Діти Запоріжжя лого

Мар'яна Клименко

29 січня 2021, 22:13 883 Автор: Наталья Мороз Збір коштів закритий, в зв'язку зі смертю дитини! На жаль, в дворічній боротьбі з хворобою здобути перемогу дівчині не вдалося. 4 жовтня 2021 року Мар'яни не стало.

Мар'яна Клименко

Мар'яна Клименко, 21.09.2003 року народження

Діагноз: Саркома Юинга.

Новини про лікування Мар'яни Клименко

Виписка: стор. 1, стор. 2

Консультативний висновок

Як допомогти?

Звіт про надхоження пожертв

УВАГА! СТАНОМ НА 18.10.2021 р. Збір коштів закритий, в зв'язку зі смертю дитини!

На жаль, в дворічній боротьбі з хворобою здобути перемогу дівчині не вдалося. 4 жовтня 2021 року Мар'яни не стало.

=====================================

Майже два роки замість навчання в коледжі та улюбленої фотосправи Мар'яна Клименко проводить свої дні в стінах лікарень. Вона вірить, що невдовзі обов'язково одужає. Мама посміхається донечці, а вночі, сидячи поруч із нею на лікарняному ліжку, плаче в подушку. Бо не знає, де взяти сили на порятунок своєї дівчинки.

У травні 2019 року Мар'яна перехворіла на гнійну ангіну, вдруге за рік. Після лікування лишилася слабкість, але рідні думали, що втома пов’язана з закінченням навчального року. Навчання в коледжі на факультеті правознавства навряд чи можна назвати легким. Попри все сесія благополучно закрита, попереду – довгоочікувані канікули, літо, море і сонце... В серпні 2019 року з'явився сильний біль, що віддавав у ногу, температура підскочила до 38,5. Медики лікували защемлення і запальний процес. Загальні аналізи крові показували помірне запалення, але ніхто і подумати не міг, що все це – прояв агресивної хвороби.

Під час обстеження Мар'яна вже майже не могла ходити через страшний біль. Ірина, мама дівчинки, згадує: «Як зараз пам'ятаю той жахливий день, коли ми з Мар'яною були на МРТ і за годину отримали результат. У мене тряслися руки, я боялася прочитати висновок. І не дарма були мої побоювання: прочитала, що в кістках множинні ураження. Те, що в той момент творилося в моїй душі, я намагалася приховати і не показувати доньці. Адже попереду її і так очікували багато турбот та переживань - я не мала права просто квиснути».

Коли нарешті було встановлено діагноз, почали з хіміотерапії. Мар'яна згадує: «Перший блок хіміотерапії почався в мій день народження. Це був перший день народження, коли замість подарунків мені хотілося просто жити колишнім життям. Тепер для мене воно становило особливу цінність. Якщо це випробування, то дуже важке і серйозне. Але я люблю життя і хочу жити!»

Далі був ще не один курс «хімії» в Інституті раку в Києві. А променева терапія в Кропивницькому, на жаль, не принесла очікуваного поліпшення. Батьки вирішили звернутися за допомогою до закордонних клінік.

Мар'яна Клименко

Провідним спеціалістом з клініки Ізраїлю було запропоновано альтернативне лікування.

Саме за цими рекомендаціями у Мар`яни проходять всі курси хіміотерапії в ЗОКДБ. Іноді призначених препаратів в лікарні немає, тому сім'ї доводиться купувати самим або звертатися до фонду.

Незважаючи на всебічну підтримку звичайних людей і фахівців, на жаль, остаточно перемогти важку недугу поки що не виходить. Життя Мар'яни - низка консультацій з провідними фахівцями, спроби старих і нових способів лікування та відновлення після них. Очікування позитивних результатів обстеження і ... нові розчарування. Ось такі «невеселі гірки».

На найближчу «хімію» у вересні потрібний препарат Іринотекан, вартість флакона якого близько 1,5 тис гривень. На всі курси потрібно 20 флаконів. Також періодично виникає потреба в донорах крові.

Підтримайте Мар'яну! У неї ще стільки планів на життя!

Родина мешкає в м. Токмак, Запорізька обл.

За додатковою інформацією Ви також можете звернутися до співробітників Фонду "Щаслива Дитина"Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Іван Бабіч
Іван Бабіч

ДЦП, Сенсоневральна глухота IV ступеня

Допомогти зараз

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

830 230

Витрати фонду в 2024
25 хворим дітям 326 584 грн.
Мед. обладнання: 51 157 грн.
Гуманітарна допомога: 484 404 грн.
Дітям з інвалідністю: 979 097 грн.
Дитячому экоселу: 10 005 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 25 377 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 235 511 грн.
Службові витрати: 151 751 грн.
Загалом витрат: 2 267 706 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

139 993 059