну ангіну, вдруге за рік. Після лікування лишилася слабкість, але рідні думали, що втома пов’язана з закінченням навчального року. Навчання в коледжі на факультеті правознавства навряд чи можна назвати легким. Попри все сесія благополучно закрита, попереду – довгоочікувані канікули, літо, море і сонце... В серпні 2019 року з'явився сильний біль, що віддавав у ногу, температура підскочила до 38,5. Медики лікували защемлення і запальний процес. Загальні аналізи крові показували помірне запалення, але ніхто і подумати не міг, що все це – прояв агресивної хвороби.

Під час обстеження Мар'яна вже майже не могла ходити через страшний біль. Ірина, мама дівчинки, згадує: «Як зараз пам'ятаю той жахливий день, коли ми з Мар'яною були на МРТ і за годину отримали результат. У мене тряслися руки, я боялася прочитати висновок. І не дарма були мої побоювання: прочитала, що в кістках множинні ураження. Те, що в той момент творилося в моїй душі, я намагалася приховати і не показувати доньці. Адже попереду її і так очікували багато турбот та переживань - я не мала права просто квиснути».

Коли нарешті було встановлено діагноз, почали з хіміотерапії. Мар'яна згадує: «Перший блок хіміотерапії почався в мій день народження. Це був перший день народження, коли замість подарунків мені хотілося просто жити колишнім життям. Тепер для мене воно становило особливу цінність. Якщо це випробування, то дуже важке і серйозне. Але я люблю життя і хочу жити!»

Далі був ще не один курс «хімії» в Інституті раку в Києві. А променева терапія в Кропивницькому, на жаль, не принесла очікуваного поліпшення. Батьки вирішили звернутися за допомогою до закордонних клінік. В одній з лікарень Ізраїлю Мар'яні запропонували альтернативне лікування. Саме за цими рекомендаціями зараз почався новий курс в ЗОКДБ. Частина призначених препаратів є в лікарні, але препарат «Темодал» доводиться купляти самотужки.

Мар'яна Клименко

Раніше ми вже підтримати Мар'яну, сплативши за обстеження і дві упаковки Темодалу на перший курс. Наступний курс хіміотерапії Мар'яна пройшла відносно легко. Але швидко відновити організм не вдалося. Вже будучи вдома, дівчинці знову стало зле, і стіни реанімації знову повернулися в її життя. До сих пір у неї критично низькі показники крові і висока температура. А постійна блювота виснажує і без того слабкий організм. Тому зараз для Мар'яни терміново потрібні донори крові!

Підтримайте Мар'яну! У неї ще стільки планів на життя!

Родина мешкає в м. Токмак, Запорізька обл.

За додатковою інформацією Ви також можете звернутися до співробітників Фонду "Щаслива Дитина"Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Тимофій Лопушняк
Тимофій Лопушняк

Туговухість 5 ступеня

Допомогти зараз

У 2021 ви допомогли на суму, грн.

4 351 976

Витрати фонду в 2021
192 хворим дітям 2 481 817 грн.
Мед. обладнання: 28 427 грн.
Будинкам для дітей з інвалідністю: 785 783 грн.
Дитячому экоселу: 163 625 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 58 458 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 211 733 грн.
Службові витрати: 464 887 грн.
Загалом витрат: 4 379 497 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

82 786 769

Дитині потрібна родина