Діти Запоріжжя лого

Максим Анохін

13 липня 2021, 17:45 229 Автор: Ольга Вовк Збір коштів призупинено! Щиро вдячні помічникам, які допомогли нам врятувати малюка.

Максим Анохін

Максим Анохін, 05.06.2021 року народження

Діагноз: Гепатит, вроджена вада серця.

Новини про лікування Максима Анохін

Лист-прохання

Призначення

Як допомогти?

Звіт про надходження пожертв

УВАГА! СТАНОМ НА 22.10.2021 р .: Збір коштів призупинено!

Щиро вдячні помічникам, які допомогли нам врятувати малюка.

=====================================

Нещодавно Максимчику виповнився місяць! Він прожив цілий місяць у боротьбі за власне життя і здоров'я. Сім'я докладає всіх зусиль, аби воно тривало й надалі! На жаль, всі ресурси й заощадження вже витрачено на діагностику та лікування малюка. Мама, братик і сестричка благають про допомогу!

Під час вагітності та після пологів ні в мами, ні в лікарів не виникало підозри, що в хлопчика можуть бути проблеми зі здоров'ям. Їх виписали з районного пологового будинку з довідкою про задовільний стан дитини.

Максим з самого народження був активним і галасливим – вдома вважали, що у нього просто такий темперамент. Але мама почали помічати, що в синочка завеликий животик, який з кожним днем все збільшувався. Шкіра набула жовто-синього відтінку. Зрештою, на 6-й день життя малюка мама звернулася до лікарів. Їх одразу направили до запорізької обласної лікарні.

Максим Анохін

З того часу почалася запекла боротьба за життя і здоров'я Максима. У відділенні патології новонароджених лікарі встановлювали й відхиляли чимало діагнозів, проводили величезну кількість дорогих обстежень. Все заради одужання нашого маленького героя! В результаті була виявлена причина – вроджена цитомегаловірусна інфекція. Попередньо встановили ще два важких діагнози: гепатит і вроджений порок серця.

Щодня на лікування Максимчика витрачається від 2 000 до 12 000 гривень. Станом на сьогоднішній день лікарі вирішують питання направлення дитини на лікування та обстеження у м. Київ. Усі ресурси сім'ї вичерпано, родина знаходиться в відчаї. Мама вірить у щасливе майбутнє свого синочка, що він виросте мужнім і добрим, що довге і щасливе життя у нього попереду! Але зараз його доля залежить від професіоналізму лікарів і доброти небайдужих людей!

Родина мешкає в Запорізькій області, Новомиколаївський р-н

За додатковою інформацією Ви також можете звернутися до співробітників фонду "Щаслива Дитина"Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Вікторія Четвертак
Вікторія Четвертак

ВПР головного мозку, синдром Веста

Допомогти зараз

У 2021 ви допомогли на суму, грн.

7 337 269

Витрати фонду в 2021
242 хворим дітям 4 338 435 грн.
Мед. обладнання: 65 730 грн.
Будинкам для дітей з інвалідністю: 937 226 грн.
Дитячому экоселу: 355 178 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 69 606 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 293 197 грн.
Службові витрати: 899 051 грн.
Загалом витрат: 7 228 731 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

85 772 061

Дитині потрібна родина